Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kołpaki '16 do Ducato
Autor Wiadomość
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2019-03-12, 17:38   Kołpaki '16 do Ducato

Gdzie polecacie kupić Na Pewno pasujące kołpaki pełne do Ducato '16? Te felgi mają taką budowę, że potrzeba kołpaków do nich dopasowanyc - uniwerslane nie pasują. Oczywiście nie mówię a ASO (pamietam, że drogie) ani kradzionych na allegro... Jakiś producent wart uwagi?
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 436/317
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2019-03-12, 18:23   

Mam Ducato 2016 z oryginalnymi felgami 16 cali czyli tak jak pytasz. Na lato mam alu a na zimę felgi stalowe. Też chciałem mieć piękne kołpaki. Kupiłem na alledrogo. Nie były kradzione bo fabrycznie nowe nie używane. Produkt oryginalny Fiat, żadna podróba. Cena z wysyłką za 4szt. to 200zl. Dla mnie tanio za oryginalne kołpaki. Faktura też jest dostępna na życzenie. Gdzie jest haczyk? Bo jest :wyszczerzony:
Sprzedawca nie pisze, że to są kołpaki które nie kwalifikują się do sprzedaży w ASO i są zapewne odrzutami produkcyjnymi. Od wewnątrz gdzie i tak nie widać, każdy kołpak ma jakiś drobny feler z mocowaniem pierścienia drucianego. Tzn. brak lub złamane uszko plastikowe do trzymania tego "druta" . Najpierw obawiałem się, że to może doprowadzić do wypadania kołpaków oraz że zgubię je na dziurach po drodze. Ale nic z tego. Przejechałem 2100km i wszystko jest OK. Można dodatkowo złapać kołpaki do felgi trytytką tak jak wiele osób. Ja tego nie zrobiłem i widać, że nie trzeba. Podsumowujac: oryginalne, nowe z logo Fiat, nie kradzione i pasujące do naszych Ducato = brak problemów.
Dodatkowo polecam przed zamontowaniem kołpaków, które są przecież szare, pomalować felgi sprayem na czarno. Wtedy efekt jest SUPER. Felgi malowalem czarnym matem bez zdejmowania opon. W każdym aucie z kołpakami tak robię. Bo srebrna felga i srebrny kołpak to wizualnie bez sensu :gwm
W końcu jestem estetą :haha:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***