Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
rybaki koło Bialegostku,miejsc nr 154-bylem i szok negatywny
Autor Wiadomość
erikson 
stary wyga
Przyjaciel Billa W

Twój sprzęt: MB T1 ARNOLD,85r. N126E
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Piwa: 11/1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2018-07-22, 19:19   rybaki koło Bialegostku,miejsc nr 154-bylem i szok negatywny

Powiem tak-Jak lubisz ostre chlanie,muze ze wszystkich stron do rana,nocne bijatyki,dacie mordy to ta miejscówka z mapy Free jest idealna dla ciebie-polecam,jak unikasz takich przygód i chcesz mieć spokój to na-pewno nie jedz tam w sezonie a szczególności w weekend.
_________________
Poloniści nie poprawiajcie mnie,ja i tak się nie nauczę,dysleksja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Victus 
zaawansowany


Twój sprzęt: WV T4 Multivan
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Lut 2016
Piwa: 5/7
Skąd: Warszawa - Ursus
Wysłany: 2018-07-22, 19:32   

To prawda, dwa lata temu stałem tam przy wiacie na ognisko i myślałem że przetrzymam ale jak 5 dzień z rzędu było podobnie a tym razem do rana to zabraliśmy się stamtąd.
Mądrzejsi zabierali się już następnego dnia rano.

Jednak jadę tam znowu jak ktoś zajedzie to zapraszam - jak widzicie naklejkę to przywitajcie się pomimo ze nie jeżdżę wypasionym kamperem
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
silny 
Kombatant
czlonek KBP

Twój sprzęt: był Jumper slideout , Hymerb524 , jest PILOTE
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 07 Wrz 2011
Piwa: 51/50
Skąd: PSL z nad Warty
Wysłany: 2018-07-23, 09:47   

Powiem tak, też kiedyś byliśmy młodzi :lol: i hałaśliwi :diabelski_usmiech i jeszcze to i tamto :chytry

Tak to bywa nad jeziorem, u nas legendarny jest Skorzęcin :haha: :gwm trzeba wiedzieć gdzie stanąć żeby się wyspać :oops:
_________________
----------------------------------------------------------

gazuuuu , muszę się pośpieszyć żeby mieć więcej czasu na dalszy pośpiech........

--------------------------------------------------------
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
erikson 
stary wyga
Przyjaciel Billa W

Twój sprzęt: MB T1 ARNOLD,85r. N126E
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Piwa: 11/1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2018-07-23, 10:02   

silny napisał/a:
Powiem tak, też kiedyś byliśmy młodzi :lol: i hałaśliwi :diabelski_usmiech i jeszcze to i tamto :chytry

Tak to bywa nad jeziorem, u nas legendarny jest Skorzęcin :haha: :gwm trzeba wiedzieć gdzie stanąć żeby się wyspać :oops:



można byc owszem troszkę niepokorny,ale to co tam sie dzieje to dzicz w profesjonalnym wydaniu.
_________________
Poloniści nie poprawiajcie mnie,ja i tak się nie nauczę,dysleksja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Victus 
zaawansowany


Twój sprzęt: WV T4 Multivan
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Lut 2016
Piwa: 5/7
Skąd: Warszawa - Ursus
Wysłany: 2018-08-08, 17:41   

W piątek zasnąłem dopiero po czwartej telefony na policje nie skutkowały - pies z kulawa noga nawet nie podjechał .
Przyjechała jakaś para starszych Państwa z CT po rozejrzeniu się i posłuchaniu lokalnego slangu zabrali się stamtąd.
Z soboty na niedziele lepiej tzn ciszej i udało się zasnąć ale
Pobudka jak było jeszcze ciemno - muzyka (disco polo) - wyglądam przez okno i widzę jak Niemcy z multivana skaczą w rytm muzyki Białostoczan.
Przysypiam ale nie daje rady zasnąć, budzą mnie krzyki zabrakło picia jeden pcha sie do auta inii go wyciągają wyłączają silnik i tak wiele razy krzyki wyzwiska - w końcu przyłożył żonie jeszcze głośniej. O 6 przyjechała wezwana straż graniczna potem karetka - Na wieść że zabiorą im 3 letniego syna jeszcze głośniej krzyki lamenty i szukanie winnych przez młode małżeństwo - coraz głośniej i agresywniej. w końcu najbardziej agresywny powalony na ziemie przez SG - krzyki pogróżki - zabiję ciebie siebie itd.. o siódmej Policja.
Po godzinie Pani dopiero poprawnie dmuchnęła w alkomat i wyszło 1,5 promila, dziecko zabrane na pogotowie opiekuńcze -małżonek zabrany na wytrzeźwiałkę, reszta nie agresywna puszczona wolno. :box2
Staliśmy na przeciwko i całe szczęście tak postawiłem auto że byliśmy oddzieleni autem i drogą Gorzej mieli Państwo z Wrocławia z przyczepka którzy przyjechali na week odpocząć.
narzekali na pierwszą noc ale ta akcja pod ich drzwiami ( bo tam wcisnęli im się z namiotami) to już horror. Połamane krzesełka stolik porysowane parę rzeczy.
Najgorsze jest to że podpowiedziałem im gdzie mają stanąć bo tam jest ciszej i potem to usłyszałem jak przyjechała Policja :stop:
Położyłem się znowu spać ale wstałem już o 8 więc długo nie pospałem tak jak i cały kemping.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-08-08, 18:59   

22go lipca o godzinie 19,19 Miły kolega Erikson..... opisał to miejsce.
Nie rozumiem dlaczego Ci się niepodobało? :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Victus 
zaawansowany


Twój sprzęt: WV T4 Multivan
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Lut 2016
Piwa: 5/7
Skąd: Warszawa - Ursus
Wysłany: 2018-08-08, 19:06   

Mój post jest tuz pod nim a i rok temu tez pisałem o tym miejscu.
Nigdzie nie napisałem ze mi się tam nie podoba i dodam ze będę tam już ponownie 11.08.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-08-08, 21:49   

Jak to jedna panieka powiedziała w uniesieniu do chłopaka :"więcej batów mniej łacuchów".
:lol:
Jak lubisz, :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-08-09, 16:02   

Victus napisał/a:
W piątek zasnąłem dopiero po czwartej telefony na policje nie skutkowały - pies z kulawa noga nawet nie podjechał ..

Z moich doświadczeń wynika, że :
1. Pewnie jest to miesce tanie
2. Pewnie nie ma właściciela tylko ktoś to dzierżawi.
Dwa powyższe czynniki oznaczają w sezonie bydło a w weekendy super - bydło. Niestety, takie są u nas realia. Taniość oznacza naprutą młodzież pod namiotem a brak prawdziwego właściciela brak reakacji na wybryki w/w młodzieży.
Dzierżawca chce każdej możliwej złotówki i resztę ma głęboko w d.
Na prawdziwym kempingu tylko raz mi się zdarzyło beznadziejne sąsiedztwo jakichś pół mózgów ze starym kamperem na rej OOL. Potrafili chlać od 9 rano do 22 (twardzi). Ale po 22 cisza bo właściciel kempingu był zdecydowany i by im kazał wypier... niezależnie od stanu kierowców 8-)
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-08-09, 17:52   

To jest Podlasie :smokedevil
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2018-08-09, 18:14   

A my jesteśmy w Białowieży pod bocianem,też Podlasie ale gdzie by tu komuś przyszlo do głowy żeby non stop chlać i drzeć mordy.kemp prawie pełny, czysciutko super sanitariaty i błoga cisza.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-08-09, 18:40   

Przed wami Budy z przewodnikiem. Tadeusz to cały czas wspomina.
A w Hajnówce obiad w Babuszce naprzeciw basenu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2018-08-09, 18:52   

Objechalismy dzisiaj na rowerach to co nas najbardziej interesuje,przejechaliśmy po puszczy 40km po drodze były Budy ale pez przewodnika,jutro dalej na północ.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-08-09, 19:11   

Proponuje Suprasl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-08-09, 20:22   

slawwoj napisał/a:
Proponuje Suprasl

Supraśl to bardzo fajne miejsce. A czy znasz jakąś fajną miejscówkę na Podlasiu ?
Na najbliższy długi weekend chcę gdzieś skoczyć ale warunki są dwa: jakaś woda (jezioro, basen itp) i bardzo dobre warunki sanitarne. Podlasie byłoby miłe bo blisko dosyć. Ale jak się nic fajnego nie znajdzie to będą Mazury lub Osiek (małopolska).
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***