Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pawcio
2014-10-10, 14:59
przyjeżdza CampeTeam na kemping..........
Autor Wiadomość
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-08-26, 11:55   

Brat napisał/a:
Danuśka napisał/a:
:spoko Bronuś - przy następnym spotkaniu ..


Dajcie sobie urlop i podwyżkę ... i jadymy "do lata , do lata ... "- 20-go września ... Zdzicho ?? ponoć zanabył nóweczkę ? :?:

Ps Ja do chlania , picia , zabawy nic nie mam ...

Lubiłem nawet kiedyś uczestniczyć, teraz do pewnego momentu , potem mogę popatrzeć ....
Z małym "ale" ...... :
Wole napitego w 3 -d..py, od niedopitego ... marudy ,śpiewaka , itd. :lol:

Jako: Polak Mężczyzna ?? Katolik ?? i Patriota , Tolerancyjny a jednak seksista ....... podpite kobitki ........... Ok.
Tylko milczące............błagam , nie odzywajcie się ewentualnie możecie śpiewać.
Tylko nic od siebie , żadnych zdań proszę nie budować . NIC !!!..... ... Możecie być piękne , młode i bogate , w ślicznych ciuchach lub bez , nawet pachnące , ale jak się napijecie to !!!!! ................. proszę bądźcie cichutko .
Nic nie mówcie , bo Wam to nie wychodzi . :wyszczerzony: :spoko :kwiatki:
Nie jesteście stworzone do chlania................. tylko do MIŁOŚCI O kurde ... :aniolek :bigok :haha: :oops: :roza:

W/w sugestie tyczą się też nas- chłopów, z małym ale ...... nie do miłości jesteśmy , a do roboty, no i zakaz również śpiewu !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Romano 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend 2,3 Fiat Ducato
Nazwa załogi: MIELCOKI Danuśka i Romano
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2012
Piwa: 20/48
Skąd: Mielec
Wysłany: 2014-08-26, 12:11   

Mądrala z Ciebie Broneczku ...wiesz , że nie damy rady wybyć na 2 tyg. , żal dupsko ściska , odbijemy sobie następnym razem.
Odezwij się czasem :wyszczerzony:
Pozdrawiam
Danuśka

zd.gif
Plik ściągnięto 3459 raz(y) 66,48 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-08-26, 12:34   

Szkoda . Danusiu ...

Ps O kobitkach pisze , bo w Sopocie mieliśmy "za ścianą " imprezowiczów w pożyczonym kamperku . Być może facetów do 5-tej rano dałoby się znieść z przyzwyczajenia ...
. Ale kobitki ... ??? Słowa powszechnie uważane ...... w moich uszach lepiej brzmią z męskich ust ( szowinizm) . ! ??
W kobiecych ustach ................???..................... A dajmy spokój rozmarzyłem się . :oops:

W każdym razie jako Polak Gentelman i Katolik , nawet jakbym miało sens danie w gębę :box2 by uciszyć ...
to w przypadku kobiety , nie wchodzi w grę . ?? :gwm
I to dodatkowy problem ..
Trzeba by kwiatki :kwiatki: kupić , może się oświadczyć :roza: ????
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kotek 
Kombatant
Mam na imię Danusia!


Twój sprzęt: Fiat Ducato Toskana 1,9 TD
Nazwa załogi: MisioKot
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 07 Paź 2010
Piwa: 403/444
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-26, 12:59   

Po prostu trzeba zachować umiar we wszystkim i ewentualnie śmiać się, a nie kląć. :kwiatki:
_________________
Pozdrawiamy - Danusia-Kotek i Henio-Misio

Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krimar
Kombatant


Twój sprzęt: Euramobil 460 - Mitsubishi L300 - DAHAK
Nazwa załogi: Poszukiwacze Zagininej Dyszy
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Piwa: 58/6
Wysłany: 2014-08-26, 13:26   

szymek1967 napisał/a:

nie ma dla mnie nic bardziej odrażającego niz zapity gbur 3mający kawał
tłustej kielbasy w swej brudnej,spoconej łapie
popisujący się swym niewysublimowanym zasobem słów
łaciny podwórkowej wieszczący wszem i wobec swoje zapijaczone wizje
swiata :-/


nawet jeśli te zapijaczone wizje są w 100% zgodne z Twoimi na trzeźwo i delikwent w danym momencie szerzy poglądy takie jak Ty?
teraz to już wiemy jak wnerwić szymka trzeba do niego podejść z kiełbasą w dłoni


szymek1967 napisał/a:

niestety widok taki jest co raz czestszy zwłaszcza u tzw.nowobogackich
ale tez u slfustrowanych nieudaczników którym urząd skarbowy
nałożył skądinąd słuszna i dotkliwa karę finansowa za niewydawanie paragonów i unikanie płacenia podatków


albo tych którym kamper zaczął przeciekać tuż po końcu gwarancji
_________________
Krawat dodaje szyku.
Tadeusz napisał/a:

Jest tak jak mówi krimar.

Brat napisał/a:
(...) mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że rzeczywiście "jest tak, jak mówi krimar" ... ;)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PiotrES 
trochę już popisał


Nazwa załogi: Jeszcze nie wymyślona
Dołączył: 02 Wrz 2014
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2014-09-10, 13:06   

Temat jaki poruszył autor , to temat rzeka bez końca.
Jednak sądzę że mimo że nie podał konkretnych danych , to uważam że
jednak jego uwaga jest przydatna bo sprawca całej tej sceny może i nie przeczyta tego wpisu ale może da to komuś innemu do myślenia.
To czy tam była ta nalepka CT czy nie to inna sprawa.
Jednak bym autora tak nie atakował . Bo zachowania roszczeniowo awanturnicze
są jednak naganna i bardzo nie miłe dla atakowanego jak i dla świadków
zajścia.
Mieszkając w rejonie często odwiedzanym przez niemców i polaków z niemiec czesto spotykam sie z takim zachowaniem. Właściwie prawie codziennie.
A syn który jest kierownikiem w dużym ośrodku sanatoryjnym ma to kilka razy dziennie.
nacja nie ma tu znaczenia , chociaż polacy z niemiec bardzo się tu wyrużniaja .
To są zachowania naprawdę godne ubolewania i często kuriozalne.
Jeden z takich spektakularnych przykładów .
Polka z niemiec przechodząc przez ulicę tak się zapatrzyła w towary wystawione w jednym ze straganów że nie zwróciła uwagi że jest już przed krawężnikiem i trzeba wyżej podnieśc nogę .
No i się wywaliła , złamała rękę a następnie oświadczyła lokalnemu reporterowi który był na miejscu szybciej niz policja i pogotowie , że kieruje sprawę do sądu przeciwko miastu o odszkodowanie.


Dlatego sądzę że na forum jednak powinno się dyskutować o takich dziwnych zachowaniach bo jednak nie zasługują one na pochwałę a trochę negatywnej oceny czasami da pozytywny skutek.

Chyba zgodzicie się że , agresji na codzień mamy zbyt dużo .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mikojaj 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Burnster Privilege 728
Nazwa załogi: Mikołaj Opole
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 05 Cze 2014
Piwa: 5/1
Skąd: Opole - Domecko
Wysłany: 2014-09-10, 14:50   

PiotrES napisał/a:

Jednak sądzę że mimo że nie podał konkretnych danych , to uważam że
jednak jego uwaga jest przydatna bo sprawca całej tej sceny może i nie przeczyta tego wpisu ale może da to komuś innemu do myślenia.


Kto uważnie śledzi forum ten wie o kogo chodzi....
Nie było to trudne powiązać dwa wątki.
Jest to dosyć znana osoba na tym forum... :oops:
_________________
Czysta dusza, silna ręka.
Pamiętaj żelazo nie klęka...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mikojaj 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Burnster Privilege 728
Nazwa załogi: Mikołaj Opole
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 05 Cze 2014
Piwa: 5/1
Skąd: Opole - Domecko
Wysłany: 2014-09-12, 07:45   

Zastanawiam się dlaczego uczestnik zamieszania nie wypowie swojej strony (racji, wersji itd).
Jak wiadomo każdy kij ma dwa końce i chętnie bym usłyszał jak to jest po drugiej stronie.
_________________
Czysta dusza, silna ręka.
Pamiętaj żelazo nie klęka...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2014-09-12, 08:22   

zamiast robić ''podchody'' zapytaj go wprost w tym temacie, skoro wiesz kto to..
my też chętnie się dowiemy :spoko
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 454/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-09-12, 08:31   

Mikojaj napisał/a:

Kto uważnie śledzi forum ten wie o kogo chodzi....
Nie było to trudne powiązać dwa wątki.
Jest to dosyć znana osoba na tym forum... :oops:


Mikojaj napisał/a:
Zastanawiam się dlaczego uczestnik zamieszania nie wypowie swojej strony (racji, wersji itd).
Jak wiadomo każdy kij ma dwa końce i chętnie bym usłyszał jak to jest po drugiej stronie.


A niby dlaczego miał by to zrobić :?: :!:
Po pierwsze to to że znalazłeś sobie na forum fotkę z rejestracją, która trzema cyframi i oznaczeniem regionu pasuje do tego co podał Chris (samo założenie takiego tematu też bez sensu) to jeszcze nie jest twardy dowód na to że z całą pewnością chodzi o tę osobę , a po drugie to do cholery co to ma być ..... sąd koleżeński !!!???
Jak sam zauważyłeś to jedyne co na temat tego "zajścia" wiemy to to co napisał Chris, a to dużo za mało aby w ogóle stawiać kogoś do pionu (bo niby jakim prawem ??)
Właśnie dlatego nie nakleiłem i nie nakleję na kampera logo forum i nie wstawiam tutaj zdjęć które mogą w jakikolwiek sposób identyfikować mnie potem w trasie ...... i narażać mnie na to że potem jakiś forumowicz-pieniacz będzie mnie punktował za to że gdzieś krzywo zaparkowałem albo krzywo na kogoś popatrzyłem ..... i potem będzie mnie bezczelnie stawiał do pionu i domagał się wyjaśnień ......
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
AMIGO 
doświadczony pisarz
Niepoprawny optymista

Twój sprzęt: Uniwersalny pseudomotokamper się planuje...
Dołączył: 29 Lis 2009
Piwa: 2/31
Skąd: Dolny Śląsk+Bawaria
Wysłany: 2014-09-12, 08:44   

Wynikałoby że najbezpieczniej będzie klubowe naklejki umieszczać wewnątrz kampiora :shock:
_________________
BOGDAN
,,Po co uczyć się na własnych błędach? Lepiej uczyć się na cudzych...
...sukcesach''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 454/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-09-12, 09:18   

camperAMIGO napisał/a:
Wynikałoby że najbezpieczniej będzie klubowe naklejki umieszczać wewnątrz kampiora :shock:


Albo wzorem innych klubów przejść na legitymacje lub identyfikatory, noszone podczas zlotów i innych spotkań na firmowych smyczach na własnych szyjach :ok

Myślę, że zamiast roztrząsać to że komuś puściły nerwy warto było by podyskutować o tym co Go do tego doprowadziło.
Sam kilkukrotnie miałem ochotę powiedzieć parę "ciepłych słów" do właścicieli kempingów, jak choćby tego na Dużej Wyspie nad Soliną, gdzie miałem nieszczęście zabłądzić ostatniego lata. Nie dość że po to aby przekonać się naocznie o warunkach i na własne oczy zobaczyć ten "smród , głód i ubóstwo" trzeba było wyskoczyć z 14 zeta za prom który płynie 15 metrów (to tak jakby w sklepie na wejściu sprzedawali bilety :haha: ) , to jeszcze potem trzeba było tłuc się po byle jak ułożonych betonowych płytach , skrobiąc dach i osprzęt na nim gałęziami rosnących tam drzew, bo nikomu nie przyszło do głowy aby je trochę poprzycinać , czekając na klientów w kamperach.....
Takie sytuacje , sprawy, przypadki mamy prawo na forum wyciągać i nad nimi dyskutować bo za to płacimy ..... natomiast stawianie do pionu Kolegi i psucie Mu opinii nie mając pełnego obrazu sytuacji jest nadużyciem jak dla mnie....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2014-09-12, 09:37   

joko napisał/a:
natomiast stawianie do pionu Kolegi i psucie Mu opinii

którego kolegi?
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 454/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2014-09-12, 10:49   

gino napisał/a:
joko napisał/a:
natomiast stawianie do pionu Kolegi i psucie Mu opinii

którego kolegi?


No właśnie , którego :szeroki_usmiech
Ja wiem o kogo chodzi Mikojaj'owi i Ty Gino jako moderator przeglądający bardziej wnikliwie to forum zapewne też to wiesz bo znaleźć nie trudno ..... ponieważ jednak nie jestem przekonany że to ta sama osoba o której pisze założyciel tematu, dlatego odpowiedź na Twoje pytanie nie do mnie :spoko
Powiem więcej, w/g mnie odpowiedź na to pytanie paść nie powinna z niczyich ust bo tylko przypuszczenia i poszlaki a cały temat do kosza. Dlaczego ? - dlatego ze tak pozostawiony i nie wyjaśniony temat będzie ciążył na Koledze , a jakichkolwiek wyjaśnień z Jego strony nie mamy prawa oczekiwać. Coż niby ma napisać ? - jeżeli to nie On to niby czemu miałby to dementować, a jeżeli tak, to też nie wiedzę powodu dla którego miałby się tłumaczyć :niewiem:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-09-12, 11:17   

Joko po roku przykleiłem.

Bo plusy dodatnie.......... są nieco większe od .........plusów ujemnych

Wkurza mnie cenzura ... grupa starych znajomych (grypsujacych) ....... merytorycznych nudziarzy ........... Denerwują mnie Ci,co ja ich denerwuje itd.
Ale mam to w duszy..... nie kopmy sie koniem tak to jest każdy jest inny . Forum to taki camper pełen kompromisów...


Masz pracowników , kierujesz ludźmi ?????? lub próbujesz choć w domu przeprowadzić jakąś "kampanie " ???
Więc wiesz ,że ...............każdy by zrobił lepiej , każdy by by był bardziej profesjonalny , lepszy grzeczniejszy .Reagował by na chamstwo , przemoc , niesprawiedliwość !!!!!!!!!!!!!!

REAGOWAŁ BY !!!!!!! TYLKO DLACZEGO TEGO NIE ZROBIŁ ?????? :ok

Gryzie go go to ??? wiec masz za to tu relację. :szeroki_usmiech

Nie obrażaj się generalnie . Poznałem tu paru i zawsze będę Forum traktowal jak gazetę ... którą można ...... Ale ludzi inaczej -z tolerancja na ich ulomności .. i szacunkiem za .... . :ok

E tam lubię takie peirniczenie :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***