Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabudowa - kabina kierowcy HYMER integra
Autor Wiadomość
magneto 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: HYMER Fiat 89' 564
Dołączył: 08 Gru 2016
Piwa: 2/1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-22, 12:41   Zabudowa - kabina kierowcy HYMER integra

Hej

Czy macie jakieś fajne, zrealizowane, koncepty zabudowy miejsca które jest pomiędzy siedzeniem kierowcy i pasażera, a ścianą auta. Mamy wersję 564 Integra która nie posiada drzwi kierowcy. Miejsca w związku z tym jest dosyć sporo na jakiś rodzaj zawieszonego czegoś, co funkcjonalnie powinno zapewnić miejsce na podręczne gadżeciki typu mapa, butelka z wodą ładowarka itd. Po stronie pasażera mam jakiś rodzaj półeczki która spoczywa na schowku na butle z gazem. Po stronie kierowcy nie ma nic, no po za schowkiem w podłodze w którym znajduje się akumulator. Patrząc na to pod kontem, estetycznym, bezpieczeństwa i funkcjonalności, trudno mi się zdecydować na konkretny kierunek. Grzebię od kilku dni w necie i nic mnie nie zainspirowało. Myślałem o jednym z zasobników Thula, ale mam jeden w przyczepie i nie jestem z niego do końca zadowolony. Chodzi o brak usztywnień w pewnych miejscach, oraz kolory które mi kompletnie nie leżą. Są też kieszenie z tworzywa lub gumek ale to ma raczej tandetno jarmarkowy luk.
Może Hymer miał coś takiego jako akcesorium ?, tak żeby pójść w przyjętym prze ze mnie kierunku doprowadzenia auta do stanu oryginalnego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
yahoda 
weteran


Twój sprzęt: HYMERMOBIL 522 FORD
Nazwa załogi: brave sir Robin
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Paź 2015
Piwa: 71/62
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: 2016-12-22, 17:22   

Cześć.
Ja mam tak samo. Wstawiłem tam taką potrójną łazienkową półkę składaną - takie plastykowe koszyki, jeden nad drugim. Pasują idealnie. Co prawda estetyczne to to nie jest, ale kto tam zagląda? Chciałem to nawet jakoś do ścianki łazienki mocować, ale wożę za fotelem składane krzesełka, więc półki nie przymocowałem. Myślałem, że będzie się to wszystko przemieszczać, ale po miesięcznym wyjeździe stwierdzam, że jest ok - kamperem to jednak spokojna jazda.
_________________
kamperki z lego: http://www.camperteam.pl/...hlight=lego+kam
nasze autko: http://www.camperteam.pl/...ight=hymermobil
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
magneto 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: HYMER Fiat 89' 564
Dołączył: 08 Gru 2016
Piwa: 2/1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-22, 22:23   

Twój koncept jest całkiem spoko. Myślałem nad dostosowaniem jakiegoś mebelka z Ikea albo jakiegoś innego meblowego marketu. Ostatecznie myślę o jakimś fajnym zasobniku albo półce.
Zastanawiam się na tym czy Hymer nie miał jakiegoś akcesorium ? Aż się prosi żeby w tym miejscu był zainstalowany jakiś system.

Dzięki za podpowiedzi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
magneto 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: HYMER Fiat 89' 564
Dołączył: 08 Gru 2016
Piwa: 2/1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-22, 09:42   

Myślałem, myślałem i wymyśliłem.
Kupiłem dwa organizery Thule. Przykręciłem do boczków i mam to czego chciałem :)
Miałem lekki kłopot z zawieszeniem ponieważ organizery mają duże kółka do mocowania pod paski. Zrobiłem patent z drewnianych korków do wina ponieważ mają prawie identyczną średnice. Mocowanie nie na jakieś tam wkręciki tylko kołki do płyt gipsowych. Całość wytrzyma książki przewodniki dokumenty itd. Muszę tylko wymienić widoczną na zdjęciu gumkę z niebieskiej na brązową bo mi do wystroju nie pasuje ;)

IMG_4742.JPG
Plik ściągnięto 3787 raz(y) 130,25 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***