Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Hiszpania - Portugalia po raz trzeci. Termin Wrze-Paź-Lis
Autor Wiadomość
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2017-08-17, 11:08   

Cytat:
Alez bardzo proszę później planuje uporządkować wszytsko i wkleić w pierwszym poście
masz miejsce postojowe w Barcelonie 1.pod fabryka drugie pod samym parkiem Gurel.Nie mam czsu pisać relacji dalej ,ale jedź białymi autostradami dokad się da od Barcelony jest ich więcej.Gnaj prosto do Fungiroli za Malagą.Wielka plaza znajdziesz miejsce przy samym morzu koło zamku.Przejechalismy wzdłuż morza od Francji do Cadizu.Jak Cie interesuje jakaś miejscówka to napisz mi na PW ,jeżeli tam byliśmy to dam ci koordynaty.Po bilety do Sagrady Familia należy być rano o 8.Barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2017-08-17, 11:11   

Zapomnialam kup sobie przewodnik Hiszpanii z serii Podróże z Pasja /global/.Tam masz wszystko łącznie z kolorem piasku na plaży,oraz aqva Parkami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2017-08-17, 11:17   

Doczytalam o szleniu na falach,nic lepszego jak relacja Chudego grudzień 2016 tylko z szaleństwem na falach,też wiem że ta laguna LA MANGA,oraz plaża pod Tatifą,gdzie aparat foto wyrywalo mi z ręki :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-08-18, 10:36   

Barbaro dziękuję za pomoc :ok . Szukam już relacji "Chudego" :kawka: .

Aktualnie przyprowadziłem Hymerusa do Międzywodzia i zaczynam przygotowywać go do wyjazdu. Postaram się zrobić małą fotorelację z montażu nowych gadżetów. Poszukuje nowego akumulatora rozruchowego, ponieważ obecny jest za mały 70Ah do tego nie jestem przekonany co do jego żywotności. Postanowiłem więc, że na rozruch kupię nowy a stary podmienię z tym z części mieszkalnej ponieważ nie był wymieniany z dobre 6-7 lat. Zdecydowałem się również na zakup zestawu solarnego Zestaw solarny olx.pl Co sądzicie o tym zestawie, wiem że 80w to nie wiele, ale po opisie można stwierdzić że wat watowi nie równy.
Pozdrawiam do usłyszenia :spoko
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Roberto 
weteran


Twój sprzęt: EuraMobil 555 + Jumper H3L3 (w budowie)
Nazwa załogi: techserwis
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lip 2013
Piwa: 68/30
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2017-08-18, 12:51   

polaris20 napisał/a:
Co sądzicie o tym zestawie, wiem że 80w to nie wiele, ale po opisie można stwierdzić że wat watowi nie równy.


Sądzę, że gość błądzi w swoim opisie :haha: Ale cóż - reklama dźwignią handlu :-P

Wszystko zależy od potrzeb, zasobności portfela i ilości miejsca na dachu. Giętkie panele są nieporównywalnie lżejsze, ale droższe.
Panel monokrystaliczny nie potrzebuje tyle słońca co poli - więc to akurat dobry kierunek... :ok
_________________
pozdrawiam
Robert

PS.
Używajcie polskich znaków !! Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE... ;)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-08-18, 13:57   

Roberto napisał/a:

Sądzę, że gość błądzi w swoim opisie :haha: Ale cóż - reklama dźwignią handlu :-P


Jak ma to rozumieć, w temacie elektroniki jestem laikiem. Nigdy nie zagłębiałem się w temacie odnawialnych źródeł energii.

Roberto napisał/a:

Wszystko zależy od potrzeb, zasobności portfela i ilości miejsca na dachu. Giętkie panele są nieporównywalnie lżejsze, ale droższe.
Panel monokrystaliczny nie potrzebuje tyle słońca co poli - więc to akurat dobry kierunek... :ok


Wiadomo, że zawsze można dołożyć i kupić coś lepszego, gdybym korzystał z kampera częściej jak dwa razy do roku to nie wykluczone, że zdecydowałbym się na lepszy (czyt. droższy zestaw). Niestety od Kwietnia do końca Września pracujemy nad PL morzem, więc czasu na kamperowanie jest bardzo mało.
Dotychczas nie miałem solarów a jakoś sobie radziłem jak bateria w domku słabła pakowaliśmy mandżur i w drogę.

Roberto szybkie pytanie szybka odpowiedź czy owy zestaw wart jest swojej ceny ?
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Roberto 
weteran


Twój sprzęt: EuraMobil 555 + Jumper H3L3 (w budowie)
Nazwa załogi: techserwis
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lip 2013
Piwa: 68/30
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2017-08-18, 14:37   

polaris20 napisał/a:
Roberto napisał/a:

Sądzę, że gość błądzi w swoim opisie :haha: Ale cóż - reklama dźwignią handlu :-P


Jak ma to rozumieć, w temacie elektroniki jestem laikiem. Nigdy nie zagłębiałem się w temacie odnawialnych źródeł energii.

Do porównania wziął panele o różnym napięciu. Ten na 43V wypadłby lepiej gdyby użył regulatora MPPT :-P

polaris20 napisał/a:
Roberto szybkie pytanie szybka odpowiedź czy owy zestaw wart jest swojej ceny ?


Gdybym miał więcej miejsca to ja bym wybrał taki zestaw:
http://allegro.pl/komplet...ars_rule_id=201
Z przesyłką raptem 80zł drożej a ile więcej mocy :!:
Pamiętaj, że to co podają na temat mocy panela ma zastosowanie w idealnych warunkach pracy. W rzeczywistości trudno je uzyskać, zwłaszcza że twój panel będzie pewnie zamontowany "na płasko" :bajer
_________________
pozdrawiam
Robert

PS.
Używajcie polskich znaków !! Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE... ;)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Stasiek_wind 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Citroen Jumper 2,2 :D
Dołączył: 07 Cze 2017
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-08-18, 21:48   

polaris20 napisał/a:
Barbaro dziękuję za pomoc :ok . Szukam już relacji "Chudego" :kawka: .
:spoko


2 tydz wrzesnia jedziemy na Tarife - cel WS :lol: wiatr mile widziany :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-08-19, 01:34   

Jak długo planujesz zostać?

ROBERTO bardzo dziękuję za linka zestaw zamówiony :ok
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stasiek_wind 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Citroen Jumper 2,2 :D
Dołączył: 07 Cze 2017
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-08-20, 16:09   

polaris20 napisał/a:
Jak długo planujesz zostać?


Orientacyjnie 9-23 września - na miejscu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-08-20, 19:51   

Szkoda miniemy się gdzieś we Francji :-/
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jurek Jurecki 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Roller 2022 Ford 170KM automat
Dołączył: 26 Cze 2009
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-08-22, 09:07   Barcelona

Troche na przekór mam ochote w przyszłym tygodniu liznąć Barcelonę. Liznąc bo chcemy to zrobic w 2 dni. Bedzie z nami osoba mająca problemy z poruszaniem się dlatego szukamy swietnie polozonego campingu z super dojazdem do centrum. Cena niewazna bo to tylko 2 lub 3 dni. Prosze o rade bo jest tego b. duzo i trudno sie na cos zdecydować. Nie wchodza w gre darmowe miejscówki. Ma byc super dojazd i komfortowo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
daniels 
trochę już popisał


Twój sprzęt: VW T4 SCA
Nazwa załogi: vwłóczęgi
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Mar 2017
Piwa: 11/6
Skąd: Lublin [LBN]
Wysłany: 2017-08-22, 09:39   

W Barcelonie jako takiego wyboru nie ma. Jest najbliżej http://www.camping3estrellas.com opisywany na forum wielokrotnie :bylo Tylko, że do centrum (Plac Kataloński) jest 40 min. autobusem, a i warunki dla osoby, o której wspominasz są takie sobie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Powsinogi 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: bezkamperowo / namiotowo
Nazwa załogi: Powsinogi
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Kwi 2017
Piwa: 3/4
Skąd: Opole
Wysłany: 2017-08-22, 11:10   

3Estrellas jest bliżej Barcelony, my spaliśmy na Estrella de Mar - i tu był problem, bo do autobusu do Barcelony był kawałek - przez przejście nad drogą, dostosowane dla osób niepełnosprawnych (rampa) i dla rowerów, ale niemniej kawałek do przejścia.

Autobus odjeżdża często, jedzie bardzo szybko.
_________________
Pozdrawiamy
Powsinogi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jurek Jurecki 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Roller 2022 Ford 170KM automat
Dołączył: 26 Cze 2009
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-08-22, 12:33   

daniels napisał/a:
W Barcelonie jako takiego wyboru nie ma. Jest najbliżej http://www.camping3estrellas.com opisywany na forum wielokrotnie :bylo Tylko, że do centrum (Plac Kataloński) jest 40 min. autobusem, a i warunki dla osoby, o której wspominasz są takie sobie.


Wiem, wiem, że było. Jak daleko trzeba dojść do przystanku autobusowego od parceli i czy mozna ewentualnie podjechac do przystanku skuterkiem i gdzies tam go przy tym przystanku zaparkowac?

Przepraszam raz jeszcze za naiwne pytanie ale w moim przypadku lepiej jezeli wszystko wczesniej wypytam. Dzięki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***