Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Toskania 2018
Autor Wiadomość
anw73 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: P.L.A Asso
Dołączył: 07 Sie 2016
Piwa: 6/6
Skąd: Aros
Wysłany: 2017-11-27, 17:31   

Hei , hei
odpowiadac dla Karola nie bede bo nie chcial,ale nawiazujac lekko do hewi metal , to niech wie ze ja jako rocznik 73 tez odpoczywam przy Heavy Metal i gdy bede mial 60+ to tez bede odpoczywal na lux kempingach przy heavy metal.Bo albo sie cos lubi i kocha do konca zycia albo jest sie zmiennym jak mu wiatr zawieje.
Ja juz zwiedzilem droga polkule droga lotnicza i samochodami wypozyczonymi.Spalem na sianie w baraku na plazy i w zaj... drogich hotelach.Poznawalem ludzi roznych biednych i bogatych,pilem zacier i 100 letnie whisky.
Ale odkad zakochalem sie w karawaningu to zaden emeryt nie bedzie mi wybieral gdzie i z kim bede sie zadawal i gdzie spal.
W nastepne wakacje mam ochote spedzic w zaj..... drogich kempingach i kulturalnie zapytalem o pomoc.
Wiec prosze jesli ktos ma tylko ochote komus dopier ...... to niech jedzie na miesiecznice do pana Jarka.
Jarek 73,Grzegorz , Mischka dzieki za pomoc
_________________
uwielbiam reklamy Polsatu bo zawsze mozna skoczyc po zimne piwko na stacje paliw do sasiedniego wojewodztwa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2017-11-27, 17:56   

anw73 napisał/a:
odkad zakochalem sie w karawaningu to zaden emeryt nie bedzie mi wybieral gdzie i z kim bede sie zadawal i gdzie spal.

W nastepne wakacje mam ochote
,albo nie pytaj o pomoc,bo sam wiesz najlepiej,radzę Ci kamperowania trzeba się nauczyć :!: nie sztuka być w wakacje z tłumem ludzi na kempingu,ale sztuka jest znaleźć takie miejsce które będzie zachwycać,a tego nie ma na kempingu :haha: Barbara Muzyk dużo moich podróży jest na campertam.A w Toscani stawaliśmy tam gdzie Włosi stali kamperami,oni najlepiej znaja swój kraj :diabelski_usmiech
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Dethleffs
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 113/117
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2017-11-27, 18:13   

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
sztuka jest znaleźć takie miejsce które będzie zachwycać,a tego nie ma na kempingu
To chyba nie do końca tak. Każdego zachwyca co innego. Preferencje zmieniają się z wiekiem i zdobytym doświadczeniem. Jednego ciągnie do przytulnej odosobnionej plaży, drugi lubi zgiełk i zamieszanie. Wolnym się jest gdy nie ma ograniczeń. Ja lubię spokojne miejscówki, ale kempingiem też nie gardzę. Dzieciaki się wyszaleją, poznają rówieśników. Rozłożyć cały majdan ze świadomością że nikt nie przyjdzie cie przegonić też ma plusy.
Przepraszam za mały O.T. i pozdrawiam wszystkich kamperowiczów :spoko
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JacekL 
zaawansowany


Twój sprzęt: Malibu T 440 QB
Dołączył: 24 Maj 2011
Piwa: 4/9
Skąd: Myszków
Wysłany: 2018-02-21, 08:25   

I ja się przyłączę do tej dyskusji. Rimini to faktycznie porażka, ale polecam Fano wspaniała turystyczna miejscowość, A bodajże w sierpniu jest tzw Cesare Day, wszyscy młodzi mieszkańcy przebierają się w stroje z epoki Cezara.

Kampera można zaparkować w kilku miejscach przy samej plaży za około 7 Euro, prysznice na plaży, jest też kemping ale bez szału i w większości zajęty przez rezydentów.
_________________
Jacek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2018-02-21, 08:54   

International Lido Di Jesolo
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-03-01, 00:07   

W Toskanii odwiedzilismy 3 campingi. 1. Etruria camping położony tuż przy plaży, Talamone camping , oraz kilka km od wybrzeża, ale z basenem Le Pianacce . Opisywałam je na blogu https://campingowo.wordpress.com/2015/01/27/camping-talamone-2/

http://www.campingowo.com.pl/camping-le-pianacce/

http://www.campingowo.com.pl/camping-etruria/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***