Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lazurowe wybrzeze
Autor Wiadomość
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 436/317
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-01-27, 18:04   

Ja byłem kilka lat temu. Ale nie kamperem. Tzn. było to w czasach kiedy miałem przyczepę kempingową, została na kempingu w Sestri Levante. A my samochodem do Portofino. Warto, naprawdę warto. Śliczne, pełne klimatu miasteczko. Tylko ciężko zaparkować auto. Nie wiem gdzie postawić kampera. Do miasteczka prowadzi wzdłuż brzegu wijąca się lokalna droga, nie łatwo zawrócić osobówką, kampera zostawiłbym znacznie wcześniej i dojazd może lokalną komunikacją? Jeśli masz jakieś konkretne pytania to śmiało :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Spax 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Ducato i Hobby 495
Nazwa załogi: Spax
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 08 Mar 2016
Piwa: 193/346
Skąd: Kolumna
Wysłany: 2018-01-27, 18:34   

Pięknie położony parking z widokiem na zatoczki. Do Portofino dojeżdża się autobusem przez Santa Margarita. Przystanek przy parkingu. Nocleg darmowy, za dnia trzeba chyba płacić - nie pamiętam ile.

44°19'56.7"N 9°09'54.6"E
44.332406, 9.165156
_________________
Moje miescówki w Grecji »»» https://bonvoyage-travel.eu/maps/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/481
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2018-01-27, 20:40   

Spax The Dog napisał/a:
Nocleg darmowy, za dnia trzeba chyba płacić - nie pamiętam ile.


Tak trzeba płacić , od godz. 8 do 20stej - 1,5 €/h bez serwisu.

W Santa Margarita na ul. Via Garibotti GPS 44.3361 / 9.1949 jest już parking ze zrzutem (bez wody) włącznie dla kamperów powyżej 8m .
Cena za 24 h od 7,5 do 10 € od ilości osób.
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Paki 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Ducato
Nazwa załogi: Zaturscy
Dołączył: 16 Lut 2018
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Skarszewy
Wysłany: 2018-02-17, 11:03   

Witam!!! My polecamy wybrać sie do miejscowości Port Grimaud fantastyczne miejsce nazywane Francuską Wenecją. Parking na kturym bez problemu można zaparkować to przy samym hipermarkecie Geant darmowy. Znajduje sie koło samej plaży jakieś dwie minuty spacerkiem, mc donald , stacja benzynowa, park rozrywki. Z tamtą można sie wybrać do tak zwanej Wenecji trzeba tylko obejść cały port tam znajdują sie fajne lokale, sklepiki możliwość wykupienia jazdy konnej po plaży oczywiście wieczorem wraz z kąpielą na konu w morzu oraz jeździ "ala pociąg" turystyczny na góre Grimaud. Przecudna miejscowość z zamkiem z kturej roztacza sie widok na Sant Tropez. Do centrum miejscowości Sant Tropez jest z parkingu ok 5 km. Można pokonać tą trase rowerem lub kamperem parking w Sant Tropez przy samym porcie - płatny za każdą godzine. Ale jest dużo miejsca do zaparkowania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
HarryLey4x4 
weteran


Twój sprzęt: Elnagh Gigant Nissan Patrol rules
Dołączył: 11 Lip 2011
Piwa: 29/24
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-05-10, 17:28   

Czytając Wasze podpowiedzi naszedł mnie pomysł pojechania nad lazurowe wybrzeże kamperem, zakotwiczenie się gdzieś w jednym miejscu , a do zwiedzania wynajęcie małego samochodu. Jest też opcja ,żeby seicento przywieźć za kamperem na lawecie. Skoro wszędzie wysokim jest trudno wjechać , to może maluchem pozwiedzać. Czy w związku z tym możecie mi polecić jakies miejsce , gdzie przez 2 tygodnie w lipcu można zakotwiczyć na ciekawym kampingu , który zarazem byłby dobrym miejscem wypadowym do atrakcji typu Monako , Cannes, inne w tej okolicy do 100 km ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-05-10, 18:23   

Tu masz podane na tacy, dobierzesz sobie do preferencji.

https://www.park4night.com/carte_lieux
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***