Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
bilet na prom
Autor Wiadomość
anw73 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: P.L.A Asso
Dołączył: 07 Sie 2016
Piwa: 6/6
Skąd: Aros
Wysłany: 2017-11-28, 22:26   

Slawek
my plynelismy w lipcu tego roku i oczywiscie ani my ani wlosi nie wylaczali gazu , gdy zaglebilismy sie w warunki przewozu to faktycznie jest napisane iz nalezy butle z gazem zamknac ale nikt tego nie robi.
Wiec smialo.
Pamietaj ze we Wloszech jest nedzny prad i czesto na kempingach uzywalismy tylko gazu.
_________________
uwielbiam reklamy Polsatu bo zawsze mozna skoczyc po zimne piwko na stacje paliw do sasiedniego wojewodztwa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2017-11-29, 08:40   

Proponuję poszukać opcji Camping on board. Jest taka możliwość. Płynęliśmy kilka lat temu z Sycylii do Genui. Z prądem, prysznicami i spaniem we własnym łóżku. Z wieczornym drinkiem w towarzystwie innych kamperowiczów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sławek w. 
stary wyga


Twój sprzęt: Fiat Ducato III
Nazwa załogi: Sławek W
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Sty 2010
Piwa: 10/1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-29, 22:50   

anw73 - czyli z przymknięciem oka na zakazy, problem może być gdy jakiś dociekliwy marynarz dopatrzy się i nałożą mandat ale to trzeba wkalkulować w ryzyko :ok O nędznym prądzie we Włoszech mogłem przekonać się nie raz - raz zmierzyłem 187 V :gwm dlatego butle mam pod samochodem i zatankować mogę wszędzie.
gryz3k - szukałem tej opcji i nie mogłem znaleźć, we wszystkich liniach jest wyłącznie kabina lub fotel. Z opcji Camping on board skorzystał bym najchętniej, jest jeszcze trochę czasu może coś znajdę lub ktoś podpowie jaka linia to umożliwia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
anw73 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: P.L.A Asso
Dołączył: 07 Sie 2016
Piwa: 6/6
Skąd: Aros
Wysłany: 2017-12-10, 11:50   

Slawek
widac nie znasz Wlochow.
Zaden z nich nawet dupy nie ruszy po odplynieciu z kajuty.A to co sie dzieje na pokladzie to jeden wielki burdel.
Zjesc nie ma gdzie i co,piwko miej ze soba i uzboj sie bracie.
Jesli chodzi dalej o Sycylie to kazdy przejazd kosztowal mnie szklanke wodki a przez Palermo dwie.
Bylismy dwa tygodnie ,chcesz pogdac to wyslij mi numer na priva , oddzwonie.
Pozdrawiam
_________________
uwielbiam reklamy Polsatu bo zawsze mozna skoczyc po zimne piwko na stacje paliw do sasiedniego wojewodztwa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***