Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Hiszpania - Portugalia po raz trzeci. Termin Wrze-Paź-Lis
Autor Wiadomość
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-08-22, 13:14   

Ja polecam kemping Mataro. Na Acsi 19 E . W cenie dojazdy autokarem z kempingu na plac Kataloński. Dwa terminy wyjazdu i przyjazdu.

N 41st 32' 2 "
E 2 st 29' 0 "

W autokarze jest miejsce dla niepełnosprawnego.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
daniels 
trochę już popisał


Twój sprzęt: VW T4 SCA
Nazwa załogi: vwłóczęgi
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Mar 2017
Piwa: 11/6
Skąd: Lublin [LBN]
Wysłany: 2017-08-22, 21:56   

Jeśli chodzi o wózek dla niepełnosprawnych to sprawdzaj to co poleca zbyszekwoj, bo na 3E do przystanku będziesz miał:
- jakieś 800 m w stronę centrum po płaskim
- ok. 1,5 km na powrocie z wiaduktem dla wózków
Rozkmiń sobie tą drogę w mapach google. Chodnik taki sobie, ale za to ruch na drodze niewielki. Chyba, że będziesz w weekend i wszyscy zjadą na plażę to wtedy jest ciasno.
Zbieram się z opisem swojej wizyty w Barcelonie w czerwcu br., ale jakoś nie mam czasu dokończyć, a odwiedzałem ten camping i nie za bardzo go polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
daniels 
trochę już popisał


Twój sprzęt: VW T4 SCA
Nazwa załogi: vwłóczęgi
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Mar 2017
Piwa: 11/6
Skąd: Lublin [LBN]
Wysłany: 2017-08-22, 22:08   

Zielone do centrum
Żółte powrót

image.jpeg
Plik ściągnięto 22 raz(y) 194,54 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-08-23, 13:54   

Żeby nie przesłodzić kempingu Mataro, dodam że obsługa trafiła się wyjątkowo chamska, gówniary w recepcji rozwydrzone w stosunku do Polaków. Chociaz może trafiłem na "niedysponowaną" :chacha2
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
daniels 
trochę już popisał


Twój sprzęt: VW T4 SCA
Nazwa załogi: vwłóczęgi
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Mar 2017
Piwa: 11/6
Skąd: Lublin [LBN]
Wysłany: 2017-08-24, 06:38   

zbyszekwoj napisał/a:
obsługa trafiła się wyjątkowo chamska


Na 3E Hiszpanka tak się na mnie wydzierała, że pszyszedl menedżer ją uspokajać, poczym sam stwierdził, że dzwoni na policję. Wszystko przez nieustanny problem z system. Nie chcieli mnie wypuścić, bo im się płatność nie zgadzała i zamiast wyjaśnić to odrazu do boju :floret:

Takie to już uroki kempingów w tamtych rejonach, ale na dziko w Barcelonie jak dla mnie za duże ryzyko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-09-11, 21:19   

Witam po długiej przerwie.
Wyjazd za ok 10 dni. Przez ostatnie 3 tygodnie Hymerus przeszedł szereg zabiegów naprawczych. Doszedł omawiany panel słoneczny :mikolaj . Niebawem wrzucę parę fotek P
Pozdrowienia :spoko
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-09-27, 19:14   

No i stało się wkoncu ruszyliśmy. Aktualnie jestem niedaleko Magdeburga za daleko nie zjechalem ale to nie jest moje ostatnie słowo. Zjadłem pożywne spagetti mojej Asi to mogę siadać za fajere, zobaczymy ile dam rady ujechac. Pozdrawiamy i do usłyszenia.
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
daniels 
trochę już popisał


Twój sprzęt: VW T4 SCA
Nazwa załogi: vwłóczęgi
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Mar 2017
Piwa: 11/6
Skąd: Lublin [LBN]
Wysłany: 2017-09-27, 21:01   

Tylko życzyć szerokości :spoko Ze zdjecia widzę, że pogoda dopisuje więc można cisnąć :wyszczerzony: Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-10-01, 00:12   

Pozdrawiamy z czarujacego Paryża.

Wczoraj wczesnym wieczorem dojechaliśmy do tej pięknej stolicy. Stwierdziliśmy że nie opłaca nam się jechać na camping i pierwsza nockę spędziliśmy niedaleko campingu wraz z dwoma innymi kamperkami. Noc przespana aż za dobrze bo nie chciało się za bardzo wstawać z samego rana więc na campingu pojawilismy się ok 10.00. Nie czekając na Asię zabrałem się do szybkiego desantu naszej czerwonej rakiety. Ok 11 wyruszyliśmy z Kempa w stronę wieży Eiffla. To co się dzieje na ulicach Paryża przechodzi ludzkie pojęcie, przez pierwsze pół godziny czułem się osaczony z każdej możliwej strony, nawet kiedy wprzedzalem, ktoś w tym samym czasie potrafił wyprzedzić mnie jadąc 0.5m obok. Ale jako że lubię jazdę i lawirowanie w korkach na motocyklu i skuterze to zaraz podlapalem ich Paryskie manewry ipoczulem się jak ryba w wodzie. Mam nawet fajny filmik z nocnej eskapady jak uda mi się załadować to podeślę linka.
A teraz trochę fotek :mikolaj wszytsko robione telefonem więc niech wybacza koneserzy fotografii


Nocne podziwianie wieży.


Nie pytajcie jak długo na to czekałem..... :diabelski_usmiech


Panorma z wieży Eiffla.



A tu z drona zanim wjechalimsy do Paryża. Przerwa na obiadek :)

No narazie tyle bardzo ciężko wykonuje się takie czynności z telefonu... Jutro dalszy ciąg zwiedzania Paryża wieczorem planujemy ruszyć dalej muzea i wszelkie galerie odpuszczamy tanie nie są a wcale jakoś nie żałujemy. Jeszcxe tu wrócimy więc przy następnej okazji.
Narazie tyle idę spać bo rano trzeba wstać.
Do przeczytania :spoko
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mcfly 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Dethleffs Ducato 2002
Nazwa załogi: papa mobile
Dołączył: 17 Lis 2016
Piwa: 3/2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-01, 07:49   

Tu www.miejscowkict.pl masz jakieś 500 darmowych miejscówek w hiszpanii. Jakbyś znalazł coś ciekawego to dorzuć.
Ostatnio zmieniony przez mcfly 2017-10-01, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2017-10-01, 09:25   

Jak Barcelona to obok polecam
https://www.google.pl/map...1.8376757?hl=pl

Rodzynek na torcie :spoko
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-10-01, 23:58   

Pozdrowienia z Bordo :spoko
Ehhh ciężki był to dzień z Paryża wyjechaliśmy po 13 do Bordo było prawie 600km oczywiście wybraliśmy wariant bezpłatny. Szkoda nam kasy na autostrady skoro i tak prędkość przelotowa wynosi 80km/h. Droga była bardzo męcząca ponieważ cały czas padła deszcz wieczorem to już wogole tragedia jakiś dziwnie świecący asfalt maja zabojady. :szeroki_usmiech
Spimy niedaleko stadionu przy samym jeziorku jutro dodam jakieś zdjęcia.
Pozdrawiamy serdecznie :spoko
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-02, 13:33   

polaris20 napisał/a:
Szkoda nam kasy na autostrady


Tym bardziej że automat na bramce alkowę odczyta jak za tira. :gwm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Turok 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Obecnie brak
Dołączył: 03 Wrz 2017
Piwa: 22/20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-02, 18:25   

Ta fotka z młynem rewelacyjna:) Wolność pełną gębą:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
polaris20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer 55 było 2.5 jest 2.8 :)
Nazwa załogi: Drużyna J&J Joanna i Jacek
Dołączył: 14 Sie 2012
Piwa: 2/3
Skąd: Szczecin-Dziwnówek
Wysłany: 2017-10-02, 22:20   

No i Bordo zaliczone :ok
Nockę spędziliśmy na darmowym parkingu przy jeziorku Le Lac. Zaraz po tym jak npislaem post, podjechał samochód z czarnymi braćmi a do nich dołączyły 2 kolejne. Trochę się spekalismy, ale ze byliśmy już naprawdę zmęczoni po podróży to stwierdziliśmy że nigdzie się nie ruszamy. Dobrze zrobiliśmy poniewaz nic nadzwyczajnego sie nie wydarzyło chłopaki postali ok godzinę i odjechali. Wtedy też stwierdziłem że mogę iść spać :mrgreen:
Rano po śniadaniu w postaci spagetti przygotowanego jeszcze w szczecinie, ruszyłem pieszo w poszukiwaniu strzeżonego parkingu. W okolicy miałem chyba z 4 hotele Ibis x2, Novotel, Pulman. W Novotelu Pani grzecznie odmówiła ponieważ nie miała wolnych miejsc. W Ibisie dowiedziałem się że mogę zarezerwować miejsce ale tylko korzystając z serwisu One park.fr, zrezygnowany udałem się do Pulman **** jak zobaczyłem podjazd i lobby to w duchu pomyślałem sobie że nie ma po co wchodzić i w tym momencie słyszałem bojur..... No to mówię do Pani czy byłaby możliwość skorzystać z parkingu dla kampera na kilka godzin. I tu szok :szeroki_usmiech Oui Oui 8 eurasów za dobę :bajer . Lecę do Asi z dobrą nowina i hej na parking :) , 5 min później jechaliśmy już skuterem. Poniżej kilka zdjęć z opisami :


Wycieczkowiec miał zaraz odplynac. Zawarlismy z Asią "umowe" że kiedyś poplyniem w taki rejs.

[/URL]
Człowiek drzewo fajnie się wyginal, niestety jak widać na obrazku miał konkurencję :szeroki_usmiech



Lusterko coś się popsuło :haha: pogoda niestety nie do końca nas zadowala, ale nie narzekam.
Uff dobra mam dość pukania na telefonie tylu liter to większe wyzwanie od poruszania się na skuterze w godzinach szczytu :)

Pozdrawiamy serdecznie, jutro wyjazd, następna stacja - San Sebastian.

PS na koniec przypomniała mi się śmieszna historia. Powoli kończyła się benzyna w skuterku więc zjechalem na pierwszą lepszą stacje. Z siadamy i już do nas leci jakiś "wloczykij" z papierowym kubeczkiem, moja recepta zawsze jest jedna i najlepsza rób swoje nie odwracaj głowy udawaj że nie słyszysz. No ale po sekundzie słyszę o POLAKI!... dalej już chyba wiadomo Ehhh szkoda mi trochę typa było bo widać że silny z niego człowiek no ale wybrał swoje życie 15 lat na ulicy, można powiedzieć że wyglądal na szczęśliwego.
No to tyle :spoko
_________________
Zapraszamy do naszego skromnego Bursztyna w Międzywodziu. Tani camping 200m od morza. osrodekbursztyn.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***