Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dodatkowe dluuuugie lusterka [PILNE]
Autor Wiadomość
wedrowniczek 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: N-126 d
Dołączył: 14 Wrz 2007
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2008-02-14, 21:33   dodatkowe dluuuugie lusterka [PILNE]

witam. zlapalem jak to mowia okazje kupna "prawdziwej", pelnej przyczepy, ale ze musze ja przywiezc kilkaset km - potrzebuje na gwalt kupic lusterka. no i tu mam problem. Bylem w Gdansku, w Norauto, patrzylem w Selgrosie - ale maja te same, lusterka nadajace sie do np. cieniasa czy poloneza - zakladane gumkami na plaskie, wystajace lusterka. moj samochod ma zabudowane do linii nadwozia, opywowe "gruszki", na ktorych takie lusterka nie utrzymaja sie ani sekundy:( Gdzie w Gdansku/Gdy/Wej i najbl. okol. moge kupic jakies inne lusterka? Chodzi mi o jakis sklepik z ich wyborem. Ew. czy ktos by mi pozyczyl do srody swoje? Z gory dziekuje i prosze o kazdy pomysl bo czas mnie goni :(
CZy gdybym nic nie znalazl, to za jazde bez takich wydluzonych lusterek mozna zarobic mandacik? Czy jest to kwestia wylacznie 'wygody' (wiem, wiem - i bezpieczenstwa i zdrowego rozsadku) prowadzacego. Dzieki, pzdr!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2008-02-14, 21:58   

Mam takie lusterka, które zakładało się na błotnik w dużym Fiacie. Dwie nóżki pod maskę a jedna za obrzeże nadkola. Zostały mi po przyczepie. Jeśli się nadadzą to służę, ale są w Pajęcznie.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wedrowniczek 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: N-126 d
Dołączył: 14 Wrz 2007
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2008-02-14, 22:25   

janusz napisał/a:
Mam takie lusterka, które zakładało się na błotnik w dużym Fiacie... ale są w Pajęcznie.

czesc, dzieki za propozycje. wlasnie jedziemy w sobote do znajomych we wrocku i po drodze mamy zahaczyc o przyczepke;) Ty tez jakby prawie po drodze;) bede pamietal - jak cos napisze. wlasnie udalo mi sie namierzyc oryginalne GM lusterka kampingowe do vectry - moze sie uda je jakos sciagnac kurierem. jak cos - bede pisal, dzieki!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aulos 
weteran


Twój sprzęt: Bürstner Solano na Ducato
Nazwa załogi: SOKOŁY
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Piwa: 62/37
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2008-02-15, 00:24   

Jesteś pewny, że się nie utrzymają? Ja mam takie lusterka na gumki i jechałem z nimi Oplem Omegą '98 ciągnąc przyczepę do Rzymu i z powrotem. Nie miałem z nimi żadnego kłopotu. Pozdrawiam.
_________________
"Nosiciel nieuleczalnej kamperomanii"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aulos 
weteran


Twój sprzęt: Bürstner Solano na Ducato
Nazwa załogi: SOKOŁY
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Piwa: 62/37
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2008-02-15, 00:35   

wedrowniczek napisał/a:
CZy gdybym nic nie znalazl, to za jazde bez takich wydluzonych lusterek mozna zarobic mandacik?

Można!
_________________
"Nosiciel nieuleczalnej kamperomanii"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wedrowniczek 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: N-126 d
Dołączył: 14 Wrz 2007
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2008-02-15, 13:03   

Aulos napisał/a:
Jesteś pewny, że się nie utrzymają?

moze masz jakies inne. te, ktore udalo mi sie znalezc na przestrzeni ost.3dni w trojmiejskich sklepach (hmm.. cale 2 typy) niestety odpadaja. znalazlem cos takiego
http://www.allegro.pl/ite..._przyczepy.html
ponoc maja w kpl male lusterezcka - wiec wsz.juz gra :-DDD a wiadomosc o mandaciku wcale mnie nie pokrzepila, bo.. mam juz "pare" punkcikow :( (( nie mam zadnego dosw. w tej dziedznie, a i nie interesowalem sie tym za mocno wczesniej - bo nie bylo potrzeby. teraz mam okazje na ladna przyczepke i jest panika.. :( ale uff.. juz po strachu - kurier zaraz dowiezie :) )) dzieki!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aulos 
weteran


Twój sprzęt: Bürstner Solano na Ducato
Nazwa załogi: SOKOŁY
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Piwa: 62/37
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2008-02-16, 00:21   

Miłych wojaży z przyczepką!
_________________
"Nosiciel nieuleczalnej kamperomanii"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***