Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotorelacja Norwegia 2018 - zima i lato
Autor Wiadomość
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-06-11, 20:12   

moskit napisał/a:
Magda P napisał/a:
moskit napisał/a:
Magda
Zdjęcia nie oddają jak tam jest w rzeczywistości ale i tak serce mi krwawi że dopiero będę w sierpniu

Co będziecie oglądać w tym roku w Norwegii? Jaka trasa?
Ja za trzy tygodnie ruszam na tegoroczna wyprawę. Nie mogę się już doczekać. Teraz w Norwegii piękna pogoda, ciekawe jakie lato zastaniemy? Pozdrawiam


głównie będę oglądał morze i prognozę pogody a w między czasie powędkuję przez dwa tygodnie


I super :) Każdy odpoczywa tak, jak mu się podoba :) Świetnych połowów zatem i super odpoczynku życzę :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Hugo 
początkujący forumowicz

Dołączył: 04 Mar 2018
Postawił 3 piw(a)
Skąd: Rogaland
Wysłany: 2018-06-23, 07:30   

Skorzystam z propozycji (polecane miejsca na zdjęciach).
Wybieramy się na wakacje za tydzień. Trasa Oslo Harstad.
Proszę o propozycje - ciekawe miejsca na tej trasie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2018-06-23, 08:49   

Wybieramy się na wakacje za tydzień. Trasa Oslo Harstad.
Proszę o propozycje - ciekawe miejsca na tej trasie.[/quote]

https://pl.tripadvisor.com/Attractions-g190479-Activities-Oslo_Eastern_Norway.html
https://pl.tripadvisor.com/Attractions-g190479-Activities-Oslo_Eastern_Norway.html#MAPVIEW

Jak masz internet to z tripadvisor zwiedzisz świat ( atrakcje )

https://pl.tripadvisor.com/Attractions-g190474-Activities-Harstad_Troms_Northern_Norway.html
https://pl.tripadvisor.com/Attractions-g190474-Activities-Harstad_Troms_Northern_Norway.html#MAPVIEW

Po trasie robisz to samo ,albo przesuń mapę i oczywiście przybliżenie :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-06-23, 10:28   

Jeśli o propozycje atrakcji na trasie : Propozycja 1 z Oslo pojechałabym na drogę 27 wzdłuż Parku Narodowego Rondane, w punkcie obslugi podrożnych Strømbu zostawiłabym auto i "dla wyprostowania kości" - za znakami poszłabym w Rondane do schroniska Bjornholia ok 2 godz. w 1 stronę potem powrót i przejazd do Folldal - wysoko położone miasteczko górnicze z niesamowitym widokiem na góry Rondane i kopalnią do zwiedzania, potem warto zajrzeć do Roros - wpisane na liste swiatowego dziedzictwa i Trondheim. Oczywiscie to tylko propozycja. :) https://www.google.com/ma...d63.4305149!3e0

Zdjęcia z trasy 27 mam tutaj: http://www.campingowo.com.pl/dookola-gor-rondane/
Jechaliśmy od przeciwnej strony :) Bierzesz pod uwagę propozycje wzdłuż swojej zamierzonej trasy , czy masz czas i ochotę na więcej? Kilometrów, wrażeń, widoków?.....To Wasz pierwszy raz w Norwegii? chcecie pochodzić czy raczej przez okno z samochodu? :) Pozdrawiam, jakby co to inne propozycje mam w zanadrzu :)

Droga-Rondane-13.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 188,04 KB

Droga-Rondane-11.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 187,64 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-07-30, 16:47   

Wróciliśmy z naszej pierwszej podróży kamperem po Norwegii. Wrażeń moc. Pogoda była świetna, choć pierwszy dzień tego nie zapowiadał. Pierwszy dzień mam już opisany na blogu :) Byliśmy w Nerskogen, gdzie spaliśmy na parkingu, koniec dnia to już jezioro Gjevilvatnet. ładnie położone i z piaszczysta plażą - bajka :)

http://www.campingowo.com...2018-nerskogen/

Nerskogen przeprawa przez rzeke.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 433,28 KB

Nerskogen.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 459,09 KB

Kamperem w Norwegii.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 297,71 KB

Gjevilvatnet wieczorem.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 309,57 KB

Gjevilvatnet szlak do Jodalshytta.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 259 KB

Gjevilvatnet 1.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 322,92 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-07-31, 09:02   

Kolejny dzień naszej wędrówki to 30 czerwca.Budzimy się na parkingu nad jeziorem Gjevilvatnet i po śniadaniu ruszamy na spacer. Chcemy zobaczyć nieco okolicę. Obok znajdującego się tuż powyżej schroniska Gjevilvatnet przebiega kilka szlaków. Ruszamy jednym z nich, po pewnym czasie zmieniamy trasę i wędrujemy innym, aby zobaczyć jak najwięcej tego dnia. Jesteśmy w Parku Trollheimen. W ubiegłym roku odwiedziliśmy inną jego część - dolinę Innerdalen. Dziś wędrujemy tutaj. Pogoda jest doskonała. My jako niedowiarki wybraliśmy się w długich spodniach na trasę, a można było w spodenkach :) Cieszymy się pięknymi widokami. Mimo, że co jakiś czas widzimy innych ludzi wędrujących tymi szlakami, to jest ich tak niewielu, że mamy wrażenie, że jesteśmy tu sami. Opisałam to nasze wędrowanie już na blogu, tam też znajdziecie więcej zdjęć z tego dnia :)

http://www.campingowo.com...n-gjevilvatnet/

Trollheimen szlak.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 427,91 KB

Trollheimen Magda.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 392,08 KB

Gjevilvatnet 1.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 241,62 KB

Trollheimen powrót.jpg
Plik ściągnięto 13 raz(y) 341,9 KB

Przeprawa po kamieniach Trollheimen.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 439,73 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-08-02, 22:39   

Następny dzień- to inne miejsce w Trollheimen. Tym razem trochę rowerowo- trochę pieszo, wszystko już opisane wraz z podsumowaniem trasy weekendowej w Trollheimen.

http://www.campingowo.com...doldalen-snota/

Trollheimen Vindoldalen.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 424,07 KB

trekking Snota.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 394,11 KB

Trekking Trollheimen Snota.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 364,59 KB

Trekking Vindøldalen - Snota 3.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 325,61 KB

DSCN0559.JPG
Plik ściągnięto 7 raz(y) 1,6 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2196
Skąd: Otwock
Wysłany: 2018-08-03, 04:40   

Magdo, dziękujemy za tak ładne dzielenie się wrażeniami z podróży po kraju szczególnie pięknym krajobrazowo.
Stawiam piwko i mam nadzieję, że weny na następne relacje Tobie nie zabraknie.
Pozdrawiam serdecznie. :) :spoko
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-08-03, 12:11   

Tadeusz napisał/a:
Magdo, dziękujemy za tak ładne dzielenie się wrażeniami z podróży po kraju szczególnie pięknym krajobrazowo.
Stawiam piwko i mam nadzieję, że weny na następne relacje Tobie nie zabraknie.
Pozdrawiam serdecznie. :) :spoko


Bardzo dziękuję, Tadeusz :) Bez obaw, natchnienia nie zabraknie, bo podróżowanie i odwiedzanie nowych miejsc- w moim przypadku szczególnie tych pięknych krajobrazowo - i potem ich opisywanie - to jedna z moich pasji :) Pozdrawiam serdecznie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-08-06, 22:45   

Następne kilka dni jestem w niewielkim miasteczku Kyrksaeterora. Mąż pracuje a ja rozglądam się po okolicy.
Miasteczko położone jest pomiędzy Hemnefjordem, nad którym znajduje się marina a jeziorem Rovatnet, otoczone niewielkimi górami. Niedaleko znajduje się camping http://www.skogrand-camping.com/. My nie mieliśmy potrzeby tam jechać, ale może komuś taka informacja się przyda :)

Kyrksaeterora lipiec 2018.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 214,49 KB

Kyrksaeterora Marina 2018.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 260,32 KB

Kyrksaeterora marina lipiec 2018.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 224,88 KB

Kyrksaeterora kościółek Hemne.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 336,93 KB

Kyrksaeterora uliczka.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 279,6 KB

Rovatnet Kyrksaeterora.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 347,72 KB

Kyrksaeterora Rovarnet.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 367,69 KB

Rovatnet Kyrksaeterora.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 347,72 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-08-07, 19:35   

Dowiaduję się, że w najbliższej okolicy jest punkt widokowy, który podczas II wojny światowej służył Niemcom za punkt obserwacyjny. Tak więc, po południu 2 lipca wybieram się na Tyskhyttę. Łatwo odnajduję początek szlaku i ruszam. Szlak przebiega początkowo szeroką szutrową drogą, potem już wąsko i dość szybko się wznosi. Pomagam sobie przytrzymując się korzeni i gałęzi, potem do dyspozycji są liny i drabina. Przez chwilę droga biegnie łagodnie i chwile później widać już schron.

Z wysokości 300 m.n.p.m widoki na miasteczko i fjord są całkiem fajne. Kilkadziesiąt lat temu musiało być jeszcze lepiej, gdy nie zasłaniały drzewa.

Drzwi w schronie na dole są otwarte, nikogo w środku nie ma. Górne drzwi prowadzące do drewnianej "wieżyczki" są zamknięte. Można jednak do niej się dostać z dołu. Wystarczy wejść na taboret i przez drewniany otwór - wdrapać się by zobaczyć widok przez szklane szybki. Sądząc po kolorze taboretu nie mnie pierwszej przyszło to do głowy :) Wpisuję się do zeszytu gości i wracam tą sama drogą. Chwila nieuwagi podczas schodzenia i ...tracę równowagę....łapię za linę i - cały czas mocno ja trzymając ląduję na plecach na jednym z tych metalowych zardzewiałych świeczników, które ustawione są wzdłuż trasy. Na szczęście świecznik nie był uszkodzony, nie przebił mnie na wylot, tylko poczułam, że się pode mną przewrócił. Nic mi się nie stało. Dalej byłam uważniejsza. Nauczkę jednak odebrałam, że nawet na niedużych wysokościach trzeba zachować ostrożność.

Gdy następnego dnia rozmawiałam z Polką mieszkającą w tym miasteczku od wielu lat i opowiadałam o mojej przygodzie- ta ze zgrozą w głosie zapytała: "czy ty zwariowałaś? wracałaś tą samą drogą???? to niebezpieczne! Trzeba było iść dalej i łagodnie dookoła zejść z powrotem. Tu miejscowi się ostrzegają na fb, ze jedna z lin jest przetarta i trzeba uważać... " No cóż, nie wiedziałam i - chciałam wracać ta samą drogą....

Dowiedziałam się też, że jest tu zwyczaj zapalania w grudniu świeczek na tych świecznikach z których jednego o mało co nie zniszczyłam...

Zobaczcie jak wygląda i jak przebiega taka oświetlona trasa.

Tyskhytta szlak1.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 464,48 KB

Tyskhytta szlak 2.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 248,16 KB

Tyskhytta szlak 3.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 532,51 KB

Tyskhytta szlak 5.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 527,58 KB

Tyskhytta szlak 4.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 449,9 KB

Tyskytta szlak.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 502,75 KB

Tyskhytta 6.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 401,8 KB

Tyskhytta 9.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 324,24 KB

Tyskhytta widok Kyrksaeterora.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 228,27 KB

Tyskhytta widok.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 197,99 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-08-07, 19:43   

Ciąg dalszy zdjęć.

Kyrksaeterora Tyskhytta.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 230,25 KB

Tyskhytta 12.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 191,69 KB

Tyskhytta Kyrksaeterora.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 210,77 KB

Tyskhytta 11.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 199,05 KB

Tyskhytta powrót.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 449,46 KB

Oświetlony szlak na Tyskhyttę.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 111,75 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-08-08, 13:07   

W końcu Artur zaczyna swój urlop - możemy jechać :) Wyruszamy w piątek 6 lipca późnym wieczorem- nasz cel to dolina Vengedalen lub Venjesdalen - obie nazwy funkcjonują- ale wcześniej - Artur chce zajrzeć do Andalsnes. Dojeżdżamy do przeprawy promowej i spędzamy noc w kamperku na parkingu. Rano - jesteśmy 2 w kolejce do promu i jedziemy dalej. Widzimy już góry w okolicy Andalsnes, potem z daleka widać wielki statek wycieczkowy, po prawej stronie tuz przy fjordzie mijamy fajne miejsce do zatrzymania się dla kamperów czy przyczep. Dojeżdżamy do Andalsnes, zatrzymujemy się tu na chwilę. Jesteśmy tuż obok stacji kolejowej, gdzie ustawiono wagon pociągu, który podobno pełni tu rolę kapliczki. Nie jesteśmy jedyni, którzy chcą to miejsce zobaczyć, ale nie widać modlących się osób wewnątrz. To raczej atrakcja turystyczna. Niedługo potem jedziemy do Vengedalen - nasz cel na dziś jeśli chodzi trasę dla kamperka. Nasza trasa to - Romsdalseggen, która marzyła mi się od 2 lat... W 2016 roku podczas naszej rodzinnej podróży z namiotem po Norwegii kupiliśmy mapę właśnie Romsdalseggen, przyjechaliśmy na camping Andalsnes i rano mieliśmy jechać busem do doliny Venjesdalen, gdzie zaczyna się trasa, przejść górami cały szlak i zejść w Andalsnes. Wszystko byłoby ok, bo pogoda była doskonała tego ranka, ale nieopatrznie powiedziałam, że czeka nas cudna widokowa trasa 10,5 km w górach i reakcja mojej Rodziny - była jednoznaczna :) najpierw odezwała się starsza córka : " 10,5 km??? górami ? na to młodsza: "oj moje kolana...." na to mój Mąż; "i moje kolana...."wiecie co było dalej, prawda? :) Nie poszliśmy. Namówiłam ich jedynie na Nesakslę czyli w zasadzie końcowy etap Romsdalseggen. Wdrapaliśmy się na Romsdallstrappę - piękny punkt widokowy, potem wyżej na Nesakslę. Ja poszłam nieco dalej , aby zobaczyć "jak tam jest " a moja Rodzinka odpoczywała. Marzenie o przejściu Romsdalseggen we mnie pozostało. Tamta wędrówka z 2016 roku - tutaj tutaj

Nasza niedługa trasa przejazdowa tego etapu do Vengedalen [URL=https://www.google.com/maps/dir/7200+Kyrks%C3%A6ter%C3%B8ra,+Norwegia/S%C3%B8lsnes+Ferjekai/%C3%85ndalsnes,+Norwegia/Vengedalen+parkeringsplass,+Isfjorden,+Norwegia/@62.5384535,7.8161371,15z/data=!4m26!4m25!1m5!1m1!1s0x4613029f992d0f85:0x48ed10cf894f5251!2m2!1d9.0890918!2d63.2905734!1m5!1m1!1s0x4613f924ed5c2aeb:0x415f0718606ca310!2m2!1d7.4647396!2d62.6848142!1m5!1m1!1s0x46140975ceac056b:0x6b1aa68194195acd!2m2!1d7.68722!2d62.5674461!1m5!1m1!1s0x46140b6ab103b249:0x805d3abaa44c111e!2m2!1d7.8261071!2d62.5365549!3e0]Tutaj[/URL]

parking przed Andalsnes koło Isfjordu.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 234,04 KB

parking przed Andalsnes k. Isfjordu 1.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 268,91 KB

Andalsnes.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 282,77 KB

pociąg kaplica Andalsnes.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 284,43 KB

Andalsnes pociąg kaplica 2.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 238,25 KB

Andalsnes pociąg kaplica.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 250,33 KB

Vengedalen- Venjesdalen wjazd.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 267,32 KB

Romsdalseggen - przygotowania.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 267,24 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-08-09, 11:04   

Po dojechaniu do Venjesdalen parkujemy tuż przy wyjściu na szlak na Romsdalseggen. Podczas naszych przygotowań do wyjścia w góry, przyjeżdża autobus z Andalsnes, który przywozi amatorów tej wędrówki na start szlaku i wraca. Po przejściu ok, 10,5 km będą schodzić przez Nesakslę do Andalsnes. My - zostawiamy kamperka w dolinie Venjesdalen, przejdziemy Romsdalseggen i przed Nesakslą skręcimy na Hognosę i wrócimy na parking. Taki plan :) Nasza trasa ma mieć ok. 11.5 km. Zobaczymy.

W końcu ruszamy :)
Początek łagodny po kamieniach, potem fragment po dużych kamieniach, przez mostek dalej wśród trawy, krzewów pod górę. Zielono, nieco mgliście, trochę chmur. Jestem ciekawa, jak ta pogoda się nam rozwinie.
Szlak oznakowany jest na czerwono i jest dobrze widoczny. Co 500 metrów jest tabliczka z informacją ile przeszliśmy i ile zostało do końca szlaku (nas nie bardzo dotyczy ta druga część, bo wracamy inną drogą).
Po pewnym czasie (przeszliśmy 3 km) - dochodzimy do rozgałęzienia szlaków: w prawo można iść przez Hognosę do Andalsnes omijając wszystkie wyższe punkty Romsdalseggen lub w lewo w górę na Romsdalseggen. My - po przejściu Romsdalseggen - będziemy wracać właśnie przez Hognosę.

Artur patrzy w lewo na kamienne zbocze zadziera głowę i z niedowierzaniem mówi: "zobacz tam na tych kamieniach wysoko są chyba ludzie" . Tak - są - odpowiadam - i my tam będziemy - bo to nasz szlak :) Ale jak my tam wejdziemy??? pada pytanie. Powoli :) I tak sobie wędrujemy - odpoczywając kiedy trzeba, ciesząc się widokami, które już z tej strony są bardzo ciekawe. Ta część drogi jest dość stroma i kamienista. Momentami pomagamy sobie rękoma.

Romsdalseggen nasza trasa.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 312,33 KB

Romsdalseggen start.jpg
Plik ściągnięto 17 raz(y) 447,54 KB

Romsdalseggen 2.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 329,08 KB

Romsdalseggen 1.1.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 305,43 KB

Romsdalseggen 5.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 366,09 KB

Romsdalseggen 2.1.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 321,9 KB

Romsdalseggen.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 412,77 KB

Romsdalseggen 6.1.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 385,41 KB

Romsdalseggen Artur.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 310,57 KB

Romsdalseggen Artur 1.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 378,37 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Magda P 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: Campingowo
Dołączyła: 18 Gru 2017
Piwa: 41/14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2018-08-09, 18:43   

Ciąg dalszy opowieści już opisany na blogu :) :) :) http://www.campingowo.com.pl/romsdalseggen/

IMG_7336.JPG
Plik ściągnięto 11 raz(y) 554,39 KB

Romsdalseggen 7.3.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 369,18 KB

Romsdalseggen 7.4.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 394,35 KB

IMG_8555.JPG
Plik ściągnięto 7 raz(y) 959,45 KB

Romsdalseggen Magda 4.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 263,53 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***