Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Karpacz zimową porą
Autor Wiadomość
sterciu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Karmann Colorado 650
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Piwa: 15/9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-01-29, 21:25   Karpacz zimową porą

Witajcie , planujemy jutro wyjazd na sobotę i niedzielę do Karpacza przetestować nowy nabytek. Podpowie ktoś gdzie można "ponoclegować się" na dziko w ładnych rejonach Karpacza ?? Raczej wolelibyśmy odpuścic sobie parkingi pod marketami :wyszczerzony: Zwykle Karpacz ograniczalismy do jednego dnia pobytu , bez noclegów.
_________________
Pozdr. Marcin
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
TOMMAR 
stary wyga

Twój sprzęt: KARMANN DEXTER 625
Dołączył: 24 Wrz 2007
Piwa: 19/28
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 2021-01-29, 23:22   

Witaj. Polecam parking przy nieczynnym hotelu Orlinek. Miejsce często przeze mnie odwiedzane
_________________
Nic nie będzie takie jak dawniej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sterciu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Karmann Colorado 650
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Piwa: 15/9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-01-30, 07:43   

Sprawdzimy , obczaimy i pewnie skorzystamy jak nam się spodoba :)
_________________
Pozdr. Marcin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2021-01-30, 09:18   

Ja zawsze staje tu .Stają tam auta miejscowych co pracują w okolicy i jest to centrum
https://www.google.com/ma...!7i13312!8i6656
Parkingi drogie
Natomiast w Szklarskiej staje na parkingach bo tam 25 zł doba + toitoi
Np.w centrum .
https://www.google.com/ma...84!4d15.5194746
:bukiet:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sterciu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Karmann Colorado 650
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Piwa: 15/9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-01-30, 09:39   

Chyba jednak będziemy musieli znaleśc coś gdzie mozna będzie się z prądem podpiąc... Wczoraj podłączylem aku do ładowania i okazalo się , że się nie naladowal... ktoś bardzo pomocny wypiął mi przedlużacz z kontaktu w domu... :-/ A bylem na 100% pewny , że się ładuje....
_________________
Pozdr. Marcin
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
sterciu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Karmann Colorado 650
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Piwa: 15/9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-02-01, 07:30   

andi at napisał/a:
Ja zawsze staje tu .Stają tam auta miejscowych co pracują w okolicy i jest to centrum
https://www.google.com/ma...!7i13312!8i6656


Wczoraj też dotarliśmy na tą ulice ale zwaly śniegu uniemożliwialy tam normalne parkowanie , a samochody stały na tym poboczu bez skladu i ładu poparkowane więc nie było szansy nigdzie się wcisnąć.

Udało nam sie stanac zaraz za tunelem po prawej stronie , akurat trafiliśmy , że miejsca bylo sporo , nikt tez oplat nie pobierał , ale to miejscówka tylko aby pochodzić po Karpaczu dolnym.
Pozniej na nockę przetransportowaliśmy sie do Karpacza Górnego na ul. Olimpijską , na dość duzy parking , podjechaliśmy po godzinie 18-tej to staly 3 kampery tam , w nocy jeszcze dwa dojechały a tak byl pusty. Rano zapelnil się w mgnienia oku i oplaty pobierali oczywiście. Postoj tam kosztowal 20zł z możliwością stania caly dzień. Wszystko byłoby ok gdyby nie wariaci w róznych beemkach i innych passatach w nocy ktory przyjechali na ten parking wariować i driftować...
https://www.google.com/ma...!7i13312!8i6656

Parking pod hotelem Orlik w sobotę był tak zastawiony że nawet tam by szpilki nie wcisął i w dzien oczywiście też pobierali oplatę.
_________________
Pozdr. Marcin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
orkaaa 
weteran


Twój sprzęt: Chausson 627 GA
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Cze 2017
Otrzymał 41 piw(a)
Skąd: kielce
Wysłany: 2021-02-01, 19:06   

Niestety zima na miejskich parkingach ma swoje uroki. zwykle jest dużo miejsca bo nikt nie siedzi za długo w samochodzie przy minus 10. Ale niestety miejscowi testują swoje beemki i co tam mają. Jak stałem pierwszą noc w Krościenku to był spokój bo ustawiły się 4 tiry i pole manewru było mocno ograniczone. Ale drugiej nocy to już chyba wszystko z okolicy zjechało by testować swoje umiejętności na śniegu. Na szczęście stałem na samym początku parkingu za znakami drogowymi więc osłonę stalowa miałem. Ale gdybym stał na środku tego parkingu to pewnie na każdy ryk silnika wstawiałbym na nogi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***