Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Specjalna strefa dla Polaków w Grecji
Autor Wiadomość
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-08-25, 18:31   

Andrzej 73 napisał/a:
slawwoj napisał/a:
Chłopaki polecam forum kochampis. pl. Jeszcze parę lat temu takich aparatczykow na naszym forum nie było. Teraz wylaza jak robaki po deszczu.

:haha:


O! witaj Andrzejku :spoko co tam u Ciebie słychać, jak podroż do Włoch? :lol: udany wypoczynek? :spoko
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-08-25, 21:57   

J.Leboski napisał/a:
Andrzej 73 napisał/a:
slawwoj napisał/a:
Chłopaki polecam forum kochampis. pl. Jeszcze parę lat temu takich aparatczykow na naszym forum nie było. Teraz wylaza jak robaki po deszczu.

:haha:


O! witaj Andrzejku :spoko co tam u Ciebie słychać, jak podroż do Włoch? :lol: udany wypoczynek? :spoko

Coś się Tobie pomyliło. Byliśmy w Portugalii. Ale dzięki bardzo , wszystko oki.
Pozdrowionka dla Was. :roza:
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pasza 
weteran

Twój sprzęt: ADRIA - Adriatik 360
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2017
Piwa: 21/2
Skąd: Trieste
Wysłany: 2018-08-25, 22:45   

Rambler napisał/a:
A ja się zgodzę z WINNICZKI, bo mam w pracy międzynarodowe towarzystwo Anglików, Niemców, Francuzów itd, wszyscy mega kulturalni, grzeczni ale z taką barierą nie do przejścia, oprócz kolegi z Bałkanów, dusza człowiek. Podróżuję często i obserwuję jak "tambylcy z połudnowych krajów" oceniaja np. Holendrów, Włochów, Niemców, i Polaków. Panowie "yntelygencja" bardzo się bulwersują, kiedy Polacy często zachowują się podobnie jak miejscowi. Czyli czasem głośno i bez tzw. kindersztuby, ale ogólnie na luzie. Jest to pewien kompleks niższości bo tzw "elytarna kultura" niezrozumiała dla "prostego ludu", jest moim zdaniem, fałszywym obrazem do jakiego chcemy dążyć, aby stać się poważanymi w Europie, nobliwymi ludźmi.


10/10 Nic dodać nic ująć edit:(jednak mam kilka uwag do tego ale nie chce mi się pisać)
Jak ja słyszę te brednie że się europeizujemy to mnie śmiech ogarnia, zobacz na ludzi w takim 89 brak biedy patologi ludzie ufni naturalni i to dlatego ich tak oszukano, zrobiono z nich małpy kazano im się za koraliki zabijać i puszczano w świat jakie te małpy prymitywne tak jak ten gówniany art. z pejstatej antypolskiej GW zresztą GP gaz polska to to samo czyli rewers GW
Dziś niby po zeuropeizowaniu czyli stoczeniu się narodu i jego powolnym wymieraniu podają że jest lepiej (dla kogo?)

Zobaczmy na społeczeństwo dziś po ucieczce milionów z biedy i nędzy,społeczeństwo zagubione jeden drugiemu wilkiem i wymiera ba sprowadzili upaińców którzy polaków mordowali i dalej mają ochotę na to na ten temat można pisać elaboraty.
Spójrzcie szerzej nie tylko na lokalne artykuły propagandowe "polskojęzyczne" bo przecież nie polskie a na geopolitykę na realne zmiany a nie brednie pejsatej GW która tylko zaciemnia.
Ostatnio zmieniony przez pasza 2018-08-25, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Flag
weteran


Twój sprzęt: Transit jumbo
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Lis 2016
Piwa: 33/10
Wysłany: 2018-08-25, 22:49   

pasza napisał/a:
Rambler napisał/a:
A ja się zgodzę z WINNICZKI, bo mam w pracy międzynarodowe towarzystwo Anglików, Niemców, Francuzów itd, wszyscy mega kulturalni, grzeczni ale z taką barierą nie do przejścia, oprócz kolegi z Bałkanów, dusza człowiek. Podróżuję często i obserwuję jak "tambylcy z połudnowych krajów" oceniaja np. Holendrów, Włochów, Niemców, i Polaków. Panowie "yntelygencja" bardzo się bulwersują, kiedy Polacy często zachowują się podobnie jak miejscowi. Czyli czasem głośno i bez tzw. kindersztuby, ale ogólnie na luzie. Jest to pewien kompleks niższości bo tzw "elytarna kultura" niezrozumiała dla "prostego ludu", jest moim zdaniem, fałszywym obrazem do jakiego chcemy dążyć, aby stać się poważanymi w Europie, nobliwymi ludźmi.


10/10 Nic dodać nic ująć.
Jak ja słyszę te brednie że się europeizujemy to mnie śmiech ogarnia, zobacz na ludzi w takim 89 brak biedy patologi ludzie ufni naturalni i to dlatego ich tak oszukano, zrobiono z nich małpy kazano im się za koraliki zabijać i puszczano w świat jakie te małpy prymitywne tak jak ten gówniany art. z pejstatej antypolskiej GW zresztą GP gaz polska to to samo inny rewers
Dziś niby po zeuropeizowaniu czyli stoczeniu się narodu i jego powolnym wymieraniu podają że jest lepiej (dla kogo?)

Zobaczmy na społeczeństwo dziś po ucieczce milionów z biedy i nędzy,społeczeństwo zagubione jeden drugiemu wilkiem i wymiera ba sprowadzili upaińców którzy polaków mordowali i dalej mają ochotę na to na ten temat można pisać elaboraty.
Spójrzcie szerzej nie tylko na lokalne artykuły propagandowe "polskojęzyczne" bo przecież nie polskie a na geopolitykę na realne zmiany a nie brednie pejsatej GW która tylko zaciemnia.


chciałem poprosić o używanie słownika, ale przemyślałem i chyba nie warto, TO TRZEBA LECZYĆ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pasza 
weteran

Twój sprzęt: ADRIA - Adriatik 360
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2017
Piwa: 21/2
Skąd: Trieste
Wysłany: 2018-08-25, 22:57   

Flag napisał/a:
hciałem poprosić o używanie słownika, ale przemyślałem i chyba nie warto, TO TRZEBA LECZYĆ.


Co trzeba leczyć? i do czego ci słownik potrzebny?
Opisuję fakty statystyki to jest weryfikowalne a nie brednie o niczym "to trzeba leczyć" myślisz że tak prostackim wpisem zmienisz rzeczywistość?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-08-25, 23:26   

Tu są porady dla Was, może pomoże na celulozę zamiast mieliny https://www.camperteam.pl...der=asc&start=0
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
007jędruś 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato campervan
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Sty 2018
Piwa: 8/19
Skąd: BIA
Wysłany: 2018-08-25, 23:58   

Pasza pij mniej wina a wyjdzie to na zdrowie i Tobie i czytajacym.
Bo nie wierzę że takie wypowiedzi to na trzeźwo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-08-26, 07:37   

Andrzej 73 napisał/a:
Coś się Tobie pomyliło. Byliśmy w Portugalii. Ale dzięki bardzo , wszystko oki.
Pozdrowionka dla Was.


A to przepraszam :oops: :kwiatki: wahałeś sie w pewnym momencie...myslałem ze zrezygnowałeś z Portugalii. Będzie jakaś relacja? :foto z chęcią bym poczytał, w Portugalii jestem zakochany, czytam wszystko co wpadnie w moje ręce na jej temat ...dawaj jakąś relacje :bigok mało Polaków tam jeździ, ja wybieram sie tam po raz czwarty, z chęcią poczytam jakie są Wasze wrażenia. Pozdrawiam całą rodzinkę :roza: szczególnie mamę za fachowe rady :roza:

Grecję zostawię na później...zaczynam sie jej trochę bać :hide: muszę ochłonąć :zimno dzisiaj śnili mi sie greccy górale w podhalańskich strojach :shock: tańczący zorbe :shock: to zastanawiające :roll: ... :spoko
Ostatnio zmieniony przez J.Leboski 2018-08-26, 09:33, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Weinsberg CC600 MG 120 kW 2019
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 62/63
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2018-08-26, 07:55   

andream napisał/a:
trzeba umieć czytać (i przy tym próbować zrozumieć :-P ) :spoko O proszę następny ''orzeł''

:diabelski_usmiech :haha: :-P
_________________
--------------------------------------------------
Uśmiech to magia-powstaje z niczego a cuda zdziała
---
moje kampery:
- campervan Peugeot Boxer - 2011 r.
- Chausson Flash 02 - 2011 r.
- CI Elliot 84 XT - 2017 r.
- Weinsberg 600MG - 2019 r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-08-26, 09:29   

Cytat:
Będzie jakaś relacja?

Nie mam daru pisania relacji. Chyba że żonka się zdecyduję na opisanie naszego wyjazdu.
Cytat:
jakie są Wasze wrażenia.

Tak naprawdę było warto tam jechać , więc postanowiliśmy zostać tydzień dłużej czyli wyprawa lacznie na cztery tygodnie.
:spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-08-26, 09:36   

Andrzej 73 napisał/a:
Nie mam daru pisania relacji. Chyba że żonka się zdecyduję na opisanie naszego wyjazdu.


kibicował bym :wyszczerzony: Portugalia trochę "terra incognita"... :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rambler 
zaawansowany
związek energetyczno-motoryczny


Twój sprzęt: Vehicle Raptor [Westfalia James Cook]
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lis 2012
Piwa: 10/14
Skąd: Kraków-Rząska
Wysłany: 2018-08-26, 11:17   

slawwoj napisał/a:
Chłopaki polecam forum kochampis. pl. Jeszcze parę lat temu takich aparatczykow na naszym forum nie było. Teraz wylaza jak robaki po deszczu.


slawwoj osobiście nie kocham ani PIS ani PO, ani ONR ani KOD znalazłbyś dla mnie jakieś odpowiednie forum?
Bo trochę czuje się w Polsce jak na meczu Legii z Wisłą wśród delikatnie mówiąc "najbardziej zagorzałych zwolenników"
_________________
Nikt nie wie dokąd p­ro­wadzi dro­ga, póki nie sta­nie u celu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 212/477
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2018-08-26, 13:56   

Rambler napisał/a:
znalazłbyś dla mnie jakieś odpowiednie forum?

CT? :szeroki_usmiech
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rambler 
zaawansowany
związek energetyczno-motoryczny


Twój sprzęt: Vehicle Raptor [Westfalia James Cook]
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lis 2012
Piwa: 10/14
Skąd: Kraków-Rząska
Wysłany: 2018-08-26, 16:09   

OK, ale trzeba uważać tu podobno na robactwo. A u mnie ciągle leje. :ok :bajer
_________________
Nikt nie wie dokąd p­ro­wadzi dro­ga, póki nie sta­nie u celu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Spax 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Ducato i Hobby 495
Nazwa załogi: Spax
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 08 Mar 2016
Piwa: 193/346
Skąd: Kolumna
Wysłany: 2018-08-26, 18:39   

Prowadząc badania nad Wami...

Cytat:
Obserwator , obserwator
cudzych grzechów - rejestrator


:-P
_________________
Moje miescówki w Grecji »»» https://bonvoyage-travel.eu/maps/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***