Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2009-11-03, 20:56
Samochód od kolegi z klubu
Autor Wiadomość
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2008-09-17, 13:44   

MAZUREK napisał/a:


A swoją drogą udział kol. GINO w “nagonce” na mnie jest przynajmniej zrozumiały; otóż KASART szukając kampera rozpatrywał pod koniec dwa kampery: mój i kol.GINO, ale wybrał jednak mój i mogło to spowodować irytację niedoszłego sprzedawcy.



:haha: :haha: :haha: :haha:
ok..wywolany do tablicy..odpowiem..na ''zarzuty'' wobec mojej osoby..


bo czuje sie jak WINNY... ze sprzedales zloma :shock: :shock: :?: :?:

nie mowiac juz o tym ze ''wybral'' Twojego..nie ogladajac mojego..wiec...trudno to nazwac ''wyborem''... :haha: :haha:

poza tym...od poczatku zaznaczalem ze NIE MAM CISNIENIA NA SPRZEDAZ AUTKA..i gdybys choc odrobine mnie znal..wiedzialbys ze NIGDY NIE JESTEM ZAZDROSNY o to czy ktos cos kupi czy sprzeda,potrafie sie tym cieszyc..i szczerze gratulowac zakupu. :bigok


....nawet..jak pominal w zakupie MOJE AUTECZKO .. :haha: :haha: :haha:

TO BYL ZALOSNY TEXT z Twojej strony... :roll:


ot..tak po prostu odwracasz uwage od zagadnienia .. :wyszczerzony: :wyszczerzony:

ale ..POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE..
:spoko :spoko :haha:
DOBRY TEXT ;-)
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Ostatnio zmieniony przez gino 2008-09-17, 19:22, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2008-09-17, 17:46   

Ktoś powiedział:
" Używany samochód kupuj z ostrożnością nagiego mężczyzny przechodącego przez płot z drutu kolczastego".

Stając w obronie MAZURKA powiem, że mojego kamperka też kupiłem od kolegi klubowego. Kolega jest dentystą a ja księgowym. Cóż możemy powiedzieć do kupy razem wzięci o mechanice? Niewiele. To, że w silniku były popękane pierścienie dowiedziałem się dopiero po pokonaniu za jednym zamachem pierwszych 5 tys. km. Wojtek nie miał o tym najmniejszego pojęcia bo niby skąd. Pęknięty pierścień podobno słychać ale... uchem mechanika a nie dentysty czy księgowego.
Mógłbym tak bez końca o...piecu gazowym, bojlerze na gorącą wodę, lodówce, prysznicu w łazience, cieknącym dachu itp...tylko po co?
Ja cieszyłem się że tanio kupiłem a Wojtek że drogo sprzedał.
Na zlocie w Tarnowie Podgórnym wypiliśmy z tej radości tyle piwa że hej!

Kilka tygodni po "udanej" transakcji ów kolega kupił całkiem nowego kampera. W pierwszą podróz wybrał sie na południe Europy. W drodze powrotnej do domu...rozleciała się skrzynia biegów...


Pozdrawiam wszystkich kupujących i sprzedających :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Daniel 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Ducato 2,5 TD Adriatyk 570 DK
Dołączył: 02 Kwi 2007
Skąd: okolice Płocka
Wysłany: 2008-09-17, 20:22   

Mam wrażenie, że teraz roztoczy się kolejna dyskusja (sąd nad kol. Mazurkiem). Dotychczasowe posty prowadzą w zasadzie do wniosku, że starego kampera prowadzi się na szrot a nie sprzedaje, jeśli nie chce się sprzedający narazić na inwektywy krewkich forumowiczów. Nie znam Mazurka i Kasarta ale sądzę, że strony transakcji skończyły 18 lat, były pełne swoich praw i świadomości i nie zdążyły upoważnić nikogo z członków forum do występowania w ich imieniu. Chyba, że jest inaczej??? - Może Stefan, Gino, Arcadarka i inni mają pełnomocnictwo Kasarta no i dodatkowo dowody na złą wolę Mazurka????

Pozdrawiam

Daniel
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2008-09-17, 20:25   

Danielu drogi, chyba na ten temat zostało napisane już wszystko. Myślę że nie ma potrzeby wznawiać dyskusji. Nie potrzeba podgrzewać atmosfery. Jezeli coś merytorycznie jest do dodania to bardzo proszę a tak, żeby cokolwiek napisać jest Hyde Park.
Pozdrawiam Admin.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AUTOJUR 
Kombatant


Twój sprzęt: TRANSIT-RIVIERA 1996
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Piwa: 9/1
Skąd: Poznań okolica
Wysłany: 2008-09-17, 20:27   

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem życie się toczy dalej :lol: A temat jak rzeka
najlepiej zostawić go w spokoju :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Daniel 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Ducato 2,5 TD Adriatyk 570 DK
Dołączył: 02 Kwi 2007
Skąd: okolice Płocka
Wysłany: 2008-09-17, 20:36   

janusz napisał/a:
Danielu drogi, chyba na ten temat zostało napisane już wszystko. Myślę że nie ma potrzeby wznawiać dyskusji. Nie potrzeba podgrzewać atmosfery. Jezeli coś merytorycznie jest do dodania to bardzo proszę a tak, żeby cokolwiek napisać jest Hyde Park.
Pozdrawiam Admin.


Racja. Znikam.

D.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
matro 
weteran
musi być twardy!Tylko co trzecia noc na campingu:)


Twój sprzęt: FFB Classic 570
Nazwa załogi: Robert, Kamila, Amelia, Hubert
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 18 Lip 2008
Piwa: 71/110
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp
Wysłany: 2008-09-17, 21:39   

Jestem świeżutki na Tym forum, korzystam zwłaszcza z działu technicznego i już myślałem że tu jest bardzo sztywno,ludziska jakoś ospali, tylko teksty "daj sobie spokój, nie dasz rady," - a tu proszę :lol: , czytało się to z zapartym tchem ... tyle, że po pierwszym wpisie Kasarta temat powinien zostać zamknięty.
Wielki szacuneczek dla forumowicza Kazek Kluska , najbardziej chyba wyważona wypowiedź w tym temacie, dokładnie tak samo myślę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
stefan 
weteran


Twój sprzęt: Peugeot Tabbert 510
Nazwa załogi: Majka i Stefan
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Wrz 2007
Piwa: 2/4
Skąd: okolice Duesseldorfu
Wysłany: 2008-09-17, 22:02   

Witam!
Daniel napisał/a:
Może Stefan, Gino, Arcadarka i inni mają pełnomocnictwo Kasarta no i dodatkowo dowody na złą wolę Mazurka????
-drogi kolego! Czy ja koledze cos zrobilem zlego?Jezeli nie to prosze przeczytac ze zrozumieniem to co w tej sprawie napisalem i zakonczyc ten temat.W przypadku problemow prosze wziac kartke i zrobic notatki. :ok Pozdrawiam.Stefan.
_________________
Psy szczekaja karawana idzie dalej. majkaistefan@googlemail.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2008-09-17, 22:12   

A ja gratuluję Kasartowi samozaparcia i chęci odbudowy wszystkiego co można. Na pewno później wiele lat będzie mu służył albo następnemu nabywcy. A my wszyscy powinniśmy w miarę swoich możliwości mu pomóc, bo zapowiedział, że będzie o to prosił.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2008-09-17, 22:22   

Kasart powinieneś posłuchać rady Tadeusza i wpaść do Zielenina nawet osobowym, tam możesz oglądać do woli, co kto zrobił w swoim kamperze. Każdy na pewno chętnie się pochwali.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KASART 
trochę już popisał


Twój sprzęt: J5 Hobby 550AK Członek PTTCC
Nazwa załogi: KASARTY
Dołączył: 25 Sie 2008
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-10-09, 13:57   

wbobowski napisał/a:
Kasart powinieneś posłuchać rady Tadeusza i wpaść do Zielenina nawet osobowym, tam możesz oglądać do woli, co kto zrobił w swoim kamperze. Każdy na pewno chętnie się pochwali.


Na razie chwytam każdą wolną chwilkę, bo kamperek potrzebuje mnie jak nie wiem co, muszę przed zimą go uszczelnić, we wnętrzu zawszę moge pogrzebać później, na zewnątrz nic nie zrobię jak będzie padać. Wiec modlę się o dużo słońca i ciepła. Za dwa tygodnie będe miał koniec grubych rzeczy. Pozostanie wystrój wnętrza, grunt żeby było funkcjonalnie a nie przepieknie, ma się wszystko kupy trzymać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ARCADARKA 
Kombatant

Twój sprzęt: Pojazd specjalny
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Sty 2008
Piwa: 85/99
Skąd: STOLYCA
Wysłany: 2008-10-09, 14:36   ARCADARKA

powodzenia KASART :ok :ok , jak będziesz miał doła napisz na forum to ci będzie raźniej, pocieszymy jak nie wiem co :bigok :bigok ja jak swojego reanimowałem to miałem wiele dołków, ale moja połówka mnie wspierała, a był moment gdzie chciałem go przerobić na wywrotkę :haha: :haha: :haha:
pozdrawiam
_________________
Darek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KASART 
trochę już popisał


Twój sprzęt: J5 Hobby 550AK Członek PTTCC
Nazwa załogi: KASARTY
Dołączył: 25 Sie 2008
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-10-10, 08:40   

już jedną sciane odbudowałem łącznie z podłogą po tej stronie. efekt wyśmienity, dołków nie mam. Ale dziekuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Yans 
weteran
wielbiciel pieczonych pyrek, grilla i wędzenia


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Sty 2009
Piwa: 106/1683
Skąd: Pobiedziska
Wysłany: 2009-01-18, 19:00   

Witam was kamperki.Może to jest zbieg okoliczności,ale też szukam podobnego autka jak KASART. I mimo tej awantury wolałbym kupić go od kolegi z forum. Chociażby dlatego,że po takiej bójce słownej :box2 raczej nikt świadomie nie sprzeda złomu...Uważam taki zakup obarczony już na starcie mniejszym ryzykiem. Liczę się przy zakupie dojrzałego campa na niespodzianki.To normalne.Wielokrotnie w pracy spotykałem się z nowymi ,niemieckimi wysokomarkowymi psujami... Normą był w pierwszym półroczu zepsuty układ wtryskowy...
W takiej cenie nie można liczyć na" cudo z pomponikiem".Liczę tylko na minimum ludzkiej przyzwoitości. I na szczęście.Tak,aby choć pare miesięcy odetchnąć .Potem jak minie fala krytyki "domowych sceptyków"( jestem sam ze swoim wariactwem),to poradzę sobie bez problemu.Wrosłem w samochody i kocham je. Dlatego podchodzę do tematu spokojnie :bigok Tylko szkoda,że na forum nie ma już interesującego mnie egzemplarza... :placze2
Z pozdrowieniami! :spoko
_________________
Praca jest najgorszą formą spędzania wolnego czasu....

A każdy dzień jest raz w życiu...


Tomek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
papamila 
Kombatant


Twój sprzęt: ROLLER TEAM
Nazwa załogi: papamila
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Cze 2007
Piwa: 120/5
Skąd: Trójmiasto i okolica
Wysłany: 2009-01-18, 20:45   

Yans napisał/a:
Tylko szkoda,że na forum nie ma już interesującego mnie egzemplarza...

pytaj Stasio i Jola,
kto pyta nie bładzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***