Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
uszczelnienie zabudowy prośba o opinie
Autor Wiadomość
lrjasiek 
doświadczony pisarz

Dołączył: 27 Lip 2013
Piwa: 2/2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-19, 15:05   uszczelnienie zabudowy prośba o opinie

Obejrzałem właśnie kamperka i mam wątpliwości co do uszczelnienia alkowy.Na dołączonej fotce widać jakiś silikon na uszczelce.Czy takie uszczelnienia były stosowane?

IMG-20140919-WA0014-3.jpg
Plik ściągnięto 72 raz(y) 79,95 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WINNICZKI 
Kombatant

Twój sprzęt: przyczepka n-126d
Nazwa załogi: Ania i Tomasz
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Piwa: 76/84
Skąd: Krakow
Wysłany: 2014-09-19, 17:27   

Ja widzę ,żę prawdopodobnie był w tym miejscu doszczelniany. Ale prawidłowo sikaflexem.W każdym razie takie robi wrażenie.Należy wejść do Alkowy i sprawdzić czy bok alkowy jest sztywny,sufit również , czy widać zacieki,czy materiał zabudowy alkowy jest taki sam jak reszta ścian,w jakim stanie jest materiał na gąbce w alkowie,czy był zmieniany. Drobny zaciek naprawiony przez fachowca może pozostawić ślady naprawy,ale zabezpieczy przed dalszą degradacją zabudowy.I reszta będzie sucha i nie dyskwalifikuje to kampera do zakupu. :spoko
_________________
Sympatyk. Nie musisz mieć w życiu wszystkiego. Wystarczy , że masz osobę , która jest dla Ciebie wszystkim.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Fordek 
stary wyga

Twój sprzęt: Eura Mobil PT 696 EB
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Cze 2014
Piwa: 12/5
Skąd: Wyszków
Wysłany: 2014-09-19, 19:00   

Całkiem normalny paskudny czarny uszczelniacz - wygląda paskudnie ale działa . Patrząc na zdjęcie czy to jest Ducato Talento LMC ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lrjasiek 
doświadczony pisarz

Dołączył: 27 Lip 2013
Piwa: 2/2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-19, 19:18   

owszem to ducato rocznik 1995 w zabudowie LMC:).Sprzedaje go facet z okolic Mińska Mazowieckiego.Oglądałeś może to auto?..Niestety ma sporo tego uszczelniacza.Za wszelkie info będę wdzięczny .Janusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lrjasiek 
doświadczony pisarz

Dołączył: 27 Lip 2013
Piwa: 2/2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-19, 19:22   

Winniczku i Sok dzięki za te uwagi:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Fordek 
stary wyga

Twój sprzęt: Eura Mobil PT 696 EB
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Cze 2014
Piwa: 12/5
Skąd: Wyszków
Wysłany: 2014-09-19, 21:57   

Nie oglądałem lecz sam posiadam LMC - i te kolorki paseczków są charakterystyczne . LMC to firma moim zdaniem bardzo solidna - jeżdżę już 7 lat i żadnych problemów . Lecz mój był dawno temu kupowany od Niemca i bezwypadkowy . Co nie przeszkadza ,że po kilku latach uszczelnienia przy szyberdachach puściły i pojawiły mi się plamki zacieków na podsufitce . Oczywiście wysuszyłem -uszczelniłem i jest wszystko OK !. Ale plamki pozostały. Sprawdź dobrze czy bezwypadkowy . Przyczepkę miałem po wypadku i musiałem się jej pozbyć -tragedia. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***