Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
CAMPING DUNAV CAMP Belgrad Zemun - wielka prośba!!!!
Autor Wiadomość
Pablo_krak 
trochę już popisał

Twój sprzęt: VW T5 Camp Van
Dołączył: 31 Maj 2015
Piwa: 2/4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-05, 14:03   CAMPING DUNAV CAMP Belgrad Zemun - wielka prośba!!!!

Dzień dobry. mam ogromną prośbę kogoś kto będzie być może jeszcze w tym roku jechał przez Belgrad lub zatrzymywał się na campingu DUNAV CAMP w Zemun k. Blegradu.
Moja córka jadąc z dziećmi do Czarnogóry nocowała na tym Campingu i niestety okazało się , e zostawili tam w bungalowie oryginalny kluczyk od Toyoty Rav 4...
Gdyby nie był to problem to prosiłbym o przywiezienie ich do Polski. Kluczyki są do odebrania w recepcji campingu. osoba, z którą korespondowałem na temat ich przechowania to Danilo Jolovic.
Oczywiście za fatygę będzie nagroda!!!!!
W razie czego proszę o kontakt na priv lub telefon - +48 505 975 032
Pozdrawiam
Paweł
Ostatnio zmieniony przez Pablo_krak 2016-09-06, 13:22, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2016-09-05, 23:19   

Pablo_krak - daj mi 2-3 dni, spróbuję się skontaktować ze znajomym, który mieszka niedaleko od Belgradu. Odezwę się z info co i jak. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc :spoko
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pablo_krak 
trochę już popisał

Twój sprzęt: VW T5 Camp Van
Dołączył: 31 Maj 2015
Piwa: 2/4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-06, 09:08   

Dziękuję bardzo !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2016-09-07, 22:04   

Pablo_krak - temat jest do ogarnięcia. Myślę, że kluczyk będzie w Krakowie za jakieś 3 tygodnie. Podaj mi numer telefonu, albo przekręć do mnie jutro, bo potrzebne będą szczegóły, o co znajomy ma pytać na tym kempingu :bigok
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pablo_krak 
trochę już popisał

Twój sprzęt: VW T5 Camp Van
Dołączył: 31 Maj 2015
Piwa: 2/4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-08, 07:25   

Super! będziemy naprawde wdzięczni.
Kluczyk jest na recepcji Campingu CAMP DUNAV w ZEMUN k. Belgradu. Dojazd z autostrady jest bardzo łatwy. Camping znajduje się tuż nad Dunajem i zjazd jest również bardzo łatwyze starej drogi E75 prowadzącej przez centrum Belgradu w stronę Batajnicy i novego Sadu. Nie trzeba wcale pchać się do centrum. Kluczyki tam czekają na odbiór.
W razje czeg mój numer 505 975 032
Próbowaliśmy załatwić kuriera żeby to odebrał ale nie jest to takie proste a przede wszystkim podobno giną paczki z takimi przedmiotami wysyłane z Serbii.

Pozdrawiam !
Paweł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pablo_krak 
trochę już popisał

Twój sprzęt: VW T5 Camp Van
Dołączył: 31 Maj 2015
Piwa: 2/4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-07, 21:16   

rjas napisał/a:
Pablo_krak - temat jest do ogarnięcia. Myślę, że kluczyk będzie w Krakowie za jakieś 3 tygodnie. Podaj mi numer telefonu, albo przekręć do mnie jutro, bo potrzebne będą szczegóły, o co znajomy ma pytać na tym kempingu :bigok
Pozdrawiam


Tak jak napisałeś "temat jest do ogarnięcia" i...ogarnąłeś! Chcę jeszcze raz tutaj na forum podziękować za pomoc i przywiezienie kluczyków z Serbii do Polski! To niesamowite,że można liczyć na pomoc właśnie właśnie dzięki takim ludziom jak Ty i dzięki temu ,że istniej forum, na którym ludzie sobie po prostu pomagają i są sobie życzliwi!! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam !!!!
Paweł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2016-10-09, 23:17   

Pawle,
Nie ma sprawy. Była możliwośc pomóc to czemu nie pomóc :spoko
Mam nadzieję, że we właściwym momencie zostanie mi to zapisane na poczet dobrych uczynków :wyszczerzony:

Pozdrawiam :ok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***