Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pawcio
2014-10-10, 13:59
przyjeżdza CampeTeam na kemping..........
Autor Wiadomość
matro 
weteran
musi być twardy!Tylko co trzecia noc na campingu:)


Twój sprzęt: FFB Classic 570
Nazwa załogi: Robert, Kamila, Amelia, Hubert
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Lip 2008
Piwa: 71/110
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp
Wysłany: 2014-08-23, 02:21   

... No dobra... to jest to czego nie rozumiem na CT. Jednostronny opis sytuacji i już się zaczyna - z małymi wyjątkami - zbiorowe wstydzenie :roll:
...Zobaczymy, być może za jakiś czas pojawi się wpis w temacie Hellll, który skrytykuje ten kemping i będziemy mieć oraz całości, który będzie gdzieś po środku...

...Dlaczego ktoś kto jest członkiem CT ma być zaraz- przepraszam za wyrażenie- jak ta świnia, która ma zeżreć to co mu się w koryto da? Nie można po marudzić ? Wpaja się nam że CT to duży , silny klub - mający ekonomiczną siłę - wszak na kempingach zostawiamy mniej lub bardziej ciężko zarobione pieniądze. Mamy tylko płacić i być ze wszystkiego zadowoleni. :lol:

Nie wiemy co wywołało wzburzenie... może kolega zarezerwował miejsce, które zmalało lub też zostało przeniesione w inne miejsce...w końcu w tym czasie odbywa się D-day więc i na Helkampie jest tłoczno.

i żeby nie było :bajer ...na tym kempingu bywam raz lub dwa razy na sezon - w tym roku zbieg okoliczności , informacje o korkach, remont drogi - skutecznie mnie powstrzymał od tego kierunku. Mam odczucia ogólnie pozytywne choć nie wszystko było dobrze i można się przyczepić, czasem byłem upchnięty, raz odmówiono mi rezerwacji gdy powiedziałem że "tylko jedna noc" - ale uznałem to za szczegóły nie mające wpływu na chęć lub niechęć do kolejnej tam wizyty...zresztą alternatywy tam raczej brak.

A Ty chris_66 - jak widziałeś kolegę z CT to nie mogłeś podejść do niego, przywitać się , zapytać o powody takiego zachowania? Może po prostu zmęczenie, słaby dzień , a może właśnie rozmienicie się obrazu tego co miało być z tym co było...a może okazałoby się że to tylko auto z nalepką klubową i nowy posiadacz - który nie jest forumowiczem - bo ci przecież wiedzą, że ten kiemping nad samym morzem nie leży...

Lepiej było się przyglądać zawinięty w koc popijając ciepłą kawę w głowie budując plan założenia nowego tematu... :brawo:
_________________


...może i alkowa bardziej przypomina kamper... za to integral bardziej przypomina dom ! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-08-23, 07:09   

Dla mnie póki co Club Miłośników .......
W kwesti formalnej czy ja należę do Klubu ??
Szukałem w regulaminie .....nie znalazłem nic o godnym reprezentowaniu
Może nie doszukałem....
Może warto wspomnieć.....tylko bez przegięcia.
Tu nie wolno przeklinać a czy jak mam nalepkę, to do ilu metrów od niej :spoko mogę?? Itp.

PS. Dlatego klub to klub z finansami regulaminem władzą. I taki powstaje .Tam prawa i obowiązki jasne itd
Tu zaś internetowe bractwo .Tak to postrzegam .
Ale ogólne zasady dobrych manier obowiązują. I nie jest miło gdy w,w sytuacja ma miejsce . Tylko co nam do tego?

Nie traktuję z racji bycia tu , że mnie ktoś tu reprezentuje bo ma nalepkę
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2014-08-23, 07:34   

malutki drobiazg..
CamperTeam nie Campeteam :spoko



:haha:
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 123/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2014-08-23, 07:43   

Myślę ze dużo więcej niż tylko internetowe bratcwo ale to jest twoje podejście do tematu'

Manie nalepki według mnie do czegoś obowiązuje nie jest się szarą masą jeżdżącą kamperem, których z roku na rok przybawa w znacznej ilości.

Z takim podejście to jesteś tylko biorcą z tego forum i pewnie nie masz nalepki i Ci to lotto jakjjesteś postrzegany w traie czy jako szara masa czy ktoś kto należy do grona ludzi pozytywnie zakręconych rzyczliwych i gotowych pomóż w róznych sytuacjach życiowych i nie tylko.

Chciałbym wiedzieć spotykając sie w realu że Ty to TY :lol:

Ps Kultura obowiązuje wszędzie i wtedy nie bedziemy mieli powodu że nas postrzegają inaczej :spoko
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2014-08-23, 08:03   

Bim napisał/a:
Kultura obowiązuje wszędzie
TAK JEST!!
Bim napisał/a:
Manie nalepki według mnie do czegoś obowiązuje

jak jest się członkiem CT - zdecydowanie tak, ale nie koniecznie zobowiązuje kogoś, kto nalepkę nabył z autkiem, i nawet nie wie czym jest CamperTeam , ba...nawet nie wiem czym jest kultura osobista

ja wiem jedno, gdyby przy mnie taka sytuacja miała miejsce, nie obserwowałbym jej z ukrycia, starając się zapamiętać numery autka,z marnym skutkiem zresztą, tylko podszedł i zapytał wprost -''stary, co Ty wyprawiasz ?? ''
:roll:
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-08-23, 08:09   

Poznałem Kolegę chris_66 w realu , spokojny fajny ludek. :bigok
Nie znam bliżej tematu , więc ciężko się wypowiadać o zaistniałej sytuacji na Hel...
Prawdą jest , że poruszając się po Europie bywałem na kempingach lepszych i gorszych.
Wiele sytuacji oraz niedogodnosci nie podobało mi się , ale uważam że nie uprawnia mnie to do zachowania się niegrzecznie w stosunku do własciciela kempingu czy zarządzającym nim.
Mam jedną zasadę - nie podoba mi się , to tył zwrot i jadę dalej.

:spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-08-23, 08:12   

gino napisał/a:
tylko podszedł i zapytał wprost -''stary, co Ty wyprawiasz ?? ''

Grzesiu , nie każdy jest tak wylewny i otwarty jak Ty. :hello
:spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2014-08-23, 08:22   

Andrzej 73 napisał/a:
Poznałem Kolegę chris_66 w realu , spokojny fajny ludek

ależ ja nie wątpię że tak jest :ok

Andrzej 73 napisał/a:
Grzesiu , nie każdy jest tak wylewny i otwarty jak Ty. :hello

:)
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Ostatnio zmieniony przez gino 2014-08-23, 08:26, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-08-23, 08:25   

BIM :spoko Ok i po to tak napisałem..


Bo brak mi tego zdania w regulaminie .

Powinno być ,że znak CamperTeamu ( sorry za byk smartfon był ). Już atakujecie !!!!
Byleby przywalić , bo coś .. napisał z czym się nie zgadzam .

Jak tylko ruszy się temat z działu innego niz nie witam i pozdrawiam to zaraz szuka się podtekstów .
Bim mówisz o mnie "..w realu" ," jesteś biorca ."!!!! W realu mnie już widziano .
Poczytaj ,że oprócz pisania na takie tematy jak ten, też trochę merytorycznie jak to KOKO ma w zwyczaju popisałem . A ten temat tez merytoryczny bo dotyczy zachowań i regulaminu .


I ręczę Ci ,że dla Forum Real nie zawsze jest dobry . Forum to Forum . Forum w Realu to Forum w Realu-

Ludzie maja wybór nie kazdy kto tu pisze teskini za spotkaniami... .

Club to Club .I taki niech powstanie ,nie będzie wtedy zmiłuj .
Jak jesteś nie godzien wypadaj.
Tak dzialaja kluby .
To zdrowe , i nie ma kłopotu z kasa jakakolwiek by ona nie była , to US ma anse do organizacji spotkań imprez itd . O nalepka nie wspomnę . o dobry pomysł. :spoko


Czy nawalony kamperowiec , lejący za kamperem z nalepką jest lepszy od w/w wymienionego na Helu . A takich widziałem ... Brzydkie . i co z tego ???


GDY ktoś jest gburem ... i afiszuje się -że On jest z CamperTeamu to zgoda ....zgody nie ma. :stop:

Traktuje to Forum jak internetowe bractwo z możliwościa spotkania w realu . zasady przyjmuję w regulaminie określone.

Ale jak kogoś opierdzielę w realu to co mam nalepkę zasłonić ciałem . Zdarza się ... Nie widzę powodu by kogoś bez wysłuchania piętnować . O to mi chodzi .
Chamstwo jest chamstwem i go nie toleruje obojętnie czy mam nalepkę czy nie.
Dlatego jasno trzeba określić , zasady .
jesli jedynym kryterium posiadania nalepki jest zalogowanie i zaplata za nia to nic nie da się zrobić....
I oto mi chodzil a nie ,ze mam cos wielkiego do przekazania .

Ja nie muszę być w grupie , a grupa nie musi mieć mnie . Lecz tak nas pokarało ,że żyć bez siebie nie możemy :szeroki_usmiech

:wyszczerzony: :spoko :kwiatki:

a gdy się już wszystko ustali skodyfikuje, da odpowiednie paragrafy ?????? .....................
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2014-08-23, 08:34   

Bronek napisał/a:
( sorry za byk smartfon był ). Już atakujecie !!!!
e...Bronek, przeca to nie do Ciebie było :haha:
Bronek napisał/a:
Nie widzę powodu by kogoś bez wysłuchania piętnować
o to to... na dobra sprawę, nawet nie wiemy o kim ta mowa...
warto tez wspomnieć, że tytuł tematu napisany jest tak, jakby to cały CamperTeam tam był... i nabroił
wiemy jedno, był tam Chris , moim zdaniem słusznie że zwrócił uwagę na nieprawidłowe zachowanie jakiegoś kamperowca
tylko...po co o tym pisał, piętnując ,choćby tytułem całe CT
co to zmienia, jeśli nie wiemy czy w ogóle ''ten ktoś'' był członkiem CT :spoko
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-08-23, 08:44   

Warto jednak dbac o wizerunek

A dlaczego ???????????

Bo Bim mnie nie lubi .... :placze2 . A ja włanie nabyłem nalepki droga kupna >>>>>
I nie chce , by mnie utożsamiano z niegodnym zachowaniem Od czasu jak przykleję ........o ile wczesniej umyje samochód.
Tyle do zrobienia !!!!
ALE Alleluja!!!!!
Do puki jeszcze nie mam, możecie szczać za kamperami i przeklinać .

Potem będzie mi przykro . :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
matro 
weteran
musi być twardy!Tylko co trzecia noc na campingu:)


Twój sprzęt: FFB Classic 570
Nazwa załogi: Robert, Kamila, Amelia, Hubert
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Lip 2008
Piwa: 71/110
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp
Wysłany: 2014-08-23, 08:56   

Bronek bez urazy, skoro optujesz za wpisem w regulamin "godne reprezentowanie" - to podaj jego pełną definicję :spoko , Dla jednych drink i papieros pod markizą może być "pluciem na mundur" dla innych będzie to pokaz w stylu : jacy jesteśmy fajni i luźni... a i o karach warto wspomnieć :lol:
...bo kiedyś wystarczyły wstyd i jakieś tam niepisane normy moralne :-P

Tak trochę obok tematu...był gdzieś kiedyś temat lub wpisy, poruszające sprawę sprzedaży kampera z nalepką klubową czy bez... :spoko
_________________


...może i alkowa bardziej przypomina kamper... za to integral bardziej przypomina dom ! ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 123/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2014-08-23, 09:05   

Bronek napisał/a:
Warto jednak dbac o wizerunek

A dlaczego ???????????

Bo Bim mnie nie lubi .... . A ja włanie nabyłem nalepki droga kupna >>>>>


Zaraz nie lubii :haha:

Bronek a co w Tobie jest do lubienia?

Jak umujesz ten samochód i nakleisz dużą nalepkę może być taka magnetyczna np na masce format widoczny z daleka to się przekonasz wjeżdżając na kemping czy ogólnie jesteś lubiany :ok
Może ktoś Cię za Twój całokształ pisania na forum poklepie po ramieniu lub postawi browara, życie pokaże ja rzadko bywam na kempingach no chyba ze w Bogaczu :spoko
PS
Ja mam taka duza nalepkę ze swoim nickiem jak się gdzieś w trasie spotkamy to bedziesz miał prawo do poprawienia wizerunku :haha: :haha:
_________________
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-08-23, 09:12   

BIM BIM BIM nie poprawie wizerunku .
Wizerunek to dal warszawki celebryckiej .
Wazna dusza jakby to Szymek ujął.

cd kawkowej pisaniny . Ide zaraz cos psuć w kamperze.


Z innego mojego forum ewentualnie do wykorzystania
Cytat:
Zarejestrowany wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych do kontaktów pomiędzy zarejestrowanymi i do prawidłowego funkcjonowania FORUM CT który zapewnia prawo wglądu do tych danych z możliwością ich poprawiania (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych - DzU nr 133, poz 883)



2. Pobożne zyczenia.
Cytat:
Opłata za znaczek(i) z Logo Nalepki i inne symbole Forum, dotyczy wyłącznie opłaty za samo jego użytkowanie.
Wszelkie emblematy, znaczki z nazwą CT stanowią zawsze autorską własność ...............i nie życzymy sobie by osoba, niegodnie nas reprezentująca miała prawo je nosić.
Niech je zwróci lub zniszczy lub schowa głęboko, jako pamiątkę po zaszczytnej przynależności do naszej grupy miłosników naszego stylu życia.


Cytat:
Uaktywniając rejestrację, zobowiązujesz się do tym samym do przestrzegania niniejszego Regulaminu.


i takie tam
Cytat:
nie wprowadza żadnych różnic pomiędzy ludźmi tutaj zarejestrowanymi,
zgodnie z zasadą " Człowiek jest ważniejszy od przedmiotu"Warunkiem podstawowym jest tworzenie dobrego klimatu wśród zarejestrowanych naForum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2014-08-23, 09:16   

Właśnie o to chodzi, że czasami ta nalepka CT jest balastem, i to jest przykre. :-/
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***