Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Apel - z szacunkiem przez świat
Autor Wiadomość
Socale 
Kombatant


Twój sprzęt: W szwagrowej stoi stodole.
Nazwa załogi: Sokale
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 07 Sty 2012
Piwa: 524/637
Skąd: Gubin
Wysłany: 2018-09-27, 22:37   

prof-os napisał/a:

...
spędzili w jego towarzystwie wieczór, podobno w doskonale się bawili.
Jak widać prawda o nim, jak wszystko w życiu - leży gdzieś pośrodku.

Kilka dni temu mój dzić z jajami czyli syn i kandydatka na synową, byli w Z.Górze posłuchać go na żywo. Pieluch im zabrakło, uchachani i słowa o polityce nie było. I ok , podobało im się, ani czas ani złotówka - nie stracone. Ale nie podobało się to wszystkim, ktoś po prostu nie rozumiał...
Szczekał potem po nocach.
.
Prawda o wszystkim, prawdą jest z punktu widzenia, każdy punkt jak kierunek na kompasie, ważny jest każdy.
.
.
.
Edit. Thx za browar Leboski...
I w ramach OT, Twój nick mnie zainteresował, odnalazłem film, obejrzałem, fajny/zabawny ale nie mam pojęcia co Ciebie tak zainspirowało. :idea
Zdradzisz jakiś szczegół?
_________________
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale.
Do zobaczenia Wojtek i Ewa / Sokale
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-09-27, 23:10   

Nie chodzi o politykę w opowieściach a o całokształt i o to co w Apelu było zawarte.

A i nasze postrzegane jest w zależności od ... zależności. Sam Wojtek pisałeś iż w obecnych czasach w końcu się coś tam Wam udało, dzięki obecnie nam panującym itd...
To trudno, ale obietywizm może być mało obiektywny.
Cel osiągnięto, kosztem demokracji .

Ja raczej niczego nie zyskałem i nie straciłem za jakiejkolwiek władzy, to nie muszę i nie chcę chwalić Pana tego czy innego . Każdy mi coś dał i coś zabrał. Ci mogą mi skoczyć, tylko dzieci szkoda.
Niestety te srebrniki kiedyś były tylko obiecywane i wystaryczyło obiecywać poprzednikom aby mieć władzę. , Obecni je fizycznie rozdają (500, 300 itd), a to jest poki co, jest skuteczne.
Do tego, jako jedyni dotrzymują danego słowa. Koszty społeczne itp nie mają znaczenia, ma być tak jak to sobie ustalili, po trupach. Fobie, frustracje, słuszne i niesłuszne kwestie, wszytko do jednego wora. Po trupach itd... za wszelką cenę.
Nie kwestia co, a jak. Sposób postępowania, tak jak u Pana C, cudne podróże, fajny język, tylko to co w Apelu. Taka kupa na angielskim trawniku.

Sprawa druga, to powierzchwność osobnika. Historia zna przypadki kreatur o miłej aparycji i nienagannych manierach, dowcipnych i intrygujących. Także prywatnie mi że być miły facet, i dobrze też całuje. :roll:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-09-27, 23:33   

Koledzy "prawicowcy" oczywiście listu nie przeczytali. Ta nie ma nic o WC czy jego poglądach politycznych lecz o programach podróżniczych. Chodzi z grupsza o to, że podróżnik powinien poznawać jakąś kulturę i strać się ją zrozumieć i szanować a nie z niej drwić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Socale 
Kombatant


Twój sprzęt: W szwagrowej stoi stodole.
Nazwa załogi: Sokale
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 07 Sty 2012
Piwa: 524/637
Skąd: Gubin
Wysłany: 2018-09-28, 00:04   

Gryzku, nie oglądasz więc nie zauważyłeś że mój imiennik docenia i szanuje inne kultury, ale tylko te takie... no... normalne, szczere, z życia i tradycji wypracowane... a nie zmyślone na potrzeby liberalnych (zgubnych!!!) działań i czasów.
Cejrowski robi jazdę z ludzkiej głupoty i na głupotę zwraca uwagę posługując się polityką bo tam najwięcej przykładów. Raczej tylko. :roll:
Jak ktoś zrobi coś dobrego, to On tego nie potępi, jestem pewien.
Najważniejsze by nie szkodzić.
_________________
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale.
Do zobaczenia Wojtek i Ewa / Sokale
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-09-28, 07:20   

Tak, tak kpienie z innych wielkich religii jak Judaizm i Buddyzm np t rzeczywiście takie niewinne przekomarzanie się. Lekceważący stosunek do ludów prymitywnych to teżbtaka "konwencja". Porównaj programy Martyny Wojciechowskiej (nie wiem jakie są jej poglądy polityczne) a Cejrowskiego. Przepaść w poziomie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2018-09-28, 11:44   

gryz3k napisał/a:
Porównaj programy Martyny Wojciechowskiej (nie wiem jakie są jej poglądy polityczne) a Cejrowskiego. Przepaść w poziomie.


Kończąc moje wywody na temat Cejrowskiego, to poszedłbym dalej. Jest szalona różnica nawet w wyglądzie. No cóż, takie są uwarunkowania genetyczne, intelektualne itd. Powinniśmy się różnić - nawet w wypowiedziach - tak jest ciekawiej. Tylko bez dziadostwa - to zostawmy innym - tym nieznanym. Pozdrowionka. ;)
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-09-28, 18:50   

prof-os napisał/a:
Kończąc moje wywody na temat Cejrowskiego, to poszedłbym dalej. Jest szalona różnica nawet w wyglądzie. No cóż, takie są uwarunkowania genetyczne, intelektualne itd. Powinniśmy się różnić - nawet w wypowiedziach - tak jest ciekawiej.


Ludzi oceniać po wyglądzie? :roll: oceniać intelekt po wygladzie? :roll: stawiam żeś piękny niczym Belmondo. :haha:
prof-os napisał/a:
Tylko bez dziadostwa - to zostawmy innym - tym nieznanym. Pozdrowionka. ;)


o! tu już widać sznyt elegancji i klasę samą w sobie :roll:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
majmarek 
weteran

Twój sprzęt: camper knaus fiat ducato
Nazwa załogi: alibaba
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Cze 2010
Piwa: 23/50
Skąd: warmińsko mazurskie
Wysłany: 2018-09-28, 19:15   

bla bla bla - podnoście sobie ciśnienie - na zdrowie!
a mnie ten "gosciu" wisi i powiewa.
mm
_________________
wino
kobiety i śpiew
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-09-28, 19:25   

gryz3k napisał/a:
Porównaj programy Martyny Wojciechowskiej (nie wiem jakie są jej poglądy polityczne) a Cejrowskiego. Przepaść w poziomie.


poglądy jej są całkowicie zbieżne z stacją która ją lansuje :roll: ...

Przepaść jest rzeczywiscie spora, powiedział bym ogromna, szczególnie gdy sie weźmie pod uwagę maszynę propagandowa jaka za nią stoi, a poglądami które Cejrowski potrafi prezentować i bronić na swoją odpowiedzialność...trzeba miec wielkie cohones by iść pod prąd wbrew obowiązującym trendom prezentowanym przez cudzoziemskie media.

osobiscie zawsze mnie brzydziły manipulacje jak np: tego typu...zresztą każdego typu...

https://wystraszeni.pl/post/kontrowersje-w-programie-kobieta-na-krancu-swiata-wspinaczka-po-godnosc/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-09-28, 19:37   

majmarek napisał/a:
bla bla bla - podnoście sobie ciśnienie - na zdrowie!
a mnie ten "gosciu" wisi i powiewa.
mm


i to jest dobry kierunek :spoko jest tyle programów, filmów podróżniczych...pyk! klik! i oglądam to co mnie interesuje nawet i Wojciechowska, skoro kogoś kręcą jej "wyczyny". Mam nadzieje ze tych 150 nie będzie leżało pod sejmem dopóki Cejrowskiego nie ukrzyżują.

TOLERANCJA- to nie to samo co "toleruje tylko to co JA toleruje"...
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-09-28, 19:53   

J.Leboski napisał/a:
TOLERANCJA- to nie to samo co "toleruje tylko to co JA toleruje"...


Czy widzisz różnicę pomiędzy tolerancją a zwróceniem komuś uwagi na chamskie zachowanie? Czy jeżeli ktoś obraża staruszkę w tramwaju to w ramach tolerancji mamy odwrócić głowę? Czy list do niego by nie obrażał innych jest skutkiem braku tolerancji? Serio?

J.Leboski napisał/a:
poglądy jej są całkowicie zbieżne z stacją która ją lansuje ...


Czy uda ci się wyjść kiedyś poza myślenie my i oni? Ja nie wiem jaka stacja lansuje Cejrowskiego a jaka Wojciechowską. Nie bardzo mnie to interesuje. Nie wiem w jakiej stacji oglądałem ich programy, tym bardziej że oboje na rynku są dłużej niż rządy PiS w TVP.
Troszkę wyglądasz tu jak ten szeregowy Kowalski co wszystko mu się z doopą kojarzy. Tu nie o politykę chodzi tylko o horyzonty umysłowe. Nikt Cejrowskiemu nie zabrania wierzyć w Chrystusa więc niech nie kpi z innych religii.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2018-09-28, 20:06   

Panie Leboski - jak wcześniej zaznaczyłem, moja polemika dotycząca Cejrowskiego dobiegła końca. Jeśli natomiast chodzi o Twoją Osobę - bez obrazy - nie boisz się, że niedługo wywrócisz się niczym te kręgle, które stoją i czekają na strzała na wizerunku znaczka - na kozaka zawsze się znajdzie większy kozak. Pozdrowionka. ;)
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-09-28, 21:00   

gryz3k napisał/a:
Czy widzisz różnicę pomiędzy tolerancją a zwróceniem komuś uwagi na chamskie zachowanie?


i naprawdę uważasz ze ta nagonka od kilkudziesięciu lat GW i TVN-u i tym podobnych mediów to tylko pokłosie jego "chamskiego" zachowania, czy też tego co o nich mówi? :roll:


gryz3k napisał/a:
Nikt Cejrowskiemu nie zabrania wierzyć w Chrystusa więc niech nie kpi z innych religii.


Rozumiem ze jesteś jednym z tych co nie pozwalają kpić z religii? brawo! Co prawda nie przypominam sobie bym Cie kojarzył z jakimś komentarzem pod postem użytkowników CT obrażającym katolików na tym portalu, a jest tych wpisów tu bez liku...Osobiście gdy poprosiłem tu by nie obrażać Polaków i katolików, poza zwyzywaniem zostałem dyżurnym "PISiorem" :haha:

Ciekawe jak skomentujesz post pod Twoim ostatnim, chyba będą bić :shock: grożą :zimno ...a tylko poprosiłem o wiecej tolerancji :roll: dla jednych to nie wiele, dla innych zbyt dużo... :zimno
Ostatnio zmieniony przez J.Leboski 2018-09-28, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-09-28, 21:16   

prof-os napisał/a:
Panie Leboski - jak wcześniej zaznaczyłem, moja polemika dotycząca Cejrowskiego dobiegła końca. Jeśli natomiast chodzi o Twoją Osobę - bez obrazy - nie boisz się, że niedługo wywrócisz się niczym te kręgle, które stoją i czekają na strzała na wizerunku znaczka - na kozaka zawsze się znajdzie większy kozak. Pozdrowionka. ;)


:shock: :shock: :shock: :shock:

Groźby? w niewinnej polemice o tolerancji? Skończyły Ci się argumenty? przechodzimy w imię tolerancji do rękoczynów? :wow "Sczała" dostane osobiscie od Ciebie :upss czy też będzie wynajęty człowiek? :haha: :haha: :haha: Przyjedziecie kamperami? :kamp :haha: :haha: :haha:

O CZYM TY DO MNIE PISZESZ CZŁOWIEKU?

nie wiem...śmiać sie, czy płakać? :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2018-09-28, 21:36   

Panie Leboski nic nie kumasz, a szkoda. Na Podkarpaciu mają dobre powiedzenie - ...żeby być bucem - trzeba bucyć- nie buc. ;)
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***