Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyspy Kanaryjskie
Autor Wiadomość
1stasiu
początkujący forumowicz

Dołączył: 05 Wrz 2013
Wysłany: 2013-09-05, 11:27   Wyspy Kanaryjskie

Szukam miejsca na spędzenie zimy w kamperze w ciepłym klimacie. Zdaje się,że to tylko Wyspy Kanaryjskie. Będę chciał kilka raz wrócić do Polski dlatego musi to być Teneryfa(całoroczne połączenie lotnicze). Proszę o informację na temat podróżowania kamperem po Teneryfie: miejsca postojowe, kampingi, stosunek policji do parkowania na "dziko", jak długo można jeździć kamperem na polskich tablicach? Jak można najtaniej dopłynąć na wyspę? Gdzie można zostawić kampera na kilka dni. Z góry dziękuję za każde sprawdzone informacje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Witold Cherubin 
weteran


Twój sprzęt: SEA/ELNAGH - Fiat Ducato 2,3 TD
Nazwa załogi: włóczykije
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Mar 2007
Piwa: 81/48
Skąd: Warszawa-Międzylesie
Wysłany: 2013-09-06, 08:01   

Witam,
na górze strony masz zakładkę "Szukaj" jak na nią klikniesz to w szukanym temacie wpisz Wyspy Kanaryjskie i kliknij szukaj.
W tym temacie masz gotowe odpowiedzi na swoje pytania, ja przymierzałem się do dłuższego wyjazdu kamperem na Kanary i trochę o tym napisałem. Nie chce mi się powtarzać tego co jest już dostępne na CT forum. :-P
Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw zrezygnowałem z kamperowania na wyspach. Taniej jest polecieć samolotem i tam wypożyczyć samochód.
Ja wypożyczałem osobowe, ale na wyspach widuje się trochę kamperów na hiszpańskich numerach, nie jest ich jednak zbyt wiele i raczej nie można ich wypożyczyć, ale możesz próbować.
Pozdrawiam :spoko
_________________
Witek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ezto 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Burstner A620 - dukates delikates 2.5 ;)
Dołączył: 26 Lip 2013
Piwa: 1/5
Skąd: KRK
Wysłany: 2013-09-06, 08:26   

A czemu akurat Wyspy? Zimowac smialo mozna np w okolicach Nicei-zimy tam maja lagodne, od wiatru osloniete gorami, no i zwidzania nie ma konca. Pare razy bylem (niestety nie kamperem, dopiero kupilem) tam w zimie i sloneczko prazylo elegancko :mikolaj
Srednia temp. w zimie tam maja ok 10 czy 15, wiec przyjemnie. Sama krolowa babka Wiktoria tez tam sto lat temu zimowala i to co roku :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-09-06, 09:41   

24.09 ostatnim promem na wyspy jedzie mój kolega camperem(nie mam pełnomocnictwa
żeby pisać kto)właśnie samoloty tanie i częste do kraju zdecydowały o wyborze wysp
temp 20C to nie 10 koło Nicei ja rozważam Agadir. Prom z Wysp dopiero wiosną
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***