Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Apel - z szacunkiem przez świat
Autor Wiadomość
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-09-28, 22:31   

prof-os napisał/a:
Panie Leboski nic nie kumasz, a szkoda. Na Podkarpaciu mają dobre powiedzenie - ...żeby być bucem - trzeba bucyć- nie buc. ;)


Panie prof-os "kumam" wiecej niż Ci sie wydaje...a buc sobie gdzie chcesz, nawet i na Podkarpaciu. Generalnie buców nie lubię...ale tolerancyjny jestem...wiec buc sobie dalej.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 452/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2018-09-29, 01:16   

J.Leboski napisał/a:
...Osobiście gdy poprosiłem tu by nie obrażać Polaków i katolików, poza zwyzywaniem zostałem dyżurnym "PISiorem" :haha:
..........


To akurat jest pokłosiem , pewnego , niestety nad wyraz skutecznego, zabiegu socjotechnicznego , którego celem było "wyrycie" w mózgach możliwie największej liczby ludków , znaku równości pomiędzy słowami "PISowiec/PISior" a słowem "Katolik" i "Patriota"
Za wiele rzeczy można obecną tzw. "władzę" obwiniać i o wiele mieć pretensje, ale jak dla mnie , to właśnie działanie , jest najgorszym z nich wszystkich .
Teologiem nie jestem, ale używanie Bożego Imienia do rzeczy czczych i takich , które w swoim skutku powodują zgorszenie, to chyba punkt II z "Kamiennych Tablic" ? ....... i mówię to ja, zadeklarowany Polak i Katolik ...... i człowiek, którego posądzanie o PISo-entuzjazm , było by lekko mówiąc, herezją :-P
Katolikiem jestem z wyboru rodziców , ale człowiekiem wierzącym i praktykującym z własnego wyboru serca i ..... rozumu , choć to drugie podobno powoduje iż moja wiara jest drugiego sortu :haha: ...... ale cóż zrobić, skoro na podstawie wiedzy i współczesnych odkryć naukowych, oraz własnych życiowych doświadczeń, wychodzi mi , że musiał bym być skończonym idiotą, aby w Boga nie wierzyć :spoko
Jedno wiem , wiara to dar ........ jedni go już otrzymali , inni mają to jeszcze przed sobą ......... tylko co to ma mieć wspólnego z ich preferencjami i poglądami politycznymi ?!?

Pojmowanie świata w sposób "monochromatyczny" , uważam za pewnego rodzaju ograniczenie czy ułomność , a traktowanie ludzi zero-jedynkowo prowadzi do wielu nieporozumień i fatalnych pomyłek.
Przecież ten świat nie jest monochromatyczny , jest kolorowy, a ludzie , ze swej natury skomplikowanymi są :spoko
Tolerancja w tym wszystkim ważna jest, ale czasami mam wrażenie , że niektórym tolerancja myli się z akceptacją ....... a to przeca dwie różne rzeczy :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-09-29, 02:27   

Leboski, ręce opadają. List grupy podróżników z prośbą o kulturalne zachowanie i nie robienie im obciachu w miejscach do których się udają to nagonka TVN i GW?
Zapomniałeś dodać, że to spisek Sorosa, któremu Cejrowski spać po nocach nie daje. :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-09-29, 06:57   

Niestety wykpiwany przeze mnie Prawdziwy i Polak, KAtolik - wie swoje.
Nawet kobiet nie lubi, o Żydach, chorych i rudych nie wspominam.
PiP,KA z racji zawodu, kojarzy mi się z kobietą po botoksie, ze sztucznymi cyckami..
Z zewnątrz ma być atrakcyjny jak ona, a w środku zawiera "tworzywo sztuczne".
I tak w bliskim kontakcie ten pic wylezie... ale silikonem krzywdy innym się nie zrobi, a nienawiścią można.



ps. :gwm Mnie nikt nie lubi, a nie jestem ani Żydem, ani rudym... Jak tu żyć? Teoria mi się wali.
Zmieniam : Wg ostatnich przemyśleń : Ludzie są po prostu źli i tyle. :evil:

A gdy wyjdzie, że gwałtów było w ostatnio nagłośninym skandalu mniej jak sto, to powie się, że niewiele i kwita.
Cejrowski to anioł, może i upadły ale anioł, w takim zestawieniu.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2018-09-29, 13:17   

Bronek napisał/a:
: Ludzie są po prostu źli i tyle.



dlatego też w Norwegii zabrania się Ogrom zjadania pochowanych nieboszczyków - "bo ludzie z gruntu są źli" ;)
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-09-29, 14:30   

joko napisał/a:
To akurat jest pokłosiem , pewnego , niestety nad wyraz skutecznego, zabiegu socjotechnicznego , którego celem było "wyrycie" w mózgach możliwie największej liczby ludków , znaku równości pomiędzy słowami "PISowiec/PISior" a słowem "Katolik" i "Patriota


dokładnie, stosuje ten zabieg socjotechniczny...Rzucam żydem, albo żydokomunistą...działa.

joko napisał/a:
Za wiele rzeczy można obecną tzw. "władzę" obwiniać i o wiele mieć pretensje, ale jak dla mnie , to właśnie działanie , jest najgorszym z nich wszystkich .


Nie wiem dlaczego ludzie sie tak zafiksowali i uważają że ktoś kto grzecznie poprosi o nieubliżanie Polakom i Katolikom musi byc z PIS-u? ¯\_( ͠° ͟ʖ ͠° )_/¯ i tu kolejny "efekt działania zabiegu socjotechnicznego którego celem było "wyrycie" w mózgach możliwie największej liczby ludków..." generalnie słowa te, to taki moher-wykrywacz, wykrywacz ludzi zaślepionych nienawiścią, kompletnie nie czytających słów do nich pisanych, oni wiedza swoje. Nawet gdy im pisałem zeby sobie ten swój PIS wsadzili w d... no tam gdzie słonce nie zachodzi...oni wiedza lepiej¯\_(ツ)_/¯...cholerne mohery.

joko napisał/a:
Katolikiem jestem z wyboru rodziców , ale człowiekiem wierzącym i praktykującym z własnego wyboru serca i ..... rozumu , choć to drugie podobno powoduje iż moja wiara jest drugiego sortu ...... ale cóż zrobić, skoro na podstawie wiedzy i współczesnych odkryć naukowych, oraz własnych życiowych doświadczeń, wychodzi mi , że musiał bym być skończonym idiotą, aby w Boga nie wierzyć


Brawo! gratuluje rodziców, ale prawdę mówiąc twoja wiara kompletnie mnie mnie nie interesuje, ale jak chcesz/pragniesz sie pochwalić proszę bardzo, osobiscie jest mi wszystko jednio w co wierzysz, bardziej mnie interesuje co wiesz na temat kamperów...ani przez chwile nie czułem potrzeby uzewnętrzniać w internecie swojej wiary, czy tez nie wiary, ani to nie te miejsce, ani to nie ten czas...powiem tylko tyle ze ksiądz do kościoła by mnie zapewne nie wpuścił... ale mohery wiedza lepiej, jak to? chce by nie obrażać katolików?! a to katol zapewne i Rydzykolub... wiem, wiem żarty i obrażanie to dotyczą tych tępych katoli, co to rozumu nie mają, ciemnogrodzkich i takie tam...aaaaaaaaaaaaaaa! co innego inne religie, tacy na przykład żyyydzi :bajer ....a o muzułmanach to nie będę pisał, bo mnie tu kolejny deklarujący swoja wiarę, tym razem muzułmańską, prawdopodobnie członek SLD :shock: jeszcze ukamienuje :haha:

joko napisał/a:
Pojmowanie świata w sposób "monochromatyczny" , uważam za pewnego rodzaju ograniczenie czy ułomność , a traktowanie ludzi zero-jedynkowo prowadzi do wielu nieporozumień i fatalnych pomyłek.
Przecież ten świat nie jest monochromatyczny , jest kolorowy, a ludzie , ze swej natury skomplikowanymi są
Tolerancja w tym wszystkim ważna jest, ale czasami mam wrażenie , że niektórym tolerancja myli się z akceptacją ....... a to przeca dwie różne rzeczy


Pozwoliłem sobie pogrubić Twój tekst, bo to mądre słowa, generalnie zgadzam sie z Tobą w całej rozciągłości...z małymi korektami, przede wszystkim staram staram sie nie być hipokrytą, zakłamania i hipokryzji nie toleruje.
Aleee... kogo to obchodzi...kto by sie dowiedział? gdyby nie parę idiotycznych hmmm... "żartów, przemyśleń, złotych myśli..."? nic nie wnoszących do kamperowania...żart powtórzony 10 raz tym samym osobom, pomijając całą reszte, uwierz mi nie jest śmieszy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-09-29, 14:53   

Mam w nosie polityczne wywody WC. Przeważnie są one nieco dziwne. Ale bawi mnie wielki krzyk lewaków na to ze WC zauważa, że jakieś plemiona w afryce czy ameryce pd nie zdołały przez tysiące lat wymyślić choćby majtek. I to straszna jego wina że o tym mówi. I to straszna jego wina , że to pokazuje. A oni, tubylsi, siedzą jak stoicy z muchami w nosie. Można? Można! Czy oni tacy sami jak przeciętny mieszkaniec Radomia? Hmmm, no ja bym polemizował...
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-09-29, 15:28   

Nikt tu nie pisze o poltycznych zapatrywaniach WC. Grubasa można nazwać leniwym tłuściochem a można nazwać otyłym gdzy mamy odrobinę kultury. On jej nie ma. W tym problem.

Leboski. Obecna "prawica" chętnie mianuje mnie katolikiem bo jestem ochrzczony a równie chętnie wyklucza mnie ze wspólnoty jak tylko powiem coś o patologii w kk, która coraz bardziej wypływa. Zrozum, że wsadzenie do pierdla księdza pedofila czy malwersanta nie jest atakiem na kk tylko ukaraniem przestępcy. Więcej obiektywizmy a mniej zaślepienia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
amples 
Kombatant

Twój sprzęt: Master III
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 28 Lut 2013
Piwa: 129/18
Skąd: UE
Wysłany: 2018-09-29, 16:23   

Bajaga napisał/a:
Czy oni tacy sami jak przeciętny mieszkaniec Radomia

A dlaczego nie : czy mieszkaniec Radomia jest taki sam jak oni ?
W czym Radomianin jest lepszy , tym ze mieszka jeden drugiemu na głowie i wdycha i je chemie ? itd.
To oni są bliżej natury , a to że nie mają współczesnych "udogodnień", może im z tym lepiej ? .
Nie mierz innych swa miarą , bo każdy ma swoją . :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbiegusek 
zaawansowany

Twój sprzęt: Lublin 3324
Nazwa załogi: zbYchEwka
Dołączył: 06 Lis 2016
Piwa: 10/7
Skąd: Bełchatów i okolice
Wysłany: 2018-09-30, 12:13   

Bajaga napisał/a:
[...]bawi mnie wielki krzyk lewaków na to ze WC zauważa, że jakieś plemiona w afryce czy ameryce pd nie zdołały przez tysiące lat wymyślić choćby majtek. I to straszna jego wina że o tym mówi. I to straszna jego wina , że to pokazuje. A oni, tubylsi, siedzą jak stoicy z muchami w nosie. Można? Można! Czy oni tacy sami jak przeciętny mieszkaniec Radomia? Hmmm, no ja bym polemizował...

A po diabła plemionom w Afryce czy Ameryce (Pd. jak domniemywam) majtki? Gdyby potrzebowali, toby wymyślili. Ocenianie a'priori jest wyrazem arogancji i zarozumialstwa, a to mnie osobiście razi i zniesmacza.
Zaś mieszkańcy pod radomskich wsi jeszcze sto lat temu majtek nie nosili. I co to zmienia?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-09-30, 12:26   

zbiegusek napisał/a:

A po diabła plemionom w Afryce czy Ameryce (Pd. jak domniemywam) majtki? Gdyby potrzebowali, toby wymyślili. Ocenianie a'priori jest wyrazem arogancji i zarozumialstwa, a to mnie osobiście razi i zniesmacza.

Bzdura. Niestety. Niczego nie wymyślili bo niestety mieli kłopot z myśleniem. Czemu? Nie wiem. Ale każdy kto to powie jest rasistą, faszystą i potencjalnym mordercą. Ludom południa Europy czy też rejonu Tygrysu i Eufratu majtki też nie były specjalnie potrzebne ale jednak wymyślili oni sporo różnych rzeczy do dziś podziwianych/używanych. I nie wiem czemu nie mogę się dobrodusznie podśmiewać z pana któego wielowiekowa cywilizacja wymyśliła plecioną tutkę na fiutka :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
amples 
Kombatant

Twój sprzęt: Master III
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 28 Lut 2013
Piwa: 129/18
Skąd: UE
Wysłany: 2018-09-30, 12:35   

Bajaga napisał/a:
wielowiekowa cywilizacja wymyśliła plecioną tutkę na fiutka
Bo Oni maja na co ją założyć :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-09-30, 12:47   

amples napisał/a:
Bo Oni maja na co ją założyć :haha:

Kompleksy? Nie przejmuj się. Kobiety podobno twierdzą, że rozmiar nie ma znaczenia :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
amples 
Kombatant

Twój sprzęt: Master III
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 28 Lut 2013
Piwa: 129/18
Skąd: UE
Wysłany: 2018-09-30, 12:52   

Bajaga napisał/a:
Kompleksy?
Czy to raczej nie ty je masz :?: bo wyśmiewasz-zazdrościsz im plecionej tutki . :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2018-09-30, 13:21   

amples napisał/a:
Bajaga napisał/a:
Kompleksy?
Czy to raczej nie ty je masz :?: bo wyśmiewasz-zazdrościsz im plecionej tutki . :haha:


Niezbyt doceniam wielkość cywilizacji, której głównym lub jedynym osiągnięciem jest tutka na fiutka (niezależnie od jej i jego rozmiaru) ale zapewne wielu uważa, że to godna podziwu kultura. Co tam kto lubi.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***