Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Węgry Bogacs
Autor Wiadomość
yeti33 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Dukato 2,8 JTD nadb. Axxor
Nazwa załogi: Jacki
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Skąd: Sląsk
Wysłany: 2017-05-09, 23:14   

My jedziemy w niedzielę do Bogacsa. Mam nadzieję, ze do tego czasu pogoda zrobi się przychylniejsza. Pozdrawiamy i życzymy miłego pobytu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
piotr1 
Kombatant


Twój sprzęt: blaszak ducato w budowie
Nazwa załogi: ewaipiotr
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 17/18
Skąd: gdańsk i okolice
Wysłany: 2017-05-09, 23:55   

Wczoraj wyjeżdzaliśmy z Bogacza 1.5 h. Żeby nie pomoc kolegów kamperowców stalibyśmy do dzisiaj.Strasznie namokła ziemia i było ekstremalnie ślisko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2017-05-11, 05:47   

Godzina 5.20, temperatura na zewnątrz dodatnia ale najniższa z możliwych czyli +1. Jedna głowa w basenie a więc wejście do wody bez korków. W toaletach cudowne ciepełko dochodzące z gorących grzejników prowokuje do kontemplacji na dowolne tematy. Na placu pozostało 5 kamperów z czego jeden inny bo z Czech oraz 2 przyczepy co daje ilostan około 14 polarników. Pierwszy raz zdarzyło mi się że znam wszystkich na polu kempingowym. Czeski kamper dalej tkwi w zanurzeniu prawie peryskopowym chociaż od wczorajszego ranka teren nareszcie suchy - przynajmniej na powierzchni ale sąsiad prób wypłynięcia swoim pojazdem na powierzchnię jak na razie nie podejmuje. Śmigam na basen ale zastanawiam się czy na drogę ubrać skarpetki.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-05-11, 09:32   

80 km na południe i juz inna temp. Teraz 14 C :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janus 
weteran


Twój sprzęt: Pössl 4F 2,8 idTD "BILA DODAVKA"
Nazwa załogi: DorJanki
Dołączył: 25 Lis 2010
Piwa: 42/47
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-05-11, 10:07   

No i gdzie tu przygoda :-/
_________________
Pozdrawiamy:
Dorota i Janusz
www.pozadomem.y0.pl
Jeszcze sporo możemy, ale nic nie musimy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2017-05-11, 12:27   

dwa tygodnie temu przyjechałem do Cserkeszolo i nie wiem gdzie mam skarpetki nie założyłem długich spodni nigdy nie zmarzłem
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2017-05-11, 16:27   

Godz. 16.00, temp. 21,5 stopnia w/g termometru LIDL, zachmurzenie 80%, wiatru nie ma. Gość którego widziałem dzisiaj przed 6.00 w basenie był tam już od trzeciej w nocy gdyż padło mu ogrzewanie. Drugi drzemał w kiblu z tego samego powodu. Zwietrzyłem okazje do zmniejszenia kosztów pobytu więc podjąłem się obu napraw. W przyczepie gość po DOKŁADNYM przeczytaniu instrukcji obsługi po polsku nie odkręcił zaworu gazu do trumy a drugi z nerwów ukręcił pokrętło w trumie gdyż kręcił nim w przeciwnym kierunku. Kiedy na forum piszę, że trzeba czytać instrukcje ze zrozumieniem to 90% forumowiczów obraża się, że mam ich za idiotów. Tak więc dzięki wiedzy w głowie a nie w kompie i na forum zmniejszyłem interesujące mnie koszty. Kiedy wspominany już przeze mnie sąsiad Czech utopił swoją Laikę i sam wyjechał z niej skuterem na dużych tablicach pomyślałem, że zrobił to specjalnie aby wyprowadzić pojazd z garażu bez rampy. Dzisiaj usiłował wyprowadzić kampera z wysokości peryskopowej bez szasowania balastów lecz mu się to nie udało a ja skorygowałem swoje domysły. Więc w bagnie zakopał 8 płyt chodnikowych i przy pomocy dwóch sąsiadów z Bielska Białej nawalonych jak łosie wyprowadził pojazd na poziom zero. Pchacze sami przyznali, że po trzeźwemu nie daliby rady. Godzinę temu dobiła załoga z przyczepą oraz młodzi z namiotami. W dalszym ciągu dużo wolnego miejsca.
Czech jako JEDYNY spośród znanych mi przypadków posprzątał bałagan który zrobił kopiąc rowy melioracyjne i zakopując płyty. Wszystko usunął a ziemię wyrównał. Wielkie :spoko dla Czecha.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
qdlaty_78 
stary wyga


Twój sprzęt: Ford Beisl 94'
Nazwa załogi: Ekipa z BAZYLA
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Lip 2013
Piwa: 19/22
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-05-11, 17:02   

Zapodaj foty tej amfibii
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 53/200
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-05-11, 19:57   

lepciak napisał/a:
Więc w bagnie zakopał 8 płyt chodnikowych i przy pomocy dwóch sąsiadów z Bielska Białej nawalonych jak łosie wyprowadził pojazd na poziom zero.


Wiadomo, górale nizinni zawsze pomogą :haha: :haha: :haha:
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
piotr1 
Kombatant


Twój sprzęt: blaszak ducato w budowie
Nazwa załogi: ewaipiotr
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 17/18
Skąd: gdańsk i okolice
Wysłany: 2017-05-11, 21:53   

WODNIK napisał/a:
lepciak napisał/a:
Więc w bagnie zakopał 8 płyt chodnikowych i przy pomocy dwóch sąsiadów z Bielska Białej nawalonych jak łosie wyprowadził pojazd na poziom zero.


Wiadomo, górale nizinni zawsze pomogą :haha: :haha: :haha:


A nas wypychali w Bogaczu Kaszubi :lol: :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
BiG Team 
Kombatant


Nazwa załogi: Beata I Grzegorz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Piwa: 53/39
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2017-05-11, 22:30   

Swego czasu wypychaliśmy w Bogacsu kaimara i inne załogi, a nasz knausik na zimówkach jeździł po całym terenie bez zająknięcia :spoko
_________________
Najlepsze, co może nas spotkać to ludzie, których kochamy, miejsca, które oglądamy oraz wspomnienia, które nam pozostaną
Beatka i Grześ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
piotr1 
Kombatant


Twój sprzęt: blaszak ducato w budowie
Nazwa załogi: ewaipiotr
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 17/18
Skąd: gdańsk i okolice
Wysłany: 2017-05-11, 22:45   

BiG Team napisał/a:
Swego czasu wypychaliśmy w Bogacsu kaimara i inne załogi, a nasz knausik na zimówkach jeździł po całym terenie bez zająknięcia :spoko


My niestety na letnich gumach :lol: :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2017-05-12, 06:25   

Godz. 6.00 temp. 12,5 stopnia, w kamperze utrzymało się 20,0 pierwszy raz od dłuższego czasu bez ogrzewania. Bezwietrznie, słonecznie na 50%. Poldery wysychają więc zapraszam również tych z letnimi oponami. Nic więcej do zakomunikowania więc idę się moczyć.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-05-12, 10:48   

lepciak napisał/a:
Godz. 6.00 temp. 12,5 stopnia, w kamperze utrzymało się 20,0 pierwszy raz od dłuższego czasu bez ogrzewania. Bezwietrznie, słonecznie na 50%. Poldery wysychają więc zapraszam również tych z letnimi oponami. Nic więcej do zakomunikowania więc idę się moczyć.


Ale u was 1/3 drożej niż u nas. Do tego za 990 Ft mamy obiad szwedzki stół. :ok

Raczej do nas nie przyjezdzajcie , bo w basenach mamy ludzik. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysieks 
weteran

Twój sprzęt: Globe Traveller - Voyager
Nazwa załogi: MOKS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2012
Piwa: 144/49
Skąd: Ostrowiec Św
Wysłany: 2017-05-13, 18:03   

Zbyszek nie zawsze cena idzie w parze z tym czego oczekujesz od campingu. Nie wszędzie możesz się moczyć od świtu do zmierzchu , nie wszędzie masz piwniczki z winem , nie wszędzie masz baseny z wodą siarkową. A cena ... to rzecz drugoplanowa :spoko :spoko
_________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,czego nie zrobiłeś,niż tego co zrobiłeś.Więc odwiąż liny,opuść bezpieczną przystań.Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj,śnij,odkrywaj.
Mark Twain
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***