Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
RUSZYLIŚMY Z KANAŁEM YouTube !!
Autor Wiadomość
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-12-03, 19:16   

gryz3k napisał/a:
Przykre, że nie widzisz różnicy pomiędzy robieniem sobie jaj a obrażaniem innych. No chyba, że poczułeś się obrażony...


Nigdzie nie napisałem ze nie wiedzę różnicy... napisałem o rzekomym bardzo wysokim POZIOMIE tego forum... jezeli dla kogoś rechot o wsadzaniu banana w :dupa to szczyt savoir-vivre'u i dowcipu to... współczuje. Nie, nie czuje sie obrażony, chociaż sie starasz...daremny twój trud.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-03, 19:40   

J.Leboski napisał/a:
rechot o wsadzaniu banana w to szczyt savoir-vivre'u i dowcipu to... współczuje. Nie, nie czuje sie obrażony, chociaż sie starasz...daremny twój trud.


Widzisz, i znowu nie załapałeś bo nie o rechot z wsadzania chodziło tylko o to czy można jeść wyłącznie oralnie jak zacytował klasyka Bronek. Jedzenie oralne to tak jak organoleptyczne całowanie kogoś w doopę. No cóż, niektórym jednak słowo oralnie kojarzy się jednoznacznie...

Dla ścisłości nie starałem się Cię obrazić lecz pokazać, że uwaga zwrócona Ci przez administrację dotyczyła raczej stosunku do innych ludzi i obrażania ich.

Skoro jednak nie odpowiada Ci poziom to myślę, że niewielu będzie tęsknić jak zrezygnujesz z narażania się na takie szambo...
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-12-03, 20:37   

gryz3k napisał/a:
Widzisz, i znowu nie załapałeś bo nie o rechot z wsadzania chodziło tylko o to czy można jeść wyłącznie oralnie jak zacytował klasyka Bronek. No cóż, niektórym jednak słowo oralnie kojarzy się jednoznacznie...


gryz3k napisał/a:

Jako specjalista z branży nie sądzisz, że większe wrażenie zrobiłoby jedzenie banana waginalnie lub analnie? :diabelski_usmiech


widzisz...ponownie doskonale "załapałem", a Ty chyba nie za bardzo wiesz co piszesz :roll:

gryz3k napisał/a:
Dla ścisłości nie starałem się Cię obrazić lecz pokazać, że uwaga zwrócona Ci przez administrację dotyczyła raczej stosunku do innych ludzi i obrażania ich.



Wybacz ale to ja wiem najlepiej czego dotyczyła, a Ty to możesz sobie co najwyżej gdybać, albo włączyć tą swoją słynną "wyobraźnie"...

gryz3k napisał/a:
Skoro jednak nie odpowiada Ci poziom to myślę, że niewielu będzie tęsknić jak zrezygnujesz z narażania się na takie szambo...


"Szambo"? to Twoja ocena, nie oceniam forum, pisze to do Ciebie i o Twoim poziomie, nie jesteś nikogo rzecznikiem, a już na pewno nie dziesięciu tysiecy użytkowników tego forum. Jak sam widzisz Twój "dowcip" nie tylko mi sie nie podoba.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 436/317
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-12-03, 21:37   

Panowie, może już wystarczy tych osobistych "wycieczek" i przytyków. Bardzo proszę.... Źle się tego czyta :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 434/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2018-12-03, 23:10   

Pierwszy odcinek obejrzałem cały , drugi prawie ..... a z tego ostatniego pięć krótkich losowo wybranych fragmentów ......
Nie podoba mi się , mniej więcej z tych samych powodów z których nie znoszę serii "Transformers" ...... głównie sama rozpierducha :szeroki_usmiech
Oczywiście nic osobistego , a moja negatywna ocena dotyczy "dzieła" nie autorów :spoko

Filmy czy fotorelacje w podróży oglądam z dwóch powodów, aby zainspirować się do własnej podróży w miejsca w których jeszcze nie byłem , lub z ciekawości aby zobaczyć jak miejsca w których byłem , widzą inni. Wasze filmy dla mnie nie są ani o kamperze, ani o podróży nim, ani o miejscach , które w swej podróży odwiedzacie ...... to są filmy o Was ;) .
Trochę mi one przypominają , wszechobecne na Youtube recencje różnych produktów ........ z których o samych produktach za cholerę nic się nie dowiesz, bo "gwiazdą" jest nie produkt tylko "opowiadacz" :haha:

Kiedyś , jak ruszała transmisja TV SAT w HD, na jednym z kanałów podróżniczych , była taka seria pt: "Ziemia o wschodzie słońca". Przez godzinę pokazywany był statyczny obraz z jednego ujęcią kamery HD, przedstawiający wschód słońca w różnych miejscach na ziemi (codziennie z innego miejsca). Kurcze, nic się tam prawie nie działo , a można było z przyjemnością przesiedzieć godzinę , gapiąc się w TV ......
Wspominam o tym, bo to taka totalna przeciwwaga do Waszych filmów :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-03, 23:28   

J.Leboski napisał/a:
gryz3k napisał/a:

Jako specjalista z branży nie sądzisz, że większe wrażenie zrobiłoby jedzenie banana waginalnie lub analnie?


widzisz...ponownie doskonale "załapałem", a Ty chyba nie za bardzo wiesz co piszesz


Ok, bo widzę, że niestety sam nie pojmiesz. A wystarczyłoby zerknąć do słownika. Otórz oralnie nie można jeść. Tak samo waginalnie czy analnie. Oralnie można się wypowiadać. Sprawdź znaczenie słów i może zrozumiesz,że każde z nich występuje samodzielnie poza kolokacją ze słowem seks. Jestem przekonany, że Bronek doskonale to rozumie, czego faktycznie nie mogłem spodziewać się po tobie. Tu właśnie może o ten poziom chodzić. Polecam więc Słownik języka polskiego.

Nasza rozmowa to tak jak w tym dowcipie. Słyszałam, że Kowalski jest bibliofilem. Oj, co też Pani wygaduje. To bardzo porządny człowiek :haha:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 434/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2018-12-03, 23:46   

Choopy, dajcie se po razie .... oralnie, analnie, czy waginalnie, bez różnicy ... z tym, że niekoniecznie tutaj ....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marcinPK 
zaawansowany
ARCA Integra, 2,0 LPG...


Twój sprzęt: Dethlefs Beduin 1999, Kamper Iveco DIY-2008,
Nazwa załogi: MarcinMariola+7niedorosłych+ czarna Kotka
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Mar 2016
Piwa: 19/4
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2018-12-03, 23:50   

hmmmm... a ja to bym chciał częściej widzieć w koszulce bez stanika pod spodem....
będzie grzecznie, erotycznie itd..

wzorem mojej kochanej żonki, inne youtube'rki podróżnicze też tak robią... gdy stanik "zagubiać" się często gdzieś w praniu, szafce czy plecaku, a tu akurat trzeba... Youtubować ... mniam.....
a co....
przyjacielu do dzieła wszystkie staniki pochować, oglądalność wzrośnie...

dorzuciłem swoje 5groszy...
_________________
Marcin & Mariola & Weronika & Julia & Patrycja & Agatka & Milenka & Martynka & Laura i czarna Kotka...

Moja pomoc w budowie http://www.camperteam.pl/...c3d224d5f142fad
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-12-04, 07:13   

Miś; Alternatywy 4 ; Kariera Nikodema Dyzmy ; Życie według Kiepskich..

To tylko Polak potrafi zrozumieć te jaskółki.... zwiastujące...

Jeden cytat o jedzeniu ustami owocu, a tyle się zadziało...
:mrgreen:
Usta przedyskutowano, a o Bananie nic :( . :?:

Można się było np. od małp wyzwać?

Drodzy Autorzy.... zgodnie z zasadą :" Nieważne jak, byleby mówili" , macie sukces :roza:
Ostatnio zmieniony przez Bronek 2018-12-04, 09:06, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2018-12-04, 08:47   

J.Leboski napisał/a:
napisałem o rzekomym bardzo wysokim POZIOMIE tego forum...



Znów mamy przykład dyskusji – jak w Skaryszewie – chaos, rżenie koni, pijackie awantury – największa rzeźnia……..
Tak od pewnego czasu myślę – czy nie warto poprosić szefostwo forum, o wywalenie wszystkich postów społecznych. To forum miało chyba inny cel. Jest grupa userów, którzy nie posiadają kamperów i nie mają pojęcia o nich. O Teamie Campr-rowym, tym bardziej.
Chciałbym, by to nasze grono było w jakiś sposób zaprzyjaźnione, czy przyjaźnie ustosunkowane wzajemnie.
Niestety jest kilka osób, którzy to forum gwałcą, niczym żołdacy na froncie.
Nigdy nie sądziłem, że osoba której nie widziałem na oczy, wzbudzi we mnie tyle negatywnych emocji, niestety.
Nigdy nie sądziłem, że o tych emocjach napiszę bez pardonu – panie Leboski – nie lubię pana – za impertynencje, bucowatość i trollowanie.
Tym oto sposobem dostał się pan na „pudło” zajmując trzecie miejsce dla ignorowanych. :(
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-04, 10:11   

xbartman napisał/a:
Obejrzałem, z trudem. Nie wiem co to jest i o co chodzi. Chyba nie dla mnie.
Dla nastolatków może się nada, ja już za stary.


Cały problem z dzisiejszym youtube i innymi mediami polega na tym, że "każdy śpiewać może". To tak jak z celebrytami. Nic szczególnego nie trzeba dokonać. Wystarczy dobrze wyglądać i być "kontrowersyjnym".

Staram się tłumaczyć mojej córce, że w życiu najpierw trzeba czegoś dokonać a dopiero potem ogłaszać to w internecie. Dzisiaj niestety dominuje bylejakość. Prosta rzecz może podbić internet w przeciwieństwie do wielkich wyczynów. Wbiegnięcie w kolorowych majtkach na górkę szczęśliwicką może dostać więcej lików niż zimowe wejście na K2.

Ubawiła mnie własna córka, kiedy podniecała się książką Neli małej reporterki. Moja córka była w takiej samej lub większej ilości miejsc na świecie ale to wszystko nic bo nie wydała o tym książki i nie pojawiła się w telewizji. :gwm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Dethleffs
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 113/117
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2018-12-04, 11:20   

gryz3k napisał/a:
Moja córka była w takiej samej lub większej ilości miejsc na świecie ale to wszystko nic bo nie wydała o tym książki i nie pojawiła się w telewizji. :gwm

Jeszcze nie jest za późno :spoko
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-04, 12:13   

mischka napisał/a:
gryz3k napisał/a:
Moja córka była w takiej samej lub większej ilości miejsc na świecie ale to wszystko nic bo nie wydała o tym książki i nie pojawiła się w telewizji. :gwm

Jeszcze nie jest za późno :spoko


Nie, u nas jakoś nikt nie ma parcia na szkło.😀
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-12-04, 18:10   

prof-os napisał/a:
Znów mamy przykład dyskusji – jak w Skaryszewie – chaos, rżenie koni, pijackie awantury – największa rzeźnia……..

i tu bym sie także zgodził, o tym własnie pisałem...

prof-os napisał/a:
Niestety jest kilka osób, którzy to forum gwałcą, niczym żołdacy na froncie.

i tu bym też sie zgodził, o tym własnie pisałem...mój "gwałt" :shock: :roll: cie drażni? :shock: a żołdacki, frontowy dowcip już nie? :roll:

prof-os napisał/a:
– nie lubię pana – za impertynencje, bucowatość i trollowanie.


a i vive versa proszę pana...chociaż dodał bym do tego hipokryzje...

prof-os napisał/a:
Tym oto sposobem dostał się pan na „pudło” zajmując trzecie miejsce dla ignorowanych.

bardzo sie wzruszyłem, o mój ty prof-esorze! :(

***************************************************************************
gryz3k napisał/a:
...czego faktycznie nie mogłem spodziewać się po tobie. Tu właśnie może o ten poziom chodzić. Polecam więc Słownik języka polskiego.


a czego ja mogłem sie spodziewać po Tobie? ...ze znowu coś bedziesz kręcił, tym razem ze niby Twoje, hmm...dowcipy kojarzą się komuś z "seksem" :roll: daruj sobie tego rodzaju kolejna prezentacje swoich fantazji erotycznych...mi to rybka, co Ty z tymi bananami robisz i gdzie je wkładasz...tylko mi nie wkładaj... do ust słów, których nie powiedziałem.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-04, 20:35   

Skończyłem tłumaczyć. Nadal nie łapiesz. Trudno. Czasem trzeba się poddać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***