Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuje warsztatu blacharz, instalacja gazowa lakiernik
Autor Wiadomość
wirefree 
stary wyga

Twój sprzęt: EuraMobil
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lis 2016
Otrzymał 11 piw(a)
Skąd: internet
Wysłany: 2017-11-30, 12:00   Poszukuje warsztatu blacharz, instalacja gazowa lakiernik

Pryszla zima mam 3 miesiace urlopu i chcialbym je wykorzystac do naprawy kilku rzeczy w kamperze. To co chce zrobic to przeglad instalacji gazowej koniecznie z naklejka TUV, malowanie dolnych spojlerow czy tez oslon razem z przednim zderzakiem. Polerowanie całej budy tutaj zaznaczam ze polerke i paste mam ale wolalbym to oddac specjaliscie do zrobienia. poprawki lakiernicze w szoferce czyli jakies dziurki z rdza. Nadkole w szoferce pod akumulatorem i tutaj prawdopodobnie kiedys wylal sie kwas z akumulatora i troche nadżarł nadkole tak że chyba trzeba bedzie troche dospawac blachy i polakierować . Mam czas do konca lutego i chetnie odstawie autko do remontu specjaliście najlepiej a okolicach zielonej gory lub max 200-300km. Autko ma 310cm wysokosci to dosyc wazne bo nie wjedzie do kazdego warsztatu.

W galerii mozna zobaczyc jak to wyglada z zewnatrz.










  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2017-11-30, 12:19   

https://www.google.at/sea...59l3.11782j0j7&{google:bookmarkBarPinned}sourceid=chrome&{google:omniboxStartMarginParameter}ie=UTF-8

Luboń Puszkina ,ja z gazem jadę tam ale naprawy tez robi :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***