Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chochołowskie termy
Autor Wiadomość
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 52/193
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2018-05-21, 20:43   

krzysieks napisał/a:
Czy zdradzicie jakąś fajną miejscowkę przy termach chochołowskich?
Chodzi mi o możliwisc rozłożenia markizy i spokojnego odpoczynku przy camperze.


Ja na takiej właśnie stoję. Trawa co prawda nie koszona ale jest super, z pod markizy widać całą panoramę tatr.
My tu jesteśmy do 4 czerwca. Możemy zarezerwować miejsce. Parking jest bezpłatny.

:spoko
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 52/193
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2018-05-21, 21:16   

Przyjechaliśmy do Chochołowa w piątek około 15 godz. Pogoda pod psem mżawka, zimno ale parking zajęty w około 60%. :deszcz: Po długim szukaniu parkingowego i odnalezieniu go przez recepcję, zapytałem gdzie mam stanąć abym mógł się podłączyć do prądu. Kazał mi dziś albo jutro podjechać do skarpy na dolnym parkinu bo tam jest skrzynka elektryczna i będzie możliwość podpięcia do prądu na doładowanie w nocy za 20 zł. Mówię że cena trochę duża bo moi koledzy wcześniej mieli za 10 zł. Postanowił sprawdzić.Zaznaczę że stałem na dolnym parkingu ale dojazd do tego miejsca był zablokowany przez parkujące samochody.
Za pół godz po rozmowie z technikami elektrykami powiedział żeby tam nie stawać bo tam jest szambo i czasami wybija. :gwm Ok. Mamy stanąć po prawej stronie term przy trawniku bo tam jest domek robotników i oni mają prąd i tam mnie podłączą. Postanowiliśmy zmienić miejsce pobytu w sobotę rano do godz 9,oo. i biegusiem do środka aby się zarejestrować i ogrzać, jeszcze tego wieczoru, nasze zmarznięte ciała.
:wanna:
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 52/193
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2018-05-21, 21:37   

W kasach . :gwm Mówię że chcę kupić karnet na miesiąc na który przysługuje możliwość dwukrotnego wyjścia i wejścia. Pani stwierdziła że nie ma takiej możliwości bo nie ma takich karnetów. Trochę zły wróciłem do kampera i jeszcze raz sprawdziłem w internecie jak to jest z tym karnetem. Wracam i mówię , dlaczego na internecie okłamujecie klientów i piszecie że są dwa wejścia a pani mówi że nie ma. Wzięła cennik i poszła do koleżanki lub przełożonej i po chwili stwierdziła że się należy. O wszystko trzeba walczyć. Spotkałem osobę która ma taki karnet ale myślą że mają jedno wejście. Ok są karnety i do wody. Jest pięknie, woda i my.............
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2018-05-22, 10:42   

Tam jest taki przemiał, że oni sami wszystkiego w kasach nie wiedzą . Za prąd płacisz w recepcji przy wejściu, 20zł za dobę.Postój darmowy. Tak na prawdę nie trzeba walczyć ,ale niewiedza kosztuje ( tak zwane gapowe).Przy takim miesięcznym karnecie cały dzień kosztuje 10 zł z możliwością dwukrotnego wejścia . Wiem że miejscowi wchodzą na ten karnet w dwie osoby ,ale tylko raz czyli po piątaku wejście na cały dzień.Karnety 5 wejść wychodzą po 35 zł na osobę cały dzień i też można wejść w dwie osoby. Przy karnetach nie obowiązuje podział na sezon niski i wysoki. Gdybym miał do Chochołowa, tak daleko jak do Uniejowa, siedział bym tam kilka razy w miesiącu :gwm . Ostatnio jak byłem zimą zostawiłem na parkingu stopień wejściowy , przejeżdżając teraz w majówkę wstąpiłem . Stopień na mnie czekał. :bigok :pifko Teraz mam dwa :haha: Bo nie wierzyłem , że go jeszcze zobaczę. To świadczy o obsłudze . :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysieks 
weteran

Twój sprzęt: Globe Traveller - Voyager
Nazwa załogi: MOKS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2012
Piwa: 144/49
Skąd: Ostrowiec Św
Wysłany: 2018-05-24, 05:17   

Dziękuję serdecznie za wyczerpujące odpowiedzi. :spoko :spoko
_________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,czego nie zrobiłeś,niż tego co zrobiłeś.Więc odwiąż liny,opuść bezpieczną przystań.Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj,śnij,odkrywaj.
Mark Twain
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Zbigniew Mazur 
trochę już popisał

Twój sprzęt: HYMER EXSIS 512
Nazwa załogi: ZBIMAZ
Dołączył: 04 Mar 2012
Skąd: SOSNOWIEC
Wysłany: 2018-05-24, 08:12   

Wodnik napisz czy jest dostęp do wody ,oraz czy jest wi fi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2018-05-24, 20:21   

Wi fi brak , woda do woli przez całą dobę w Dunajcu. Pewnie jest jakiś kran zewnętrzny , ale to nie jest kamping, lecz parking przy termach ( należy spytać obsługę parkingu). Ale przecież wody do woli na termach , piekne toalety przed wejściem do restauracji , na holu głównym. Nie trzeba kupować wejściówki na termy. Postój jest bezpłatny ,i pozwalają bez problemu nocować bezpiecznie, ponieważ jest monitoring, oraz całą noc jest obsługa.Traktują kampery dobrze , i fajnie by było ,aby tego nie zepsuć jak w Uniejowie ( kamper to nie klient , stoi długo i kasy z niego mało , autobus to jest to, 50 osób trzy godziny i wypad )Jak będę jesienią spytam prezesa , czy zamierzają coś zrobić dla kamperów , lub nawet można by to zasugerować.Termy w Chochołowie są spółką prywatną , powinni szybciej reagować niż państwowa. :spoko
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 52/193
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2018-05-24, 21:58   

Zbigniew Mazur napisał/a:
Wodnik napisz czy jest dostęp do wody ,oraz czy jest wi fi


wi fi jest, hasło -termy400- ale na parkingu gdzie stoję jest tylko jedna kreska ze skali 5 kresek.
Jak jest w środku na termach, nie wiem, bo żadnego sprzętu nie wnoszę na termy.

Co do wody to powiem tak. Na ogólnie dostępnym poziomie -0- jest obok restauracji Chochołowskiej jest węzeł sanitarny i tam jest woda. Jest kran na węża ale można nalać do
kanistra i zanieść do kampera. Trochę to krępujące, bo to główny poziom gdzie przychodzą wszyscy goście. To samo z kotem. Ale jak jest mus to mus. :spoko

Ps. Na całych termach nie znalazłem kranu z normalną zimną wodą.
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 52/193
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2018-05-24, 22:23   

jarko_66 napisał/a:
Tam jest taki przemiał, że oni sami wszystkiego w kasach nie wiedzą . Za prąd płacisz w recepcji przy wejściu, 20zł za dobę.Postój darmowy. Tak na prawdę nie trzeba walczyć ,ale niewiedza kosztuje ( tak zwane gapowe).Przy takim miesięcznym karnecie cały dzień kosztuje 10 zł z możliwością dwukrotnego wejścia .


Przemiał przemiałem ale obsługa powinna takie wiadomości posiadać i je przekazać klientowi.
Gdybym się nie upomniał to bym nie miał tych dwóch wejść, albo miał, ale bym o tym nie wiedział.

No, ale załoga jest młoda, ambitna, uprzejma i jeszcze się uczy i to jest dobry kierunek na przyszłość.
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2018-05-25, 08:43   

Odnosząc się do poprzedniego mojego postu ,tak sobie pomyślałem ,że po co podsuwać pomysł o jakiś stanowiskach dlą kamperów z wodą ,prądem itd. Oni pewnie to zrobią ,tylko zaczną brać kasę za postój ,kampery będą ustawiać tylko na tych stanowiskach ( zakaz na parkingu).I przestanie to być miejscówka free, a zacznie być komercyjna. Jak ktoś jest jeden dzień to mu wszystko jedno . Ale jak ja, lub Wodnik który stoi 2 tygodnie, to już nie jest wszystko jedno i miejsce przestaje być atrakcyjne . Niech zostanie jak jest, bo jest dobrze i nie trza psuć :haha: .
Cytat:
WODNIK napisał/a:
No, ale załoga jest młoda, ambitna, uprzejma i jeszcze się uczy i to jest dobry kierunek na przyszłość.
No i zauważyłem, że jest tam rotacja w kasach i to może być przyczyną niewiedzy , bo nie sądzę aby specjalnie nie udzielali informacji i tanio ma być tylko dla wtajemniczonych :haha: Mam nadzieję że Ci się podoba na Termach w Chochołowie??? :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WODNIK 
weteran


Twój sprzęt: HOBBY 600
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Gru 2009
Piwa: 52/193
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2018-06-05, 22:05   

Nadszedł czas aby zakończyć już pobyt na termach Chochołowskich. Jesteśmy tu od 18 maja i mamy karnet ważny do 17 czerwca. W tej chwili leje jak z cebra, ale rano na pewno będzie słoneczko świecić.
Jutro rano jeszcze jedna wizyta na termach i po południu do domu.
Jak wrócę napiszę małe streszczenie i przekaże parę rad, może się komuś przydadzą.
Pozdrawiam
_________________
--- B E S K I D N I K ---

Pozdrawiamy Bronia i Janek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SZEJK 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Dukato 2,8 JTD BAVARIA
Nazwa załogi: Grab Klan
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2016
Piwa: 202/260
Skąd: Dębica
Wysłany: 2018-06-05, 22:25   

Janku - napisz czy po dwóch tygodniach moczenia uzyskałeś spodziewany efekt. :lol:
_________________
Pozdrawiam SZEJK

Ten co zna swoją wartość, nigdy nie będzie niszczył innych, by budować siebie.
Dr. Mateusz Grzesiak

Moje poprzednie i aktualna karawana:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarko_66 
weteran

Twój sprzęt: Ducato 3
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 42/27
Skąd: Kutno
Wysłany: 2018-09-18, 21:04   

Niestety jak wszystko co dobre w Polsce , musi się skończyć . Już nie ma fajnych karnetów , a te które pozostały poszybowały o 100% w górę . :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-09-19, 07:25   

SZEJK napisał/a:
Janku - napisz czy po dwóch tygodniach moczenia uzyskałeś spodziewany efekt. :lol:


Myślę, że... Jest czysty :haha: :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bazylek21 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Fiat Ducato Hobby Toscana 615
Nazwa załogi: Bazylki
Dołączył: 20 Lip 2013
Piwa: 3/1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-19, 09:11   

jarko_66 napisał/a:
Niestety jak wszystko co dobre w Polsce , musi się skończyć . Już nie ma fajnych karnetów , a te które pozostały poszybowały o 100% w górę . :spoko


Parę km dalej na Oravicach są karnety do kupienia na Grouponie co ważne, ważne przez cały tydzień!!!

https://www.groupon.pl/de...quapark-orava-4
_________________
Pozdrawiam Mateusz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***