Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Włochy wschodnie wybrzeże okolice Padwy, Ferrary etc
Autor Wiadomość
Malina126N 
początkujący forumowicz


Nazwa załogi: Maliny
Dołączył: 06 Maj 2015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-23, 09:27   Włochy wschodnie wybrzeże okolice Padwy, Ferrary etc

Witajcież Braci Kamperowa wybieramy się do Włoch i chętnie zajmiemy miejsce na ciekawym kempingu nad morzem na wschodnim wybrzeżu w okolicach Padwy, Ferrary, poszukałem chwile ale ciężko coś wybrać, także proszę o jakieś sugestie jeśli ktoś ma miłe doświadczenia z kempingów w tych okolicach, podkreślę, że wyjazd z psem, liczę na Was, bo 2 lata temu dostałem namiar na rewelacyjny kemping na cyplu naprzeciwko Wenecji gdzie koszt pobytu mnie wyniósł 50 eur za dobę dla 4 osób i psa i świadomie mogę go polecić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Zbynek 
zaawansowany


Twój sprzęt: Był: Knaus Boxstar 600
Dołączył: 22 Kwi 2017
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2018-07-23, 20:21   Re: Włochy wschodnie wybrzeże okolice Padwy, Ferrary etc

Malina126N napisał/a:
Witajcież Braci Kamperowa wybieramy się do Włoch i chętnie zajmiemy miejsce na ciekawym kempingu nad morzem na wschodnim wybrzeżu w okolicach Padwy, Ferrary, poszukałem chwile ale ciężko coś wybrać, także proszę o jakieś sugestie jeśli ktoś ma miłe doświadczenia z kempingów w tych okolicach, podkreślę, że wyjazd z psem, liczę na Was, bo 2 lata temu dostałem namiar na rewelacyjny kemping na cyplu naprzeciwko Wenecji gdzie koszt pobytu mnie wyniósł 50 eur za dobę dla 4 osób i psa i świadomie mogę go polecić.


Teraz to szukaj jakiegokolwiek kempingu z wolnymi miejscami. Już jest dużo za późno na przebieranie w ofertach. My jedziemy do https://www.campingtahiti.com/en-gb/home-en jeszcze niedawno miejsca były, możesz sprawdzić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Malina126N 
początkujący forumowicz


Nazwa załogi: Maliny
Dołączył: 06 Maj 2015
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-30, 11:47   

Dzieki za namiar, bo kemping fajny, ale już na wstepie mozemy miec problem, bo mamy psa ponad 50cm wzrostu:-(, pytanie czy 62 cm w kłębie to dużo za duzo, czy nie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***