Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto zna kogoś kto zabuduje kampera - skromnie i użytecznie?
Autor Wiadomość
madrilenia
początkujący forumowicz

Dołączył: 10 Kwi 2014
Wysłany: 2014-04-10, 20:07   Kto zna kogoś kto zabuduje kampera - skromnie i użytecznie?

Witam,

wiem, wiem, że nie ma takiej przyjemności jak samodzielnie zabudowany samochód, ale uwierzcie, że w tym przypadku bardzo potrzebuję pomocy fachowca:)

Kupiłam fiata ducato (dostawczaka) i potrzebuje wykonać w nim trochę prac, by stał się "przyjaznym kątem". Może znacie/możecie polecić kogoś, kto lubi majsterkować i za niewielkie pieniądze ociepli, doprowadzi prąd, wodę, zainstaluje parę mebli?

Ciepło pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie mieć jakieś rady:)
A, najchętniej z województwa mazowieckiego, ale za prawdziwym Majstrem mogę pojechać i dalej!

m.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kodi 
weteran

Nazwa załogi: kodin@poczta.onet.pl
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Lis 2011
Piwa: 35/9
Skąd: Miszewko, k. 3city
Wysłany: 2014-04-10, 21:11   Re: Kto zna kogoś kto zabuduje kampera - skromnie i użyteczn

madrilenia napisał/a:
... ale za prawdziwym Majstrem mogę pojechać i dalej!

m.


To jest bardzo ciekawe. Fajne chłopaki są na północy.
Pozdr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2014-04-10, 23:08   Re: Kto zna kogoś kto zabuduje kampera - skromnie i użyteczn

madrilenia napisał/a:


Ciepło pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie mieć jakieś rady:).


No to może kubeł zimnej wody na początek, ale po co słodzić... Nie znajdziesz takiego. Miłego dnia :wyszczerzony:
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rowerek 
weteran


Twój sprzęt: FIAT DUCATO KNAUS SUN-TRAVELLER 658 LG
Nazwa załogi: Marek i MałgoŻata
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Cze 2012
Piwa: 28/4
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-04-11, 19:43   

musisz sam budować jest na forum sporo porad i pomysłów poczytaj i do roboty
_________________
Marek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Robinson_44 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Błękitek Ducato 3,0 H3L3 177 KM
Nazwa załogi: RobinSony
Dołączył: 05 Sty 2013
Piwa: 1/2
Wysłany: 2014-04-11, 21:49   Re: Kto zna kogoś kto zabuduje kampera - skromnie i użyteczn

madrilenia napisał/a:
Witam,

wiem, wiem, że nie ma takiej przyjemności jak samodzielnie zabudowany samochód, ale uwierzcie, że w tym przypadku bardzo potrzebuję pomocy fachowca:)

Kupiłam fiata ducato (dostawczaka) i potrzebuje wykonać w nim trochę prac, by stał się "przyjaznym kątem". Może znacie/możecie polecić kogoś, kto lubi majsterkować i za niewielkie pieniądze ociepli, doprowadzi prąd, wodę, zainstaluje parę mebli?

Ciepło pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie mieć jakieś rady:)
A, najchętniej z województwa mazowieckiego, ale za prawdziwym Majstrem mogę pojechać i dalej!

m.



Niestety nie znam dokładnych namiarów, ale we wsi Gózd niedaleko Radomia kierunek Zwoleń jest ktoś kto sam wykonał już parę pojazdów, które jeżdżą po naszej kochanej Europie. To rzemieślnik - miłośnik kamperowania. Spotkałem kiedyś jego auto przerobione z Fiata Ducato, miało kilka ciekawych, ale prostych rozwiązań, podobała mi się np. zamiana drzwi bocznych suwanych na otwierane. Poszukaj w necie lub przy okazji podjedź do miejscowości i pytaj na pewno ktoś wskaże Ci drogę. Powodzenia.
_________________
Robinson_44

Idąc przed siebie nie oglądaj się wstecz, patrz dokąd zmierzasz, zawsze pamiętaj skąd przychodzisz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jawi13 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Kamper z wielkiej promocji:GoMarket FR67112
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Piwa: 3/9
Skąd: okolice Radomska
Wysłany: 2014-05-08, 08:02   Re: Kto zna kogoś kto zabuduje kampera - skromnie i użyteczn

madrilenia napisał/a:
Witam,

wiem, wiem, że nie ma takiej przyjemności jak samodzielnie zabudowany samochód, ale uwierzcie, że w tym przypadku bardzo potrzebuję pomocy fachowca:)

Kupiłam fiata ducato (dostawczaka) i potrzebuje wykonać w nim trochę prac, by stał się "przyjaznym kątem". Może znacie/możecie polecić kogoś, kto lubi majsterkować i za niewielkie pieniądze ociepli, doprowadzi prąd, wodę, zainstaluje parę mebli?

Ciepło pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie mieć jakieś rady:)
A, najchętniej z województwa mazowieckiego, ale za prawdziwym Majstrem mogę pojechać i dalej!

m.
Kolego lub Kolezanko napisz czy udało Ci się znaleźć kogoś do zabudowy takiej jakiej szukałeś czyli skromnie i tanio
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2014-05-08, 19:54   Re: Kto zna kogoś kto zabuduje kampera - skromnie i użyteczn

jawi13 napisał/a:


m.
Kolego lub Kolezanko napisz czy udało Ci się znaleźć kogoś do zabudowy takiej jakiej szukałeś czyli skromnie i tanio[/quote]

Strzelam w ciemno: nie udało się :mrgreen: Nie ma bezrobotnych fachowców, nie ma też tanich fachowców. I tyle. Może być tylko tani paciaja, radzę omijać szerokim łukiem :szeroki_usmiech
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***