Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przegląd po nowemu - marnotrawstwo czasu
Autor Wiadomość
@ndrzej 
weteran


Twój sprzęt: Laika Ecovip 309
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lip 2007
Piwa: 131/203
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2017-11-19, 22:08   

W poniedziałek (13.11) robiłem przegląd samochodu osobowego, podczas którego zgłosiłem wymontowanie instalacji gazowej. Po przeglądzie nie dostałem stempla w dowodzie ani w karcie pojazdu i polecono mi, abym z zaświadczeniem ze SKP udał się do Wydziału Komunikacji celem wpisania tego faktu do CEPiK-u. Po dwugodzinnym czekaniu w Wydziale Komunikacji urzędniczce nie udało się wprowadzić informacji do jednego z dwóch działających na cały Wydział komputerów, mimo że pomagali jej w tym inni pracownicy, łącznie z kierowniczką!!! :-P
Polecono mi przyjście w terminie późniejszym jak system poprawnie zacznie działać! :gwm
Jak się zorientowałem, w programie komputerowym prawdopodobnie nie przewidziano, że ktoś będzie rezygnował z gazu, lub też pracownicy nie byli do tego przygotowani.

Jutro, po tygodniu spróbuję ponownie, bo w ub. piątek jeszcze nie byli gotowi... :-/
Potem jeszcze raz do SKP - tym razem po stempel! :evil:
_________________
Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym!
Heraklit
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ahmed 
Kombatant
Burak


Twój sprzęt: Bezdomny
Nazwa załogi: Buraki
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Piwa: 207/306
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-11-19, 22:15   

wirefree napisał/a:

Na stacji diagnostycznej powinni tak jak w niemcowni dopuscic do pracy ludzi z co najmniej inzynierem kierunkowym i 5 latami praktyki zawodowej. To co jest na stacjach w polsce to teksanska masakra pila mechaniczna.


Masz rację , patrząc z perspektywy czasu , po kursach , moją pierwszą pracą jakieś 20 lat temu , była praca na Okręgowej Stacji :gwm
Choć wcześniej miałem pojęcie jak wygląda praca na SKP , to Okręgówka mnie przerosła i tylko pasja , ciągła nauka i zgłębianie tajników tej roboty uratowały gówniarza przed konsekwencjami
U nas niestety jest to chore , możesz pracować w magazynie opon i takie doświadczenie zawodowe jest uznawane za doświadczenie . Dostajesz pieczątki i klepiesz lub wkurwiasz właściciela , prokurator czeka :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Comsio 
Kombatant
weteran cepek

Twój sprzęt: Ducato II 2,5 tdi 670 Eura Mobil
Nazwa załogi: COMSIOWIE
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 18 Lut 2013
Piwa: 85/405
Skąd: Ząbki
Wysłany: 2017-11-19, 22:55   

Z tych tematów poruszanych tylko na tym forum,można wywnioskować że jeszcze bardzo dużo brakuje nam do choćby troszkę normalności.
:szeroki_usmiech
_________________
Całe życie mówię , że do flaszki trza dwojga.
Asia i Wiesław pozdrawiają.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-11-20, 00:06   

COMSIO napisał/a:
Z tych tematów poruszanych tylko na tym forum,można wywnioskować że jeszcze bardzo dużo brakuje nam do choćby troszkę normalności.
0


żartujesz sobie ... o jakiej normalności piszesz? dowalanie przepisów , ograniczanie wolności wyboru użytkowania własności to jest normalne ? Kupując auto w Niemczech odbiegające od wyposażenia fabrycznego dostaje kilka kartek A4 z homologacją na każdy bajerek jaki został zamontowany przez sprzedającego . Cały schowek jest zawalony takimi dokumentami stwierdzającymi ,że np . łezka przyklejona na reflektorze jest z wlaściwego plastyku i ma TUV , że gałka zmiany biegów z drewna też jest bezpieczna albo drewniana kierownica będzie się kręcić jak ręka każe, albo felga inna niż ta z fabryki ... gdybym miał wymieniać te wszystkie głupoty to nocy nie starczy . To jest normalne ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/483
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2017-11-20, 06:20   

BIORCA napisał/a:
...To jest normalne ?


Człowiek po prawdzie głupieje przy tym wszystkim.

W Stanach nie wiedzą co to przegląd ... i to jest normalne ? ;)
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-11-20, 07:02   

U mnie np ta sama żarówka, oświetla czerwony plastk lampy tylnej takim samym światłem i robi to nielegalnie bo ma DOT zamiast E.

Ale to DOT jest tylko nielegalne w lampie auta sprowadzonego przez ze mnie.

DOT w lampie auta kupinego u nas u dilera jest już legalne. A tak mam, bo tam "wyższy" papier legalizuje to DOT

Czyli norma, standardy zależą od papierka , ustawy, rozporządzenia a nie od samej istoty normy.

Temat rzeka....
Róbmy swoje. :spoko

Wszyscy mamy mentalność Kalego, relatywizm "prawno-życiowy" . I niech pierwszy rzuci kamieniem.... :spoko

Oceniamy innych, ale wpierw oceńmy siebie.
Nie będę złośliwy więcej :mrgreen: choćby przez ten nielegalny DOT.

Łamię prawo, bo uważam. je za głupie. Czy dobrze robię? W końcu to prawo..
Dlatego... ee pora na kawkę 8-)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/483
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2017-11-20, 07:11   

Bronek napisał/a:
..
Dlatego... ee pora na kawkę 8-)


Tę taką dobrą jaką piłem rano, z ręki szanownej małżonki ?? :kwiatki:
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-11-20, 07:43   

No właśnie... :?: Co Ty robiłeś u mie onegdaj o piątej rano? :gwm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/483
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2017-11-20, 08:06   

Patrzałem :bajer jak zaspany po jakach się drapiesz... :haha:
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-11-20, 08:17   

Endi napisał/a:
Patrzałem :bajer jak zaspany po jakach się drapiesz... :haha:



Jaki to w Tybecie

U nas mówi :: bycze jaja


Idę zgłosić sprzedaż kamperka w WK kamperka, taki pogrzebik mam.

Internetowa rejestracja znacznie skraca czas załatwiania sprawy.

Czyli pewnie i z czasem też cyfryzacja usprawni przeglądy, może papierek będzie zbędny?
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-11-20, 08:23   

Bronek napisał/a:

Dlatego... ee pora na kawkę 8-)


to może ja też spróbuje jak smakuje z expresu nad stołem w "pogrzebowym "kamperku :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pasza 
weteran

Twój sprzęt: ADRIA - Adriatik 360
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2017
Piwa: 21/2
Skąd: Trieste
Wysłany: 2017-11-20, 08:29   

BIORCA napisał/a:
COMSIO napisał/a:
Z tych tematów poruszanych tylko na tym forum,można wywnioskować że jeszcze bardzo dużo brakuje nam do choćby troszkę normalności.
0


żartujesz sobie ... o jakiej normalności piszesz? dowalanie przepisów , ograniczanie wolności wyboru użytkowania własności to jest normalne ? Kupując auto w Niemczech odbiegające od wyposażenia fabrycznego dostaje kilka kartek A4 z homologacją na każdy bajerek jaki został zamontowany przez sprzedającego . Cały schowek jest zawalony takimi dokumentami stwierdzającymi ,że np . łezka przyklejona na reflektorze jest z wlaściwego plastyku i ma TUV , że gałka zmiany biegów z drewna też jest bezpieczna albo drewniana kierownica będzie się kręcić jak ręka każe, albo felga inna niż ta z fabryki ... gdybym miał wymieniać te wszystkie głupoty to nocy nie starczy . To jest normalne ?


Jest znacznie gorzej i to pod przykrywką że to dla naszego dobra/bezpieczeństwa

Unia to wymysł kilku zdegenerowanych rodzin/umysłów którzy to już niemal rządzą światem wprowadzają powoli acz konsekwentnie swe chore wizje.
Teraz już nie ma oszustów łapówkarzy są legalni lobbyści,idioci piszą o jakiś socjalistach w uni a tam rządzą korporacje ponad narodowe, to oni wprowadzają na wszystko homologacje aby jakiś Kowalski nie miał szans wejścia na ich rynek a inni odpadli.

Na wszystko kosztowne homoniewiadomo na każdą pierdołę a jak już Kowalski taką zdobędzie i produkcję rozpocznie to uny bach idą do przodu i nowe normy ustalają a Kowalskiego się wykupi najwyżej.

Na durne ledy drl homologacja a na niemal każdym forum pożyteczny który mocno krzyczy o tym jakie to niebezpieczne jeżdżenie bez plasticzku z homologacją.

Widział ktoś aby unia pomogła zwykłemu człowiekowi mieszkającego w swym kraju? bo uny tylko promocja grenderów i innych swych zdegenerowanych/chorych wizji świata, a Polacy po wejściu do uni stali się w większości dużych europejskich miast dominującą grupą bezdomnych są ich już setki tysięcy i niektóre państwa chcą ich masowo wydalać.

Śmieszny jest oszust/gnom niby to wygrażający uni a którego braciszek osobiście podpisywał rozbiory a następnie tańcował taki szczęśliwy z tuskiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-11-20, 08:38   

pasza napisał/a:
Śmieszny jest oszust/gnom niby to wygrażający uni a którego braciszek osobiście podpisywał rozbiory a następnie tańcował taki szczęśliwy z tuskiem.


Oooo następny zagorzały przeciwnik UE.

:spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/483
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2017-11-20, 08:58   

Bronek napisał/a:



U nas mówi :: bycze jaja



A u nas dziewczęta mówią .. kochanieńkie jajuchny :)
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-11-20, 09:06   

BIORCA napisał/a:
Bronek napisał/a:

Dlatego... ee pora na kawkę 8-)


to może ja też spróbuje jak smakuje z expresu nad stołem w "pogrzebowym "kamperku :)


To trzeba umić zrobic . :mrgreen:
Cyknij guziczek przetworniczki koło mikrofalówki to na prądze zaoszczędzisz i koszta kawy zminiejszysz..

Jak Ci uny sie widzi ?? Da rade im wstawić tego pierdzika ??
...............

Ad Pasza ..... . Ale cholera rację też ma !!!:mrgreen: Unii może nie lubić , podobnie jak szkoły nikt nie lubił . Ale bez z niej to ...ciężkie zycie

Młody to wyrywny :ok
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***