Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
RUSZYLIŚMY Z KANAŁEM YouTube !!
Autor Wiadomość
robba 
weteran


Twój sprzęt: Zabudowa nie wiem jaka na 508D do remontu
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Paź 2015
Piwa: 91/174
Skąd: Nicelea
Wysłany: 2018-12-04, 20:53   

joko napisał/a:
Pierwszy odcinek obejrzałem cały , drugi prawie ..... a z tego ostatniego pięć krótkich losowo wybranych fragmentów ......


Przez te Wasze hałasy obudziliście Joko... ;)
_________________
.
"człowiek uczy się całe życie i głupi umiera" B.K.
.
"Życie jest zbyt poważne, aby traktować je serio" O.W.
.
***Niech kawa Cię obudzi zanim zrobi to rzeczywistość***
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-04, 23:48   

TataLama napisał/a:
Bardzo się cieszę,że jesteście na tym forum.

Nareszcie powiew świeżości.

Niestety od iks czasu wali tu chryzantemami.


Ależ Oni nie są na forum. Zwyczajnie reklamują swój kanał.

Wyrzuć coś świeżego i zagłusz ten smród chryzantem. Nie pamiętam bym coś Twojego czytał.
Ostatnio zmieniony przez gryz3k 2018-12-05, 00:25, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-12-05, 00:06   

TataLama napisał/a:
Nareszcie powiew świeżości.

Niestety od iks czasu wali tu chryzantemami.

No faktycznie stary już jestem i do piachu muszę się szykować.

Ja jednak odróżniam normalne zachowanie od robienia czegoś pod publiczkę.

:spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
maciejerasme 
początkujący forumowicz

Dołączył: 01 Lut 2018
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Wlkp
Wysłany: 2018-12-06, 16:13   

Dobra Panowie.. widzę, że niezłą burzę wywołaliśmy - totalnie nieświadomie.
Oczywiście dziękujemy za wszelkie rady. Dopiero startujemy więc wszystkiego się uczymy. Od wmyślania odcinków, przez kręcenie, występowanie przed kamerą, po montaż i wszystkie inne techniczne sprawy. Wiadomo, jednym się spodoba innnym nie;)) Ale też nie ma co z tego powodu iść na noże i się obrażać. Więcej luzu i dystansu;))
A tymczasem.. w naszej 'kamperowej' produkcji powstał nowy film. Zmieniliśmy nieco system i teraz będziemy wrzucać, krótkie filmy a częściej.
No ale nie ma co gadać, sami się przekonajcie czy wyciągamy jakieś lekcje. Zapraszamy na 4-minutową wycieczkę do Darmowych Term we Włoszech czyli VITERBO :) Oczywiście czekamy na komentarze - nawet te demotywujące;)

https://youtu.be/qOG7L1_DUHw
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-12-06, 16:42   

:pifko za asertywność , dystans i pozytywne myślenie. Resztę niech pokrywa milczenie :mrgreen: :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-12-06, 17:58   

maciejerasme napisał/a:
Dobra Panowie.. widzę, że niezłą burzę wywołaliśmy - totalnie nieświadomie.


to nie Wy, "awantura" nie na temat w waszym wątku, taka tu świecka tradycja...

:pifko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2018-12-06, 18:04   

w 2012 i 2013 byliśmy w termach trochę widze się zmieniło.Niebezpiecznie w nocy bo młodzi baluja w ciepłych wodach.Ale powinniscie zwiedzić miasto mówi się że to miasto biskupów.B.M :roll: .Saturnia,Bagno di Viggnoni, Bagni di Petroli to naturalne termy w Toscani.,
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
grzegorz_wol 
weteran

Twój sprzęt: Knaus 595 '98
Nazwa załogi: powolniaki
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2015
Piwa: 79/64
Skąd: Piła
Wysłany: 2018-12-06, 22:08   

Filmik OK. Można się dowiedzieć z niego o miejscu wszystko co potrzeba. Nie byłem tam i mnie zachęciliście by to naprawić. Miejsce jak miejsce fakt, że są ładniejsze we Włoszech ale i tak "sprzedaliście" je tak że nie przychodzi mi do głowy jak można by było zrobić to lepiej.

Wszystko co piszę to tylko moje osobiste zdanie. Nie znam się na kręceniu filmów ale zastanowiłem się trochę co w Waszych filmach mi nie odpowiada lub co bym zmienił. Pogląd na to jak są odbierane filmiki da wam dopiero wypadkowa z takich osobistych wrażeń więc...

Filmy prezentują Was kontra otoczenie może warto wprowadzić do filmu jakieś relacje wewnętrzne. Chodzi mi o sytuację np że mówisz jedno na filmie a myślisz głośno co innego.
Tą metodą można by sytuację kiedy dosiadasz się do Lubej szczebioczącej w wannie z obcym przerobić na jakiś samczy odruch obrony swego

( myśląc sobie głośno np. o następny się przykolegował ... może się jednak przemieszczę).

No ja tak przynajmniej odebrałem to co zrobiłeś.


Co do prezentacji sztuki. Dopiero jak sobie spróbowałem w głowie poukładać jak sam bym opisywał ( zinterpretował) obraz lub rzeźbę w jakiś szybki i wesoły sposób to stwierdziłem, że proste to to nie jest. Masz rację że przewodnikowy styl opisujący co widzimy i kiedy to to się działo itp jest bez sensu. Sam nigdy nie czytam za dokładnie co dany obraz przedstawia. Wolę oglądać pierwszy raz na surowo co mi się w głowie uroi to moje. Potem sobie można doczytać.
Kryterium podstawowe to tak jak ktoś napisał kogo chcesz zachęcić do obejrzenia obrazu. Może i mam swoje lata ale zaryzykuje pogląd, że nastolatków degustujących przed blokiem co popadnie to choćbyś na uszach stawał to nie zachęcisz. Pójdzie za wami ktoś kto jest ciekawy świata czyli ambitniejszy od średniej - tak mi się wydaje. Poziom dowcipu możesz śmiało przesunąć w stronę bardziej wyrafinowanego.

Może w prezentacji obrazu zamiast opisywać to co widać na obrazie pójść bardziej w skojarzenia sytuacyjne itp.
Opisując coś powiedział bym wpierw coś z sensem a zaraz potem coś odjechanego (taki kontrast).

Moje skojarzenie sytuacyjne do obrazu z poprzedniego filmu

Zamiast " nigdy nie lubiłem tej maski" przerobił bym na:

"Dobra panowie bank otwierają o 8.00. Ty młody stoisz na czatach. Wy dwaj ...itp."

Wiem że to też głupie ale co się komu skojarzy to jego sprawa a najważniejsze to pobudzić wyobraźnie.

:spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 222/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2018-12-06, 22:50   

Obejrzałam 2,75 odcinka ... Magdzia "ta kobieta zaklepana" ratuje całą akcję :mrgreen: ...dobrze jej to idzie ... a cierpliwa jest słysząc ciągle :
"Kobieto co ty tam robisz"
"no kobieto już się ogień pali"
"choć kobieto kaszankę trzeba zrobić" ... a Magdzia robi bez mru mru a pasza siedzi i piwo pije :haha: ;)


Z filmików można wiele zrobić, nie rozciągać w czasie a podać więcej ciekawostek turystycznych , co rozluźni atmosferę.
Techniczne wyjaśnienia co do kampera, już inni zrobili dokładniej , więc bym nie traciła widza tymi informacjami np. wymiana okna ;)

Komentarze rozwinąć , zrobić bardziej z werwą i humorem bo to pasuje do was ...a będzie dużo lepiej ;)
Suma summarum , jak dla amatorów którzy znajdą oglądacza jest ok. :spoko
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
maciejerasme 
początkujący forumowicz

Dołączył: 01 Lut 2018
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Wlkp
Wysłany: 2018-12-06, 22:51   

grzegorz_wol napisał/a:
Filmik OK. Można się dowiedzieć z niego o miejscu wszystko co potrzeba. Nie byłem tam i mnie zachęciliście by to naprawić. Miejsce jak miejsce fakt, że są ładniejsze we Włoszech ale i tak "sprzedaliście" je tak że nie przychodzi mi do głowy jak można by było zrobić to lepiej.

Wszystko co piszę to tylko moje osobiste zdanie. Nie znam się na kręceniu filmów ale zastanowiłem się trochę co w Waszych filmach mi nie odpowiada lub co bym zmienił. Pogląd na to jak są odbierane filmiki da wam dopiero wypadkowa z takich osobistych wrażeń więc...

Filmy prezentują Was kontra otoczenie może warto wprowadzić do filmu jakieś relacje wewnętrzne. Chodzi mi o sytuację np że mówisz jedno na filmie a myślisz głośno co innego.
Tą metodą można by sytuację kiedy dosiadasz się do Lubej szczebioczącej w wannie z obcym przerobić na jakiś samczy odruch obrony swego

( myśląc sobie głośno np. o następny się przykolegował ... może się jednak przemieszczę).

No ja tak przynajmniej odebrałem to co zrobiłeś.


Co do prezentacji sztuki. Dopiero jak sobie spróbowałem w głowie poukładać jak sam bym opisywał ( zinterpretował) obraz lub rzeźbę w jakiś szybki i wesoły sposób to stwierdziłem, że proste to to nie jest. Masz rację że przewodnikowy styl opisujący co widzimy i kiedy to to się działo itp jest bez sensu. Sam nigdy nie czytam za dokładnie co dany obraz przedstawia. Wolę oglądać pierwszy raz na surowo co mi się w głowie uroi to moje. Potem sobie można doczytać.
Kryterium podstawowe to tak jak ktoś napisał kogo chcesz zachęcić do obejrzenia obrazu. Może i mam swoje lata ale zaryzykuje pogląd, że nastolatków degustujących przed blokiem co popadnie to choćbyś na uszach stawał to nie zachęcisz. Pójdzie za wami ktoś kto jest ciekawy świata czyli ambitniejszy od średniej - tak mi się wydaje. Poziom dowcipu możesz śmiało przesunąć w stronę bardziej wyrafinowanego.

Może w prezentacji obrazu zamiast opisywać to co widać na obrazie pójść bardziej w skojarzenia sytuacyjne itp.
Opisując coś powiedział bym wpierw coś z sensem a zaraz potem coś odjechanego (taki kontrast).

Moje skojarzenie sytuacyjne do obrazu z poprzedniego filmu

Zamiast " nigdy nie lubiłem tej maski" przerobił bym na:

"Dobra panowie bank otwierają o 8.00. Ty młody stoisz na czatach. Wy dwaj ...itp."

Wiem że to też głupie ale co się komu skojarzy to jego sprawa a najważniejsze to pobudzić wyobraźnie.

:spoko


Wow. Dzięki.
Gdybyśmy częściej dostawali takie szczere rady.. byłoby pięknie.
Co do samych term to fakt, nic nadzwyczajnego. We Włoszech jest mnóstwo ciekawszych i piękniejszych miejsc. Ale my niestety kamerę dostaliśmy dopiero pod koniec naszej podróży po Włoszech, gdzie już te wszystkie TOP miejsca mieliśmy za sobą + pogoda nie rozpieszczała. Ale i tak chcieliśmy działać i robić materiał z tego co mamy (z drugiej strony myślę, że to też fajna okazja żeby pokazać miejsca mniej znane, a też warte odwiedzenia).
Co do Twoich dwóch pomysłów - kupujemy to na MAXA. Wewnętrzne relacje - no świetne, to może być dobry 'pobudzacz''. Myślę, że już niedługo to ujrzysz w naszych filmach ;)
Co do sztuki, no to masz rację. Mogło to być lepiej wykonane (przykład z napadem na bank - mega). Ale serio, idąc do tego muzeum priorytetem dla nas było zwiedzanie. Totalnie nie myśleliśmy, że zrobimy z tego film, więc nagrywane też było tak 'bez pasji'.
W każdym razie, dziękujemy jeszcze raz za Twoj komentarz i pozdrawiamy :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-07, 11:06   

Konwencja ostatniego filmu również bardziej mi odpowiada. Kierunek dobry. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KACPERKI 2 
weteran
Dawniej nick: Agat ;-)


Twój sprzęt: Mercedes Sprinter
Nazwa załogi: Palma na boku ;-)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2016
Piwa: 60/59
Skąd: z nad morza ;-)
Wysłany: 2018-12-07, 11:44   

gryz3k napisał/a:
Kierunek dobry


To prawda - jest lepiej ;-)
_________________
Po prostu od dawna lubię Mercedesy... ;-) osobowe i takie... z "Palmą na boku" ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2018-12-07, 17:51   

Agat napisał/a:
gryz3k napisał/a:
Kierunek dobry


To prawda - jest lepiej ;-)


a gdzie będą nastepne jeziorka termalne za free kręcone ,żeby było prawie perfekt? :mrgreen:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marcinPK 
zaawansowany
ARCA Integra, 2,0 LPG...


Twój sprzęt: Dethlefs Beduin 1999, Kamper Iveco DIY-2008,
Nazwa załogi: MarcinMariola+7niedorosłych+ czarna Kotka
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Mar 2016
Piwa: 19/4
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2018-12-07, 18:05   

maciejerasme napisał/a:


Wow. Dzięki.
Gdybyśmy częściej dostawali takie szczere rady.. byłoby pięknie.


wow... a ja... a ja... też udzieliłem cennych rad... co więc z nimi???
_________________
Marcin & Mariola & Weronika & Julia & Patrycja & Agatka & Milenka & Martynka & Laura i czarna Kotka...

Moja pomoc w budowie http://www.camperteam.pl/...c3d224d5f142fad
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
maciejerasme 
początkujący forumowicz

Dołączył: 01 Lut 2018
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Wlkp
Wysłany: 2018-12-16, 12:07   

Dzisiaj wrzuciliśmy nowy film na nasz kanał. Warto zerknąć bo miejsce nie jest tak znane, a robi OGROMNE wrażenie. Zapraszamy na wycieczkę do CIVITA DI BAGNOREGIO

https://youtu.be/0ZcQEJ4SCHI

Oczywiście jak zawsze czekamy na opinie :spoko :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***