Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dania 2015
Autor Wiadomość
Martin B
zaawansowany

Twój sprzęt: Laika 312
Nazwa załogi: Klaudia & Martin
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Sty 2014
Piwa: 27/1
Skąd: Niemcy
Wysłany: 2015-06-08, 21:04   Dania 2015

Hallo !!! wlasnie powrocilem z dwutygodniowego urlopu w danji.Dla wszystkich ktorzy urlop w danji planuja chce sie paroma wrazeniami podzielic :ok
jezeli mozecie to polecam do konca miesiaca sie wybrac duzo cempingow ma znizke ACSI dzieki temu mozna taniej postac ceny 16-18 e,w nastepnym miesiacu bedzie drogo :( ogolnie dania jest moim zdaniem droga-zbyt droga w porownaniu z europa zachodnia :( stellplätze dla kamperow srednio 18 e mozliwosc stania za darmojest praktycznie niemozliwa pare miejsc ktore byly do tej pory dostepne beda likwidowane osobiscie udalo mi sie takie miejsce znalezc ale i tam bylismy juz tylko tolerowani :( zywnosc bardzo droga o alkoholu nie wspomne dlatego w miare mozliwosci walowke zabrac :-P podsumowujac Danie warto odwiedzic wspaniale plaze mili ludzie :ok musze teraz z tych 1900 zrobionych zdiec pare wybrac :shock: i reportarz z wyprawy napisac i do mojej strony dodac jak bede gotowy to dam znac :spoko
_________________
Bledy w moich tekstach,moze znalawca dla siebie zatrzymac :)
(TO sa owoce mojej 25 letniej ,abstynecji jezykowej-przepraszam)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kataryniarz 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Megane III Grandtour
Dołączył: 14 Mar 2015
Piwa: 5/3
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2015-06-08, 21:53   

Czekam na relację z opisem ciekawych miejsc do zobaczenia, mam nadzieję poczytać jeszcze przed naszym wyjazdem :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
vwyogi 
zaawansowany


Twój sprzęt: James Cook
Nazwa załogi: Warmiaki
Dołączył: 04 Maj 2015
Piwa: 17/13
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2015-06-09, 11:14   

Dołączam się do prośby. Mam zamiar spędzić 3 dni w Danii przed wypadem do Norwegii, trochę liczyłem na darmowe noclegi :(
_________________
Sprinter Westfalia James Cook 1998 2.9TD
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Martin B
zaawansowany

Twój sprzęt: Laika 312
Nazwa załogi: Klaudia & Martin
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Sty 2014
Piwa: 27/1
Skąd: Niemcy
Wysłany: 2015-06-09, 17:01   

Hallo...postaramsie jak najszybciej mimo tego moze to pare tygodni potrwac :oops: macie kakretne pytania postaram sie pomoc...tak z grubsza nasze zwiedzenie danji rozpoczelismy zaraz za granica strona morza polnocnego by po przejechaniu kompletngo wybrzeza Hvide sande ,Rubierg Knude (bardzo znana wydma z zasypana latarnia -ciekawe)dotarlismy do czubka -Skagen droga powrotna strona wschodnia Baltycka okolice AArhus dalej na do Odence Fjord z tamtad zjechalismy do niemiec ST.Peter Ording(moim zdaniem interesujace miejsce) jezeli planujecie podobna trase to pytajcie :ok swiadomie zrezygnowalem ze zwiedzenia Kopenhagen jest to z pewnoscia interesujace jednak do tej czesci danji nie moge nic dodac :oops: ale z pewnoscia znajdziecie tutaj innych kamperowiczow ktorzy cos wiedza
_________________
Bledy w moich tekstach,moze znalawca dla siebie zatrzymac :)
(TO sa owoce mojej 25 letniej ,abstynecji jezykowej-przepraszam)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Martin B
zaawansowany

Twój sprzęt: Laika 312
Nazwa załogi: Klaudia & Martin
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Sty 2014
Piwa: 27/1
Skąd: Niemcy
Wysłany: 2015-06-16, 22:37   

Hallo ! dla zainteresowanych ....zdiecia z Danji mozecie juz na mojej stronie poogladac ,niestety na podpisanie ich nie znalazlem jeszcze czasu :oops: ale postaramy sie jak najszybciej reportarz dolaczyc :-P macie pytania -pytajcie :spoko
_________________
Bledy w moich tekstach,moze znalawca dla siebie zatrzymac :)
(TO sa owoce mojej 25 letniej ,abstynecji jezykowej-przepraszam)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***