Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prowansja 09-2013
Autor Wiadomość
Nomad 
weteran


Twój sprzęt: sprzedany;;E-mail 25020roman@w
Nazwa załogi: Nomad
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lut 2011
Piwa: 51/22
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2013-11-01, 22:44   

Macie u mnie PLUSA i to dużego ...też lubię wyprawy z lawendą w tle ,
więc macie u mnie bezalkoholowe :pifko
i :kwiatki:
_________________
http://www.camperteam.pl/...d6e80cd41000112
i sporo innych
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gośka 
stary wyga


Twój sprzęt: Citroen Jumper
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Paź 2012
Piwa: 126/14
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2013-11-02, 08:52   

Dziękuję raz jeszcze wszystkim życzliwym mi "CAMPEROWICZOM". Przecież to od Was uczę się pisać tych relacji. Jestem tu dopiero od roku, a te piwka to może uda się gdzieś na trasie razem wypić. Było by bardzo miło.

Pozdrawiam
Gośka
:kwiatki:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
salut 
weteran


Twój sprzęt: Weinsberg Cara Loft 700 MEH
Nazwa załogi: SALUCIKI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2010
Piwa: 108/3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-02, 14:59   

Fajna relacja, a zdjęcia po prostu niezwykłe, ale też taka jest Prowansja. Wracając w tym roku z Hiszpanii miałam plan zobaczyc Pont du Gard w drodze powrotnej, ale nie starczyło czasu. Żałowałam, ale po obejrzeniu Twoich zdjęć żałuję jeszcze bardziej.
Stawiam piwko ! :pifko

Pozdrawiam,
Salutowa
_________________
I don't need Google, my wife knows everything !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
r-krecik 
trochę już popisał


Twój sprzęt: fiat ducato CHAUSSON
Nazwa załogi: kreciki
Dołączył: 14 Gru 2009
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2013-11-04, 17:49   

Super relacja. Miło było powspominać naszą tegoroczną wyprawę do Francji.Wracając do tego parkingu to w automacie należy wybrać język w jakim chce się konwersować z automatem a następnie wpisać numer rejestracyjny kampusia i wydrukuje się karta. Należy ją po skończonym pobycie włożyć do kasy, która obliczy należność a następnie zapłacić należy kartą płatniczą lub kredytową,po zapłacie szybko wsiąść do samochodu i wyjechać gdyż szlaban podnosi się na bardzo krótki czas.Gdyby nie francuscy kamperowcy też nie mógłbym skorzystać z takiego parkingu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gośka 
stary wyga


Twój sprzęt: Citroen Jumper
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Paź 2012
Piwa: 126/14
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2013-11-04, 19:39   

Dzięki za informację, choć nie mamy pewności, czy był to dokładnie taki automat, o którym piszesz. My znamy trochę język niemiecki i pojawiał nam się tylko numer telefonu, numeru rejestracyjnego samochodu nie można było wpisać, No chyba, że jeszcze coś źle robiliśmy.
Pozdrawiamy
:spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Nomad 
weteran


Twój sprzęt: sprzedany;;E-mail 25020roman@w
Nazwa załogi: Nomad
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lut 2011
Piwa: 51/22
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2013-11-04, 19:58   

r-krecik napisał/a:
Super relacja. Miło było powspominać naszą tegoroczną wyprawę do Francji.Wracając do tego parkingu to w automacie należy wybrać język w jakim chce się konwersować z automatem a następnie wpisać numer rejestracyjny kampusia i wydrukuje się karta. Należy ją po skończonym pobycie włożyć do kasy, która obliczy należność a następnie zapłacić należy kartą płatniczą lub kredytową,po zapłacie szybko wsiąść do samochodu i wyjechać gdyż szlaban podnosi się na bardzo krótki czas.Gdyby nie francuscy kamperowcy też nie mógłbym skorzystać z takiego parkingu


We Francji jest sporo miejsc gdzie nie da się zapłacić polskimi kartami( miałem tak wielokrotnie,mimo że mam z elektronicznym chipem)...tak samo spotyka się często automaty płatnicze na żetony,które można dostać jedynie we francuskim merostwie a czasem można płacić jedynie drobnymi......takie życie :mrgreen:
_________________
http://www.camperteam.pl/...d6e80cd41000112
i sporo innych
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kudłata 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Fiat Ducato Dethleffs 5980
Nazwa załogi: Kudłacze
Dołączyła: 30 Lip 2012
Piwa: 7/2
Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-11-04, 22:09   

Wspaniała wyprawa !!! Pozdrawiamy całą załogę, także psiową :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2013-11-04, 22:42   

Gośka, super relacja, bo pisana tak jak lubię i jak sam starałem się pisać. Tzn. treść najistotniejsza, bez zbędnej wody, namiary GPS na miejsca, które mogą się przydać innym, a na które trafiamy nieraz przypadkiem.
Dzięki serdeczne.
I jeszcze jedno... jeździcie jak najwięcej i tak opisuj :haha: :haha: :haha: to może my zaoszczędzimy trochę kasy, tylko czytając... :haha: :haha: :haha:
żartuję oczywiście
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
WHITEandRED
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 22:02   

:spoko
Ostatnio zmieniony przez WHITEandRED 2015-07-18, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2013-11-26, 10:18   

Ja mam dziś wifi,pogoda ,pada w Thermopilach,no i natrafiłam na ciebie.Dzieki,bylismy w kilku twoich miejscch w 2010,ale inne patrzenie,inne zdjęcia,te same miejsca a oczy widza inaczej,od nas tez :pifko ,barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gośka 
stary wyga


Twój sprzęt: Citroen Jumper
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Paź 2012
Piwa: 126/14
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2013-11-26, 19:10   

Rok 2010 to wcale nie tak dawno. Myślę, że nic się nie zmieniło, jedynie my się starzejemy :lol: Ja również lubię oglądać zdjęcia z miejsc, w których byłam, inaczej się na wszystko patrzy. A koledze wyżej to zazdroszczę tej Australii. Jak byłam jeszcze piękna i młoda ;) to miałam propozycję wyjazdu na stałe do Australii, ale stchórzyłam. Mój mąż do dzisiaj mi to wypomina.

Pozdrawiam Was wszystkich w te szare dni i "byle do wiosny"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-02-09, 17:48   

Gośka napisał/a:
do dzisiaj mi to wypomina


Czyzby chciał się pozbyć żony? :oops:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Campmar 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: FENDT 510
Nazwa załogi: Campmarki
Dołączył: 04 Sie 2010
Skąd: Okolice Trójmiasta
Wysłany: 2014-05-01, 23:02   

Suuuuuuuuuuper relacja niczym Pascal. Sorry... lepsza!!! Czas na Prowansję, za miesiąc ruszamy. Z psiakami, no ciut większymi niż ta biała piękność. Co do Norwegii, też cudnie, a na Nordcap musimy wrócić, obowiązkowo camperem, bo takim pojazdem tam nie byliśmy. :spoko :spoko :spoko
_________________
Pozdrawiam
Marek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gośka 
stary wyga


Twój sprzęt: Citroen Jumper
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Paź 2012
Piwa: 126/14
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2014-05-04, 19:02   

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa i życzę samych pięknych chwil w Prowansji. My teraz wróciliśmy z tygodniowej wycieczki po Dolnym Śląsku. Wyprawa udana, pogoda również, ale…. no właśnie, ale podróżując po Polsce można się trochę zdenerwować. Pieski w naszym kraju niestety nie są nigdzie mile widziane. Daleko nam jeszcze do Europy, a wielka szkoda, bo Polska to bardzo piękny kraj. Mój piesek jest po niedowładzie tylnych łapek. Nikt nie dawał jej wielkich nadziei, że jeszcze będzie chodzić. Przez rok sama ją rehabilitowałam i udało się, może nie jest do końca sprawna, ale dzielnie daje sobie radę. Niestety nawet psa inwalidy w plecaku nie chcą nigdzie wpuszczać, dlatego jak tylko mogę to stąd zwiewam za granicę, a wy z takim dużymi psiakami to wręcz musicie. Jeszcze raz was pozdrawiam i życzę udanych wakacji. My niedługo ruszamy do Niemiec Region-Rheinland-Pfalz-saarland (dolina Renu i Mozeli) :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Rowerek 
weteran


Twój sprzęt: FIAT DUCATO KNAUS SUN-TRAVELLER 658 LG
Nazwa załogi: Marek i MałgoŻata
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Cze 2012
Piwa: 28/4
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-05-04, 19:25   

super wyprawa piękne zdjęcia a opis poezja :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***