Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wynajem jachtu w Chorwacji
Autor Wiadomość
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 434/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-12-03, 20:31   Wynajem jachtu w Chorwacji

Pytanie do mających doświadczenie w wynajmie jachtów motorowych w Chorwacji.
Chodzi mi głównie o to gdzie , jak, za ile, jakie wymogi. Może macie jakieś konkretne sprawdzone namiary.
Potrzebuję wynająć na lipiec lub sierpień. Będzie nas 5 osób dorosłych i 3 dzieci.
Z góry dzięki za konkrety .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
michal_olk 
zaawansowany


Twój sprzęt: sprzedałem i szukam
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Mar 2015
Piwa: 9/1
Skąd: Gliwice / Warszawa
Wysłany: 2016-12-03, 20:47   

np przez firmę z Bielska Białej - Charter.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2016-12-04, 12:11   

joko - daj mi kilka dni a spróbuję się dowiedzieć. Znajomy przez kilka lat wynajmował takie na 10 osób, więc chyba rozmiar jakiego szukasz. Co prawda drugi rok wynajmuje w Grecji, ale na pewno pamięta co i jak. Dam znać jak się czegoś dowiem :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kubryk1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Esprit 2,3 D
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2012
Piwa: 40/8
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-12-04, 12:16   

Sprawdź, czy nie pomoże Ci mój syn - Agencja Żeglarska KUBRYK - www.kubryk.pl
_________________
andrzej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 434/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2016-12-04, 15:57   

Dzięki Koledzy :spoko
Posprawdzam sobie wszystkie podane namiary . Rjas , jak się coś dowiesz to daj proszę też znać.
Czasu niby sporo na znalezienie fajnej oferty, ale im szybciej będę miał jakieś konkrety tym lepiej.
Pomysł urodził się wczoraj na rodzinnym spotkaniu i tak do końca jeszcze nie wiemy co dokładnie chcemy i co jest nam potrzebne.
Opcje są dwie, albo wynajęcie łodzi na codzienne wypady , ale noclegi na lądzie, albo jacht motorowy i na jakiś czas przenieść się tam łącznie z noclegami.
Wszystko zależy od tego, czy wszystkie osoby zainteresowane dadzą radę przeżyć na wodzie w dobrej kondycji :mrgreen:
Będzie nas za dużo na użycie mojego sprzętu pływającego, więc tylko wynajem wchodzi w grę. Interesuje nas opcja bez skippera , czyli tylko sprzęt.
Pytanie jeszcze mam takie , czy z polskimi uprawnieniami sternika motorowodnego i SRC (uprawnienia na radio krrótkiego zasięgu) można w Chorwacji wynająć i pływać jednostkami takimi na 8-10 osób ?
Jak nie to co jeszcze do tego czasu musiał bym zrobić. Niby na sternika motorowodnego do 12m długości jednostki i do 2 mil morskich od brzegu można standardowo, ale może chorwaci mają jakieś swoje przepisy. Radiooperator to wiadomo jak na jednostce jest radio to musi być choć jeden co to ogarnia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mandus 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Roller Team Zefiro 295
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2015
Piwa: 14/4
Wysłany: 2017-01-29, 20:40   

Joko, jak najbardziej możesz z naszym patentem na sternika motorowodnego (musisz mieć aktualny, jak robiłeś kilka lat temu to musisz go wymienić) wynająć łódź do 12m - zazwyczaj nieco większe sprzęty mogą na pokład zabrać 10 osób. W sumie jest tak jak napisałeś. Nie każda jednostka mała typu open ma radio - orientowałem się, bo ja nie mam uprawnień na radio.

Ja w tym roku "zabookowałem" sobie riba 8 osób 115KM w firmie www.rib4rent.pl - ceny przystępne, łódkę odbieram w Vodicach - pierwszy raz, więc szerszej opinii nie mam...

Chętnie sam skorzystam z fajnego namiaru na wypożyczenie motorówki typu open (bowrider) w Chorwacji - najczęściej są duże jednostki za dużą kasę, a na naszą rodzinę 4 osoby ciężko znaleźć coś sensownego.
_________________
W tym sporcie... zawsze jest sezon w pełni...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***