Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc w kupnie pierwszego kampera
Autor Wiadomość
pwtwsw 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: chwilowo brak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Piwa: 3/2
Wysłany: 2013-09-19, 10:16   Proszę o pomoc w kupnie pierwszego kampera

Witam wszystkich klubowiczów. Jeszcze w tym sezonie jeździłem z cycepką. Ale już jest sprzedana. Teraz przyszła kolej na kampera. I tu problem. Mam jednego na oku. Jadę go oglądać w piątek. Dlatego proszę o porady co i gdzie mam sprawdzić, żeby nie dać ciała.
Jadę oglądać coś takiego http://tablica.pl/oferta/...D5-ID367Aw.html
Widzę na zdjęciach jakieś pęknięcie na drzwiami. na co jeszcze musiałbym zwrócić uwagę. Powiem szczerze że nie uśmiecha mi się zaraz po zakupie jeździć po mechanikach. Co do tego pęknięcia czy to duży problem i czy to może w jakiś znaczący sposób wpłynąć negatywnie przy użytkowaniu, czy może dać sobie spokój z tym kamperkiem i dalej szukać. Może jakieś propozycje sprzedaży do 20 000 zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
papamila 
Kombatant


Twój sprzęt: ROLLER TEAM
Nazwa załogi: papamila
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Cze 2007
Piwa: 120/5
Skąd: Trójmiasto i okolica
Wysłany: 2013-09-19, 10:45   

looknij w dział sprzedam -jest tam kilka propozycji od klubowiczów
coś powinieneś dobrać dla siebie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kodi 
weteran

Nazwa załogi: kodin@poczta.onet.pl
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Lis 2011
Piwa: 35/9
Skąd: Miszewko, k. 3city
Wysłany: 2013-09-19, 10:59   

Papamila ma rację. To zapewne lepsze rozwiązanie niż wpaść na minę.
Czytałem Twój wątek na k.pl Koledzy mieli wiele wątpliwości. Sprawdzania jest tyle co kupowałbyś przyczepę i auto bo to prawie tak jakby te 2 elementy połączył.

Kupując od forumowicza masz przynajmniej i w to wierzę uczciwą ocenę stanu auta.

Powodzenia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pwtwsw 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: chwilowo brak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Piwa: 3/2
Wysłany: 2013-09-19, 11:16   

Szukałem w dziale sprzedam i niestety nic dla siebie nie znalazłem, albo nic na co mnie stać. Interesuje mnie wyłącznie fiat ducato 2500 cm lub pokrewne - peugoet itp z podobnym silnikiem. Rozkład alkowy bez większego znaczenia, byle zarejestrowany na min 6 osób. Na marginesie swoją cepkę też sprzedałem na forum karawingowym i mogę śmiało spotkać się z obecnym właścicielem na jednym kempingu i napewno wypijemy w zgodzie nie jedno :pifko
_________________
Pozdrowienia dla wszystkich !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Frowyz 
stary wyga

Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter L A 531
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lis 2009
Piwa: 78/43
Skąd: Podbeskidzie ;)
Wysłany: 2013-09-19, 11:35   

No pęknięcie nad drzwiami do ładnych nie należy... Ale dodaj do tego jeszcze listwę na alkowie (w oryginale jej nie ma, ktoś coś już rzeźbił) i piękne malowanie na "czole" alkowy - też nie wzięło się znikąd. Mi nie podoba się jeszcze tapeta w łazience (w sensie, że nie wygląda mi na oryginalną), połączenie boku kibelka ze ścianą i blacha wstawiona pod drabinkę w tyłu. I KONIECZNIE wyjdź na górę i obejrzyj dach...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
pwtwsw 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: chwilowo brak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Piwa: 3/2
Wysłany: 2013-09-19, 11:43   

Frowyz napisał/a:
No pęknięcie nad drzwiami do ładnych nie należy... Ale dodaj do tego jeszcze listwę na alkowie (w oryginale jej nie ma, ktoś coś już rzeźbił) i piękne malowanie na "czole" alkowy - też nie wzięło się znikąd. Mi nie podoba się jeszcze tapeta w łazience (w sensie, że nie wygląda mi na oryginalną), połączenie boku kibelka ze ścianą i blacha wstawiona pod drabinkę w tyłu. I KONIECZNIE wyjdź na górę i obejrzyj dach...


No dzięki, następne rzeczy na które będę musiał spojrzeć i dopytać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pwtwsw 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: chwilowo brak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Piwa: 3/2
Wysłany: 2013-09-19, 12:29   

Rozmawiałem z właścicielem na temat tego pęknięcia nad drzwiami. To nie jest pęknięcie tylko brud. Blacha jest cała
_________________
Pozdrowienia dla wszystkich !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Frowyz 
stary wyga

Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter L A 531
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lis 2009
Piwa: 78/43
Skąd: Podbeskidzie ;)
Wysłany: 2013-09-19, 13:32   

Wiecie co? On chyba miał z prawej strony wymieniane okna... Poprawcie mnie jeśli się mylę ale nad kuchnią i nad tylnym łóżkiem, nad oknami są listwy, w które wchodzą normalnie szyby... Dobrze kombinuję? Powinno być takie jak jest w alkowie.. I co dziwne nie ma zdjęć lewej strony kampera...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Sznurek 
zaawansowany


Twój sprzęt: McLouis 49 Tandy Plus
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Paź 2011
Piwa: 42/9
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2013-09-19, 14:13   

Z oknami było chyba faktycznie coś robione, bo na zdjęciu od wewnątrz tylne prawe okno jest inne od tylnego. Boczne ma plastikową ramkę dookoła a tylne tylko boczne prowadnice do rolety.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
pwtwsw 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: chwilowo brak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Piwa: 3/2
Wysłany: 2013-09-21, 00:40   

Byłem dzisiaj i oglądałem to "cudeńko", TRAGEDIA!!!!!! :zastrzelic . Zdjęcia które widzicie pochodzą z przed 10 lat. Szkoda pisać. Trzeba bardzo szybko zapomnieć i szukać dalej. Swoją drogą zobaczyłem kamperka przystosowanego do przewozu chyba kur, coby lepiej odpoczywały i więcej jaj znosiły :placze2 . Cały dzień stracony i spalona masa paliwa. Nie wiem na co liczą tacy ogłoszeniodawcy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martini44 
Kombatant


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Paź 2010
Piwa: 72/171
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2013-09-21, 07:05   

tak to jest z tanio wystawionymi kamperkami ..... doświadczyłem tego kila lat temu :spoko
_________________
możesz ufać i liczyć na innych ale przede wszystkim ufaj i licz na siebie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
IAAN 
weteran


Twój sprzęt: Master 2,8 dti Blaszanka
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Lis 2008
Piwa: 31/9
Skąd: poznań okolica
Wysłany: 2013-09-21, 14:17   

suchy las ok 20 km odemnie było pisać spokojnie mogłem pojechać zobaczyć szkoda że musiałeś jechać tyle km
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Johny_Walker 
Kombatant


Twój sprzęt: Był Nowiutki Hymer Tramp prosto z fabryki
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Wrz 2012
Piwa: 45/20
Skąd: zielonogórskie
Wysłany: 2013-09-21, 15:52   

------------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Cykada 
weteran

Twój sprzęt: Sprinter 2.9TD
Nazwa załogi: RodzinkaPL
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Lip 2009
Piwa: 12/9
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2013-09-21, 19:16   

witam
no to się pochwal co tam zakupieś :spoko
_________________
Nie wolno pić alkoholu , bo potem człowiek jest z siebie za bardzo zadowolony :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
pwtwsw 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: chwilowo brak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Piwa: 3/2
Wysłany: 2013-09-21, 19:29   

No kupiłem!!!!! HURAAAAA!!!! Jest to coś takiego http://tablica.pl/oferta/...D5-ID3d5J1.html
Na zdjęciach wygada okropnie, ale to wina tego, ze sprzedająca nie potrafiła dobrze tych zdjęć zrobić, oraz kamper stoi od dłuższego czasu nie używany Kupiony od drugiego właściciela, który to auto przywiózł sobie sam 5 lat temu. Jest bardzo sympatyczne starsze małżeństwo, które zajmuje się karawaningiem chyba dłużej niż ja mam lat. Wszystko bardzo uczciwie pokazane i oddane za bardzo mnie zadowalającą cenę. Ponadto dostałem wszystkie pierdy, które są potrzebne w karawaningu. Niektóre rzeczy mam zdublowane - pozostałość po mojej cepce. Niestety mąż sprzedającej poważnie się rozchorował i to jest jedyny powód dla którego kamper zmienił właściciela. Rocznik auta stary, ale autko naprawdę w świetnym stanie. Ma kilka rzeczy do poprawienia - w końcu nie jest nowe, ale wierzcie, opłaciło się jechać i obejrzeć z bliska, to są same drobnostki. Pozdrawiam wszystkich, którzy mi pomogli i proponuję temat zamknąć.
_________________
Pozdrowienia dla wszystkich !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***