Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tanie zwiedzanie Austrii
Autor Wiadomość
DarKu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Citroen Jumper L4H3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2013
Piwa: 4/10
Skąd: Austria
Wysłany: 2014-07-17, 15:21   Tanie zwiedzanie Austrii

Dla tych co lubia zwiedzac i maja mnostwo czasu Austria przygotowala tanie zwiedzanie takich regionow jak Niederösterreich, Burgenland, Oberösterreich,Wieden,Steiermark, wiecej klikajac Tutaj za kwote 54€ czeka na nas ponad 300 miejsc do odwiedzenia, przez caly rok, karta jest wazna bodajze od 1 kwietnia do 31 marca nastepnego roku, nazywa sie Niederösterreich card, kilka informacji tutaj http://www.niederoesterreich-card.at/noecard/de/ wraz z karta dostaniemy wykaz miejsc ktore mozemy zwiedzic, niestety w tej chwili nie moge zagwarantowac ze karta upowaznia do wolnego wstepu w te miejsca, w niektorych miejscach moze byc wymagana jakas czesc gotowki za wstep, jesli sie dowiem wiecej w tym temacie to napisze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andreas p 
Kombatant


Twój sprzęt: Bürstner Nexxo t690G
Nazwa załogi: ARKA:
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2008
Piwa: 15/43
Skąd: Bad Driburg
Wysłany: 2014-07-17, 17:57   

Czekamy na CD :lol:
_________________
Nadszedl czas .
zabawy i wypoczynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
chudy 
weteran


Twój sprzęt: LAIKA 700 Ford Transit 2,4tdi 2008
Dołączył: 30 Lis 2014
Piwa: 64/3
Skąd: Wieden
Wysłany: 2015-03-10, 08:18   

Zaciekawila mnie ta sprawa a w zwiazku z faktem, ze autor wypowiedzi jej nie kontynuuje, zaglebilismy sie w temat. Poniekad to co mowi jest prawda ale ona lezy po srodku, czyli sama karta nie uprawnia nas do zwiedzania za darmo, umozliwia ona jednak duze, mniejsze znizki na poszczegolne miejsca i atrakcje. Nie obejmuje ona nawet rodzin tylko poszczegolne pojedyncze osoby a dzieci tez musza mies (tansze) karty. Gdy wydatek zsumujemy trzeba by bylo miec dosc napiety program i duzo czasu zeby inwestycja sie zwrocila. Nawet bedac na miejscu czyli mieszkajac w Austrii nie zawsze oplaca sie ja kupic, zwazywszy, ze trzeba zaopatrzyc w nia cala rodzine.
_________________
Ekipa w pelnym rynsztunku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
DarKu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Citroen Jumper L4H3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2013
Piwa: 4/10
Skąd: Austria
Wysłany: 2015-04-14, 14:49   

Chudy tak jak napisalem powyzej, karta nie upowaznia do darmowego wstepu, karta jest przypisana do jednej osoby a nie do calej rodziny :spoko dla mieszkajacych w Austrii i lubiacych co sobote sobie gdzies pojechac jest to dosc atrakcyjna oferta, i wydaje mi sie ze w ciagu roku majac 52 soboty mozna sporo odwiedzic. Jesli jednak przeliczysz normalne ceny w stosunku do zwiedzania to karta jest oplacalna, ja osobiscie nie jestem fanem zwiedzania wiec zakup takiej karty na 4 osobowa rodzine mi sie nie zwroci
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Weinsberg CC600 MG 120 kW 2019
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 62/63
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2015-06-02, 23:06   

Amar my też Cię witamy na Forum... :oops:

(marzenie trzeba realizować)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***