Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Specjalna strefa dla Polaków w Grecji
Autor Wiadomość
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-08-19, 14:04   

Co to wnosi do tematu? :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rambler 
zaawansowany
związek energetyczno-motoryczny


Twój sprzęt: Vehicle Raptor [Westfalia James Cook]
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lis 2012
Piwa: 10/14
Skąd: Kraków-Rząska
Wysłany: 2018-08-19, 17:45   

J.Leboski napisał/a:
Co to wnosi do tematu? :shock:


Autor pewnie miał na myśli, że jako Polacy, naród do niczego, nie potrafimy nawet zrobić porządnej zadymy ja np ta w UK:

https://m.youtube.com/watch?v=59euM-kMd58
_________________
Nikt nie wie dokąd p­ro­wadzi dro­ga, póki nie sta­nie u celu.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pablo_krak 
trochę już popisał

Twój sprzęt: VW T5 Camp Van
Dołączył: 31 Maj 2015
Piwa: 2/4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-24, 22:23   

wirefree napisał/a:
Pablo_krak napisał/a:
wirefree napisał/a:
Polskie dziadostwo rozlewa sie po całym swiecie. Ostatnio w pracy rumun stwierdzil ze chyba nie jestem polakiem bo nie mowie co 2 słowo qrwa.
nie żebym się czepiał...ale możesz powiedzieć skąd pochodzisz skoro używasz określenia "polskie dziadostwo"? bo nie rozumiem....


Polskie dziadowstwo odnosi sie do polskich dziadów których mamy mnóstwo w naszym kochanym kraju i to sie nie zmieni tak długo jak długo oni będa większościa a wież mi nie jest przyjemne jak kojarzą cie z plugawym językiem na zachodzie.

Na zachodzie?od co najmniej trzydziestu lat często z racji swoich zawodowych zajęć i działalności jestem na zachodzie ale nie zauwązyłem, żeby ktoś nas kojarzył z plugawym jeżykiem. Chyba, że chodzi Ci o zachodnie ziemie Polski...to pewnie tak
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Dethleffs
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 113/120
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2018-08-25, 09:21   

Pablo_krak napisał/a:
wirefree napisał/a:
Pablo_krak napisał/a:
wirefree napisał/a:
Polskie dziadostwo rozlewa sie po całym swiecie. Ostatnio w pracy rumun stwierdzil ze chyba nie jestem polakiem bo nie mowie co 2 słowo qrwa.
nie żebym się czepiał...ale możesz powiedzieć skąd pochodzisz skoro używasz określenia "polskie dziadostwo"? bo nie rozumiem....


Polskie dziadowstwo odnosi sie do polskich dziadów których mamy mnóstwo w naszym kochanym kraju i to sie nie zmieni tak długo jak długo oni będa większościa a wież mi nie jest przyjemne jak kojarzą cie z plugawym językiem na zachodzie.

Na zachodzie?od co najmniej trzydziestu lat często z racji swoich zawodowych zajęć i działalności jestem na zachodzie ale nie zauwązyłem, żeby ktoś nas kojarzył z plugawym jeżykiem. Chyba, że chodzi Ci o zachodnie ziemie Polski...to pewnie tak

Tutaj dużo zależy od kręgów w jakich się bywa. Budowa, hotele robotnicze, pracownicy sezonowi itp. mają to do siebie że zachowują się jak na wypasie. Kto nie ma styczności z normalnymi rodakami pisze o hamstwie kręgów w jakich przebywa :idea
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-08-25, 09:31   

Moja praca nie wymaga zbytniego kontaktu z ludźmi. Ostatnio przyłapałem się na tym, że postrzegam świat poprzez pryzmat oglądania mord I sortu w TV oraz poprzez komentarze "sflustrowanych miernot" w internecie.

A objawem tego było moje zdziwienie, że ktoś był miły i uprzejmy do mnie w sklepie. :haha: :haha: :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-08-25, 12:23   

slawwoj napisał/a:
postrzegam świat poprzez pryzmat oglądania mord I sortu w TV oraz poprzez komentarze "sflustrowanych miernot" w internecie.


Zawsze można wyłączyć, albo zmienić kanał na inną TV i oglądać ryje II sortu :bajer tam to dopiero frustracja miernot wylewa się hektolitrami ...co do "internetu" to rzeczywiscie, co byś nie napisał to "miernoty sfrustrowane" przekabacą na politykę, ten swój szajs wcisną nawet między rozmowę o motylkach... strach sie odezwać :zimno

slawwoj napisał/a:
A objawem tego było moje zdziwienie, że ktoś był miły i uprzejmy do mnie w sklepie.


Chamstwo, napastliwość, konfliktowość, zaczepianie, brak szacunku dla innych, narzucanie własnego poglądu, własnych zasad, nietolerancja...rzeczywiscie może poczynić takie spustoszenia w umyśle...i pomyśleć do jakiego stanu może doprowadzić ten fanatyzm polityczny...
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-08-25, 12:50   

Dobrze że Morawiecki założył Camperteam. Można zapoznać się z wypowiedziami geniuszow zaklinania rzeczywistości.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-08-25, 13:44   

Cytat:
Dobrze że Morawiecki założył Camperteam. Można zapoznać się z wypowiedziami geniuszow zaklinania rzeczywistości.


:shock: ??? :bajer ¯\_( ͠° ͟ʖ ͠° )_/¯

(☞ ͡ ͡° ͜ ʖ ͡ ͡°)☞ Chyba tu zachodzi korelacja z powyższym... na odreagowanie, będę musiał pójść do sklepu "zdziwić sie"... :spoko
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andream
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-25, 14:12   

slawwoj ! zmien dealera jak najszybciej , twoich bredni nie da się czytać.
 
 
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Weinsberg CC600 MG 120 kW 2019
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 62/63
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2018-08-25, 15:17   

andream napisał/a:
slawwoj ! zmien dealera jak najszybciej , twoich bredni nie da się czytać.

trzeba umieć czytać (i przy tym próbować zrozumieć :-P ) :spoko
_________________
--------------------------------------------------
Uśmiech to magia-powstaje z niczego a cuda zdziała
---
moje kampery:
- campervan Peugeot Boxer - 2011 r.
- Chausson Flash 02 - 2011 r.
- CI Elliot 84 XT - 2017 r.
- Weinsberg 600MG - 2019 r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-08-25, 16:49   

andream napisał/a:
slawwoj ! zmien dealera jak najszybciej , twoich bredni nie da się czytać.


Ja go rozumiem, w pewnym sensie :-P ale już pisałem o tym, wyżej.


mischka napisał/a:
Tutaj dużo zależy od kręgów w jakich się bywa. Budowa, hotele robotnicze, pracownicy sezonowi itp. mają to do siebie że zachowują się jak na wypasie.


Trochę dziwna teoria...skąd w Grecji polscy budowlańcy, pracownicy sezonowi, czy też Polacy w hotelach robotniczych :roll: ? ... mysle że obecnie, bywa tam cały przekrój naszego społeczeństwa, a tych wymienionych przez Ciebie zapewne jest najmniej...chyba ze masz na myśli polskich budowlańców noworyszy, których jest zapewne sporo w wypasionych kamperach...

mischka napisał/a:
Kto nie ma styczności z normalnymi rodakami pisze o hamstwie kręgów w jakich przebywa


tu chyba bym sie zgodził z tobą...tylko to twoje zdanie ma obosieczne znaczenie, na dwoje babka wróżyła, kto tu jest normalny i o kim pisze? :bigok :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andream
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-25, 16:57   

trzeba umieć czytać (i przy tym próbować zrozumieć :-P ) :spoko O proszę następny ''orzeł''
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-08-25, 18:02   

Chłopaki polecam forum kochampis. pl. Jeszcze parę lat temu takich aparatczykow na naszym forum nie było. Teraz wylaza jak robaki po deszczu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-08-25, 19:22   

slawwoj napisał/a:
Chłopaki polecam forum kochampis. pl. Jeszcze parę lat temu takich aparatczykow na naszym forum nie było. Teraz wylaza jak robaki po deszczu.

:haha:
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-08-25, 19:24   

Gdzie znowu wyleźliście?
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***