 |
|
Bornholm 2017 |
Autor |
Wiadomość |
HarryLey4x4
weteran

Twój sprzęt: Elnagh Gigant Nissan Patrol rules
Dołączył: 11 Lip 2011 Piwa: 29/24 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 2017-06-27, 12:33 Bornholm 2017
|
|
|
Witajcie.
Ponieważ w tym roku mam mniej czasu na urlop , to postanowiłem wybrać się w kierunku , który od dawna kusił, ale nie było dość determinacji.
Czy ktoś ostatnio bywał na Bornholmie?
Czy możecie polecić szczególnie jakiś kemping ?
Niestety nie można stawać tam na dziko, zatem musimy zawitać na Stellplatze lub kempingi. Inna sprawa, nie wiem zupełnie nic jak wygląda tam sprawa obsługi kamperów przez kempingi, bo temat jest z tzw. "zdzisiaj" . Chcę jechać w okresie 22-29.07.2017. Może są też jacyś chętni na podłączenie ?
Wypływamy ze Świnoujścia i tutaj też powrót. Na pokładzie nas dwoje i córki 20 i 13 lat. Zabieramy rowery i mam nadzieję dobre humory, bo o pogodę musimy się co najwyżej pomodlić.
Poproszę o wszelkie sugestie i podrzucenie pomocnych informacji.
Dzięki z góry |
_________________
 |
|
|
|
 |
Rowerek
weteran

Twój sprzęt: FIAT DUCATO KNAUS SUN-TRAVELLER 658 LG
Nazwa załogi: Marek i MałgoŻata
Pomógł: 6 razy Dołączył: 03 Cze 2012 Piwa: 28/4 Skąd: Białystok
|
Wysłany: 2017-06-27, 15:25
|
|
|
6lat temu robiliśmy objazd wyspy rowerem kempingi wszystkie pierwa liga polecam |
_________________ Marek |
|
|
|
 |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|