Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana ilości miejsc z 3 na 4 VW LT35 I (Blaszak z "gar
Autor Wiadomość
desperos 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Hymercamp 55 1990 i Eura Mobil 1994
Nazwa załogi: Zdzichu Hymer
Dołączył: 18 Lip 2010
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-30, 17:17   Zmiana ilości miejsc z 3 na 4 VW LT35 I (Blaszak z "gar

Szybkie pytanko....mam możliwość kupna kamperka w niezłych pieniądzach tylko ma jeden zasadniczy minus....Zarejestrowany jest na 3 osoby i tyle też ma miejsc siedzących.jest o tyle dobrze w tym ustawieniu,że ma dwa pojedyncze siedzenia z przodu oraz jedna siedzenie z tyłu(wszystko fabryczne,żadnej rzeźby) Czy zamiast pojedynczego siedzenia pasażera z przodu montując podwójne również oryginalne które występowały w tym modelu tylko w innej zabudowie jest szansa na zmianę na cztery osoby?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-10-30, 17:36   

KOLEJNY TEMAT O TYM SAMYM :( a tak poczytać forum nie łaska ?

to była szybka odpowiedź na szybkie pytanie :chytry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
desperos 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Hymercamp 55 1990 i Eura Mobil 1994
Nazwa załogi: Zdzichu Hymer
Dołączył: 18 Lip 2010
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-30, 17:50   

Kolejny nic nie wnoszący post w Twoim wykonaniu.Po wpisaniu w wyszukiwarkę wyskoczyły 2 tematy które mi nie odpowiedziały na moje wątpliwości.Przepisy się zmieniły a każdy przypadek jest inny więc liczę na konkretną odpowiedz od konkretnych ludzi a nie forumowych "przypiepszaczy".

Swoją drogą to koguciku styl Ci się nie zmienił nawet po zmianie nicku....
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
trybeus 
trochę już popisał


Twój sprzęt: McLouis Lagan 220
Dołączył: 02 Paź 2017
Piwa: 8/5
Skąd: Podhale
Wysłany: 2017-10-30, 18:01   Re: Zmiana ilości miejsc z 3 na 4 VW LT35 I (Blaszak z "

desperos napisał/a:
Szybkie pytanko....mam możliwość kupna kamperka w niezłych pieniądzach tylko ma jeden zasadniczy minus....Zarejestrowany jest na 3 osoby i tyle też ma miejsc siedzących.jest o tyle dobrze w tym ustawieniu,że ma dwa pojedyncze siedzenia z przodu oraz jedna siedzenie z tyłu(wszystko fabryczne,żadnej rzeźby) Czy zamiast pojedynczego siedzenia pasażera z przodu montując podwójne również oryginalne które występowały w tym modelu tylko w innej zabudowie jest szansa na zmianę na cztery osoby?


Nie będziesz miał możliwości przechodzenia z kabiny...nie ma innej możliwości? Np z tyłu zamiast jednego włożyć kanapę? Wkleiłbyś fotke jak to wygląda...

Oczywiście możesz zamienić w kabinie jedynkę na dwójkę, bo jest możliwość fabryczna...idziesz do faceta, który ma koncesję na "zmiany konstrukcyjne" (bo sam nie możesz nic zrobić przy samochodzie, nawet przekręcić siedzeń), wystawia ci fakturę na "montaż" siedzenia...robi fotki, potem z tymi papierami udajesz się do rejestracji...tak było u mnie...sprzedający miał uprawnienie i zrobił mi z sześciosobowego kampera siedmioosobowego...siedzenie już było, ale potrzeba było zrobić "montaż pasów"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
desperos 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Hymercamp 55 1990 i Eura Mobil 1994
Nazwa załogi: Zdzichu Hymer
Dołączył: 18 Lip 2010
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-30, 18:25   

Postaram się od sprzedającego o dokładne zdjęcia miejsc z siedzeniami.Dowiedziałem się na jednej okregowej SKP ze wszystko zależy co jest w homologacji i mam dostarczyć do nich nr homologacji to mi to sprawdzą...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
trybeus 
trochę już popisał


Twój sprzęt: McLouis Lagan 220
Dołączył: 02 Paź 2017
Piwa: 8/5
Skąd: Podhale
Wysłany: 2017-10-30, 18:35   

desperos napisał/a:
Postaram się od sprzedającego o dokładne zdjęcia miejsc z siedzeniami.Dowiedziałem się na jednej okregowej SKP ze wszystko zależy co jest w homologacji i mam dostarczyć do nich nr homologacji to mi to sprawdzą...



Jeśli to VW LT "blaszak", to homologację fabryczną musi mieć w obu wersjach (siedzenie pasażera pojedyncze i podwójne)...tu nikt łaski nie robi ...gorzej jest z montowaniem siedzeń tam gdzie "fabryka nie przewiduje"...o ile wiem, to skończyły się czasy montażu siedzeń "gdziekolwiek"...szkoda, bo to zawęża pole dla tych co sobie chcą kamperka przerobić z blaszaka sami ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
desperos 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Hymercamp 55 1990 i Eura Mobil 1994
Nazwa załogi: Zdzichu Hymer
Dołączył: 18 Lip 2010
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-30, 18:46   

Jest to blaszak coś jak na fotce z załącznika.Fotka zapożyczona z neta i mam nadzieje,że nikt nie będzie miał pretensji.

lt35.jpg
Plik ściągnięto 9103 raz(y) 47,07 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
trybeus 
trochę już popisał


Twój sprzęt: McLouis Lagan 220
Dołączył: 02 Paź 2017
Piwa: 8/5
Skąd: Podhale
Wysłany: 2017-10-30, 19:08   

desperos napisał/a:
Jest to blaszak coś jak na fotce z załącznika.Fotka zapożyczona z neta i mam nadzieje,że nikt nie będzie miał pretensji.



...no fajna " żaba" :) ...tu z dwójką w kabinie na pewno nie będzie problemu, w dubelkabinie jest taka opcja...czyli buda musi mieć homologację
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
desperos 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Hymercamp 55 1990 i Eura Mobil 1994
Nazwa załogi: Zdzichu Hymer
Dołączył: 18 Lip 2010
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-30, 19:14   

Jeszcze nie jestem spokojny ale jak diagnosta mi to potwierdzi to pedałuje po moją żabę :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
trybeus 
trochę już popisał


Twój sprzęt: McLouis Lagan 220
Dołączył: 02 Paź 2017
Piwa: 8/5
Skąd: Podhale
Wysłany: 2017-10-30, 19:17   

desperos napisał/a:
Jeszcze nie jestem spokojny ale jak diagnosta mi to potwierdzi to pedałuje po moją żabę :)


...jak najbardziej...powodzenia... :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-10-30, 19:42   

desperos napisał/a:
Kolejny nic nie wnoszący post w Twoim wykonaniu.Po wpisaniu w wyszukiwarkę wyskoczyły 2 tematy które mi nie odpowiedziały na moje wątpliwości.Przepisy się zmieniły a każdy przypadek jest inny więc liczę na konkretną odpowiedz od konkretnych ludzi a nie forumowych "przypiepszaczy".



czytaj ze zrozumieniem posty juz napisane to nie bedziesz błądził

każdy przypadek inny ale przepisy te same a diagnostów nietrzęsących dupami jak na lekarstwo i tylko niewielu douczonych na tyle by świadomie sie podpisać ... hameryki tym tematem nie odkryjesz i NIKT , podkreślam z całą świadomością , NIKT z ludzi profesjonalnie zajmujących się produkowaniem kamperów i udzielających się na forum nie powie Ci jak i gdzie to zrobić bo to ich przetarte szlaki , ich układy i ich na siłę przeszkoleni diagności , Nikt z rozpędu i przypadkiem nie skorzysta z takich układów bo zada pytanie na forum ...to by było za łatwe ale możesz robić z siebie nieczytatego i dalej pytać w następnych dziesięciu tematach , odpowiedzi będą przychodzić hipotetyczne i na nich bazuj jak lubisz a jak będziesz miał farta nad fartami to ktoś to Twoje ustrojstwo podpisze bo będzie miał słaby dzień by się wykłócać z klientem - powodzenia . Marzenia czasami sie spełniają .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
desperos 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Hymercamp 55 1990 i Eura Mobil 1994
Nazwa załogi: Zdzichu Hymer
Dołączył: 18 Lip 2010
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-30, 21:20   

BIORCA napisał/a:
a jak będziesz miał farta nad fartami to ktoś to Twoje ustrojstwo podpisze bo będzie miał słaby dzień by się wykłócać z klientem - powodzenia . Marzenia czasami sie spełniają .


I tu się mylisz.Nie mam zamiaru nikogo szukać na siłę a tak się składa,że rozmawiałem z diagnostą który sprawdzi mi po numerze homologację i powie czy podpisze czy nie...Nie da się to nie kupuję,wolny rynek,parcia nie mam.A jak masz te swoje przetarte szlaki,wychowanych diagnostów itp to zostaw to dla siebie i się z tym tak nie pucuj,
A tak poza tym to znowu napisałeś nic nie wnoszący do tematu post.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
amples 
Kombatant

Twój sprzęt: Master III
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 28 Lut 2013
Piwa: 129/18
Skąd: UE
Wysłany: 2017-10-30, 22:15   

desperos napisał/a:
sprawdzi mi po numerze homologację
Jeśli wyszło z fabryki z większa ilością siedzeń niż 3 , jest do wyprostowania chociaż nie musi być łatwo , inaczej ciężka (droga) sprawa .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-10-30, 23:08   

desperos napisał/a:
zostaw to dla siebie i się z tym tak nie pucuj,
A tak poza tym to znowu napisałeś nic nie wnoszący do tematu post.


opanuj się ... nie mierz swoja miarą wszystkich . :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
desperos 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Hymercamp 55 1990 i Eura Mobil 1994
Nazwa załogi: Zdzichu Hymer
Dołączył: 18 Lip 2010
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-11-01, 13:28   

BIORCA napisał/a:
opanuj się ... nie mierz swoja miarą wszystkich . :bajer


Szkoda mi nawet słów biedny człowieczku....temat można zamknąć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***