Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybrzeże Bułgarii
Autor Wiadomość
machu1990 
początkujący forumowicz

Dołączył: 02 Sie 2017
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-08-02, 14:24   Wybrzeże Bułgarii

Witam,

W piątek 04.08 wyruszamy z Rzeszowa wypożyczonym kamperem do Bułgarii, przejeżdzając przez Rumunię- trasę transfogórską. Śledząc forum pozapisywałem sobie miejsca gdzie można zatrzymać się na dziko w Bulgarii. Interesują mnie głównie miejsca wzdłuż wybrzeża. Z postów zamieszczanych tutaj zapisałem sobie w kajeciku plaże Bolata, plażę w miejscowości Warwara, oraz plażę w Sinemorec. Bardzo proszę o podzielenie się Waszymi miejscówkami (jeżeli macie współrzędne miejsc to super ) gdzie można zatrzymać się w bezpiecznym miejscu na dziko, nie na kampingu. Ja też będę zapisywał miejsca w których się zatrzymywaliśmy.
Z uwagi na bardzo mało miejsc zamieszczonych w tym temacie na kamperowanie na dziko w Bułgarii, może uda nam się wspólnie, podzielić tutaj naszymi informacjami.

Następnym przystankiem, który będziemy odwiedzać będzie Grecja głównie płw. Chalcydycki, ale to oddzielny temat- mam już pozapisywane miejsca z tematu Grecja.

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2017-08-02, 20:09   

Jak masz internet to to jest to https://www.park4night.com/carte_lieux
Nie wchodziłem w to ,ale jest opcja zakupu to masz z głowy internet (sprawdź ) :kamp
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***