Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup VW California Beach
Autor Wiadomość
Darek Szczecin 
Kombatant

Twój sprzęt: JUMPER BLACK 205PS, VW T5 4Motion Seikel
Nazwa załogi: Darek&Anita&Maja
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Wrz 2014
Piwa: 113/163
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-06-09, 20:26   

Kuba L. napisał/a:
Ale tu nie chodzi o to żeby kogoś do czegoś przekonywać - tak jak napisałeś, tylko o to żeby wyłoniła nam się na forum w "bezpiecznym" miejscu grupa posiadaczy vanów/busów z podnoszonym dachem i żeby nikt z właścicieli takiego samochodu nie musiał wysłuchiwać takich wywodów jak ten w poście nr 2 i 3 powyżej..
. A to Ok, może faktycznie grupa użytkowników takich aut będzie rosła. W sumie to też jedno z mich aut to taka świnka morska. :szeroki_usmiech . Jest fajne forum niemieckie nuggetforum.de które zrzesza użytkowników aut robionych przez Westfalię, czasem sobie przeglądam i nawet dwa posty napisałem :lol: . Zawsze zastanawiała mnie duża popularność takich maluchów w krajach zachodnich, a marginalizowanie ich u nas. Może wynika to z tego że są one drogie, a bardzo małe ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grzegorz fest leniwy 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Viano Marcopolo VW California Ocean
Dołączył: 10 Cze 2018
Piwa: 14/3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-06-10, 13:06   

A ja mam dwa takie auta i mogę sobie jechać w jednym ja a w drugim reszta rodziny i co mi zrobicie? :wyszczerzony:
Teraz do rzeczy, Cali waży cirka 2,5 toniaszcza, więc zastanów się czy dojazdy do pracy takim autem to faktycznie dobry pomysł.
Co do osobnego miejsca na forum dla Westfalii i pokrewnych, to jestem za, grupa użytkowników takich aut w PL z roku na rok rośnie (ku mojej ogromnej radości) Sam kilka lat temu zakochałem się w tym sprzęcie i tak trwam do dziś.
Właśnie z miłości ku niemu wpadłem na pomysł uskutecznienia wypożyczalni takich aut i powolutku temat realizuję, na dziś mam Marcopolo i T6 California Ocean, ale plany na rok przyszły mam ambitne (kolejne dwa wozy)
Pozdrówka dla wszystkich weściarzy i jeszcze większe dla nieweściarzy :wyszczerzony:
_________________
mam tak małego kamperka że nie mieści się w nim toytoy i upierdliwość, poza tym jest wszystko czego potrzebuję ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-06-10, 15:37   

Grzegorz fest leniwy napisał/a:
A ja mam dwa takie auta i mogę sobie jechać w jednym ja a w drugim reszta rodziny i co mi zrobicie? :wyszczerzony:


Nic ci nie zrobimy, jesteśmy pacyfistami :mrgreen: To fajne auta są zasadniczo tylko, że np ja lubię /muszę rano sobie zrobić siku :lol: Myślę, że nie jestem w tym jakimś wyjątkiem (nie wiem...). I jakbym o 6 rano musiał się ubierać i wychodzić na zimny poranek i dmuchać do łazienek to bym szybko znielubił ten sport....
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jawi13 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Kamper z wielkiej promocji:GoMarket FR67112
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Piwa: 3/9
Skąd: okolice Radomska
Wysłany: 2018-06-10, 16:03   

Bajaga napisał/a:
To fajne auta są zasadniczo tylko, że np ja lubię /muszę rano sobie zrobić siku Myślę, że nie jestem w tym jakimś wyjątkiem (nie wiem...). I jakbym o 6 rano musiał się ubierać i wychodzić na zimny poranek i dmuchać do łazienek to bym szybko znielubił ten sport....
niekoniecznie musisz się ubierać . :wyszczerzony: http://memytutaj.pl/to-je...-butelki-289953
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-06-10, 16:10   

No tak, można do butelki.... Ale co to ma z kamperem wspólnego to nie bardzo wiem :spoko
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 210/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2018-06-10, 17:39   

Każda prostata ma o 6 rano problemy z sikaniem
W małym jak i dużym aucie :mrgreen:
Tyle o sikaniu :mrgreen:
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darek Szczecin 
Kombatant

Twój sprzęt: JUMPER BLACK 205PS, VW T5 4Motion Seikel
Nazwa załogi: Darek&Anita&Maja
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Wrz 2014
Piwa: 113/163
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-06-10, 17:45   

Grzegorz fest leniwy napisał/a:
A ja mam dwa takie auta i mogę sobie jechać w jednym ja a w drugim reszta rodziny i co mi zrobicie? :wyszczerzony:
Teraz do rzeczy, Cali waży cirka 2,5 toniaszcza, więc zastanów się czy dojazdy do pracy takim autem to faktycznie dobry pomysł.
Co do osobnego miejsca na forum dla Westfalii i pokrewnych, to jestem za, grupa użytkowników takich aut w PL z roku na rok rośnie (ku mojej ogromnej radości) Sam kilka lat temu zakochałem się w tym sprzęcie i tak trwam do dziś.
Właśnie z miłości ku niemu wpadłem na pomysł uskutecznienia wypożyczalni takich aut i powolutku temat realizuję, na dziś mam Marcopolo i T6 California Ocean, ale plany na rok przyszły mam ambitne (kolejne dwa wozy)
Pozdrówka dla wszystkich weściarzy i jeszcze większe dla nieweściarzy :wyszczerzony:


Jak widzisz w tym interes to super, mogę ci sprzedać Westę za nie duże pieniądze, bo u mnie się tylko marnuje. Brak czasu powoduje że nie używam tego auta a szkoda bo fajne. Dokładnie to jest to Ford Custom Westfalia Nugget HD 2015r 170PS, dołożony pakiet oświetlenia i bojler na ciepłą wodę, prysznic zewnętrzny też z ciepłą przez termostat, dwa komplety kół, letnie Alu i całkiem nowiusi dziewiczy kibelek :spoko . Cena około 90k pln
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grzegorz fest leniwy 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Viano Marcopolo VW California Ocean
Dołączył: 10 Cze 2018
Piwa: 14/3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-06-11, 07:23   

izola napisał/a:
Każda prostata ma o 6 rano problemy z sikaniem
W małym jak i dużym aucie :mrgreen:
Tyle o sikaniu :mrgreen:


ale żeby z obsługi prostaty czynić kwintesencję kamperowania? :mrgreen:
Ja rozumiem argumenty w stylu "książka mi się nie mieści" a nawet "do takiego auta nie mieści się napompowany ponton, a ponieważ nie mam pompki to muszę go wozić w stanie czynnym aktywnym"
ale sik? :wyszczerzony:
Moja babcia mówiła mi zawsze, synku nie musisz kupować krowy żeby się mleka napić......no to nie kupiłem i nie wożę ze sobą toytoya.
A tak całkiem całkiem serio, westowanie jest jak kamperowanie, liczy się zupełnie co innego niż ekonomia i wygoda.
Pozdrówka dla butelkujących i tych nie butelkujących z małym szarym zbiorniczkiem smutno po polu wędrujących :haha:
_________________
mam tak małego kamperka że nie mieści się w nim toytoy i upierdliwość, poza tym jest wszystko czego potrzebuję ;-)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 436/317
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-06-11, 09:21   

Grzegorz podoba mi się Twoje poczucie chumoru :haha:
Wieczorem dziś znów będę wędrował smutny z szarym zbiorniczkiem... taka ma powinność :-P
I widzę, że jesteśmy z pięknego Rybnika :)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-06-11, 09:27   

Kwestia jest prosta jak drut ... Nie ma kibla nie ma kampera :!: .

I tak tolerancja jest daleko posunięta ...
Więc nie tylko dział nowy ale nawet Forum inne , by się zdało stworzyć .

Ad prostata :... chyba nie jeździcie z kobietami ??? :shock:


Jeszcze raz dla jasności i bezdyskusyjnie- bez kibla macie samochód z dachem podnoszonym i funkcją spania.

I nie wiem co byście nie twierdzili to racja
Cytat:
westowanie jest jak kamperowanie
czyli aromat identyczny z naturalnym .

"Namiotowanie" ma podobnie i piesze wędrówki też Kamperujemy nawet na rowerze . Kto zabroni kamperować we śnie ? O grobowcu nie wspomnę .

Kryteria są absurdalne ale obowiązują w świecie ożywionym . :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grzegorz fest leniwy 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Viano Marcopolo VW California Ocean
Dołączył: 10 Cze 2018
Piwa: 14/3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-06-11, 13:06   

LukF napisał/a:

I widzę, że jesteśmy z pięknego Rybnika :)


Jesteśmy jesteśmy, a ja nawet z Gliwickiej :wyszczerzony: a to zobowiązuje!
_________________
mam tak małego kamperka że nie mieści się w nim toytoy i upierdliwość, poza tym jest wszystko czego potrzebuję ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grzegorz fest leniwy 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Viano Marcopolo VW California Ocean
Dołączył: 10 Cze 2018
Piwa: 14/3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-06-11, 13:18   

Darek Szczecin napisał/a:
Dokładnie to jest to Ford Custom Westfalia Nugget HD 2015r 170PS, dołożony pakiet oświetlenia i bojler na ciepłą wodę, prysznic zewnętrzny też z ciepłą przez termostat, dwa komplety kół, letnie Alu i całkiem nowiusi dziewiczy kibelek :spoko . Cena około 90k pln

posłałem PW
_________________
mam tak małego kamperka że nie mieści się w nim toytoy i upierdliwość, poza tym jest wszystko czego potrzebuję ;-)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darek Szczecin 
Kombatant

Twój sprzęt: JUMPER BLACK 205PS, VW T5 4Motion Seikel
Nazwa załogi: Darek&Anita&Maja
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Wrz 2014
Piwa: 113/163
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-06-11, 13:39   

Grzegorz fest leniwy napisał/a:
Darek Szczecin napisał/a:
Dokładnie to jest to Ford Custom Westfalia Nugget HD 2015r 170PS, dołożony pakiet oświetlenia i bojler na ciepłą wodę, prysznic zewnętrzny też z ciepłą przez termostat, dwa komplety kół, letnie Alu i całkiem nowiusi dziewiczy kibelek :spoko . Cena około 90k pln

posłałem PW


nie mam nic , wysłałem zaczepkę na pw
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 436/317
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-06-12, 18:44   

Grzegorz fest leniwy napisał/a:
LukF napisał/a:

I widzę, że jesteśmy z pięknego Rybnika :)


Jesteśmy jesteśmy, a ja nawet z Gliwickiej :wyszczerzony: a to zobowiązuje!


Nie ma problemu z Gliwicką, tam są normalni. Ja z Chwałowic. Jak wrócę do Rybnika bo teraz w Ochrydzie, to będę patrzył gdzie koło Gliwickiej stoi Westwalia :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***