Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jest plan
Autor Wiadomość
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
  Wysłany: 2018-09-29, 11:08   Jest plan

Tak sobie myślałem i rozmyślałem.... Zawsze czułem miętę do RV no ale wiadomo, opory, rozmiary itp. Więc mam kampera europejskiego - alkowa (bo dzieci). Mam też fajnie położoną działkę i trzeba by tam coś postawić by pomieszkiwać czasem. No i wreszcie mnie olśniło! A na cholerę mi tam domek :lol: Najwyżej trochę utwardzę i zrobię jakąś wiatę a za oszczędzone pieniądze kupię RV ! :wyszczerzony: I nim tam będę mógł jechać albo gdzie indziej :ok Albo wszędzie.
I jest plan jak marzenie. Auto kupię w Anglii (ceny jak w USA lub taniej a odpada transport i cło), klasa C czyli alkowa z minimum 1 slajdem, v8 lub v10 już z gazem i elektryką europejską (przeróbka w PL na gaz i przeróbka elektryki to w sumie spore koszty..) klimą postojową i agregatem Onan (mało to szczęśliwa nazwa :mrgreen: ). Dokładnie takiego oglądałem już kiedyś szczegółowo, fajna sprawa, chałupa.
Tylko czy swojego teraz sprzedawać czy na wiosnę? Jak to z tym rynkiem jest?
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-09-29, 12:29   

Plan super! A sterego nie sprzedawaj póki nie będziesz mógł jechać drugim.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-09-29, 13:20   

slawwoj napisał/a:
Plan super! A sterego nie sprzedawaj póki nie będziesz mógł jechać drugim.


No wiesz, aż tylu środków na zabawki nie mam :wyszczerzony: Ale już zajrzałem gdzie trzeba by zrobić prawo jazdy kat C. Żona i teraz nie chce kampera prowadzić to większego tym bardziej.
Biorąc pod uwagę, że nie będę budował chałupy to się w zasadzie wszystko fajnie opłaca :lol: No oczywiście będę celował w coś znacznie poniżej 10m (8-9 stóp i slajd) żeby jakoś tym śmigać po PL/EU. Na codzień nad Bugiem w wakacje w Grecji :lol:
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***