Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co o nas sądzą inni
Autor Wiadomość
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-08-12, 20:51   

Podobnie bywa w klubach harleyowych czy Jeep.... golfowych itd...

Ale tu, czarno to widzę i tyle, wiele by o tym pisać.

Ale jedno o tym świadczy : ilość wejść, postów i ludzi. Nawet tzw. martwych dusz.
"Zajęcia w podgrupach" to stłamszą i podzielą już oficjalnie, na lepszych i gorszych.
Ważniejszych i mniej ważnych itp.

Zawsze są jakieś podziały, ale bardziej dyskretne i nieoficjalne mniej radykalne.

Zresztą jest jeden podstawowy :mrgreen: póki co, to Forum Admina.

Oczywiście jak ON "wyłączy prąd", to Świat nie lubi próżni i coś w to miejsce powstanie, ale już będzie inne może lepsze lub gorsze?

Dopuki jest "przycisk ignoruj" działy i pisty i mam ochotę na kamperowanie, to tu będę.
A nawet ponownie kupiłem dzisiaj "Polski Caravaning" i jest niezły.
Mam chrapkę na małego Hymerka.

Dlatego tu się udzielam i mnie tam wsio rybk byleby było miło. :spoko
Ostatnio zmieniony przez Bronek 2017-08-12, 21:02, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2017-08-12, 20:56   

grzegorz_wol napisał/a:
Takie pytanie: czym w sensie formalnym jest Campertem? Bo jak niczym to nie różnimy się od zwykłego turysty. Słowo "zbieranina" jest chyba odpowienie.


Słowo "zbieranina" jest jak najbardziej na miejscu. Nie wydaje mi się aby posiadanie kampera było tak istotną cechą człowieka, że ci posiadacze ich to jakieś odrębne plemię. Łączy ich to że posiadają kampera (zresztą z bardzo różnych pobudek) a dzielić może totalnie cała reszta. To tak jakby posiadanie jamnika czy spaniela jakoś określało człowieka jako członka ściśle określonej zbiorowości. No nie. To tylko takie hobby, często jedno z wielu jakie ludzie mają.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 212/477
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2017-08-13, 09:08   

Wysłany: 2007-01-14, 20:31 Witamy na forum
Obmyśliłem taki oto plan: Założyć całkowicie niezależne forum użytkowników i sympatyków samochodów kempingowych, bez jakichkolwiek powiązań, bez żadnych stron internetowych, klubów, bez żadnych podejrzeń o chęć wpływania na kogokolwiek. Forum dostępne dla wszystkich, na wszystkie tematy związane z kamperami, nie cenzurowane przez nikogo i od nikogo nie zależne. Takie forum jakie sobie demokratycznie ustalimy. Wiem że może niektórzy powiedzą że forum już jest i nie ma co go powielać i może to prawda. Ale nie ma forum całkowicie niezależnego, w niektórych trzeba być zarejestrowanym członkiem, w innym trzeba przebrnąć przez wiele stron poświęconych firmie, żeby zostać dopuszczonym do bardziej ukrytych informacji trzeba zostać przyjacielem i podać swoje dane, ja tego nie neguję, ja nawet nie wiem czy tak jest źle czy dobrze. Oni wszyscy mają do tego prawo. Ja wiem jedno kamperowicze to naród indywidualistów tu nie bardzo przyjmują się jakieś nakazy i zakazy to ludzie wolni i dla tego jeżdżą kamperami a nie na wczasy z FWP. Widział bym takie forum w którym administrator panował by jedynie nad tym żeby teksty pisane były zgodne z prawem i nie zawierały inwektyw. Nie było by żadnych reklam i ukrytych czy jawnych manipulacji. Wielu ludzi nie ma ochoty należeć do żadnych klubów partii i stowarzyszeń a ma wiele do opowiedzenia albo chce się czegoś dowiedzieć o kamperach. Tutaj było by na to miejsce, tylko wymiana myśli i poglądów bez żadnych zobowiązań i całkowicie za darmo.


Pierwszy post janusza i tego się trzymajmy :bigok
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-08-13, 09:12   

Regulamin Raju jest podobny.



Wiem to, bo Szymek mi to przekał... (pozawerbalnie) :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 212/477
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2017-08-13, 09:19   

Bronek napisał/a:
Wiem to,


"to" nie było tylko do Ciebie :haha:
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2017-08-13, 20:32   

SlawekEwa napisał/a:
Pierwszy post janusza i tego się trzymajmy :bigok

A, że życie pisze swoje scenariusze to i tu ewolucja wtrąciła swoje trzy grosze. :haha:
joko napisał/a:

Siłą rzeczy porównuję oba byty i stąd moja sugestia co do stworzenia czegoś na wzór klubu.
W PCP funkcjonuje to tak, że są dwie grupy użytkowników , klubowicze i forumowicze , a samo forum ma strefę otwartą dla wszystkich i strefę tylko dla klubowiczów .
Aby zostać forumowiczem wystarczy tak jak na CT zarejestrować i aktywować konto i ma się wtedy możliwość czytania części ogólnodostępnej, oraz po pewnym czasie w niej pisania własnych postów.
Aby zostać klubowiczem, trzeba się zarejestrować,podając pełne i prawdziwe dane osobowe , udowodnić że jest się posiadaczem samochodu marki Porsche (warunek niezbędny) oraz opłacić roczną składkę klubową


Przecież u nas jest podobnie. Jest CT i PTTC. Kto chce płacić składki i być konkretnym członkiem z "prawdziwego zdarzenia" też może. :bajer
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Socale 
Kombatant


Twój sprzęt: W szwagrowej stoi stodole.
Nazwa załogi: Sokale
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 07 Sty 2012
Piwa: 524/637
Skąd: Gubin
Wysłany: 2017-08-13, 21:53   

SlawekEwa napisał/a:
Wysłany: 2007-01-14, 20:31 Witamy na forum
Obmyśliłem taki oto plan
... i tego się trzymajmy :bigok

I chwała Ci za podtrzymywanie Naszej autonomii.
Brawo.
<piwo>
.
.
Jeśli chodzi o kojarzenie naklejki, to raczej jestem pozytywnym wizerunkiem a gość z Browarnego o 23.00 zaprosił, poprosił o to by aby i nie żeby a jak tam to grozi utonięciem bo bywało. Pomógł, doradził i jest ok.
Nie naklejka określa ludzi lecz ich ślady po wyjeździe. Ślady niekoniecznie fizyczne.
Ja o rabaty nie proszę bo nie czuję przywileju, ale jakby tak podnieść świadomość zarządców kempingów (rozsyłka info o istnieniu CT), że za zniżki macie forumowe polecenia/reklamę/lajki/ect (adekwatnie do jakości) na największym Polskim i niezależnym forum kamperowym... to by zadziałało.
Bo co, ADAC i ACSI ma monopol? "CTCardPL" zrobiłoby więcej. Ale to już materia chęci przedsiębiorczości, chyba charytatywnej.
_________________
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale.
Do zobaczenia Wojtek i Ewa / Sokale
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarek73 
weteran

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Maj 2014
Piwa: 72/95
Skąd: torun
Wysłany: 2017-08-14, 14:47   

KECZER napisał

Pierwsze zdażenie - camping w Sandomierzu, pan w recepcji na żart może jakaś zniżka dla członków CT, w mało kulturalny sposób odpowiedział ....


Trza przestać żartować , przecież na stacji benzynowej czy w markecie nie żartujesz o rabacikach.
_________________
DOBA MA 1440 MINUT I ŻADNA NIE WYKORZYSTANA NIE PRZECHODZI NA NASTĘPNY DZIEŃ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2017-08-14, 21:56   

No co Ty. U Genia jak donosi JaWa mamy rabatu 2 zł na 40 zl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***