Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Alarm bezprzewodowy opis jednego z wielu. Alliexpress tanio
Autor Wiadomość
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-01-24, 14:11   

Działa . Syrena bezprzewodowa musi być w zasięgu WiFi kampera . Mam ją w wiacie na zewnątrz i pomimo -8/-11`C wszystko działa .
Ta syrena działa też na samego pilota jako alrm napadowy gdy jest poza zasięgiem WiFi w alarmu.

Dokładnie to jeszcze nierozpracowałem . Bo moje sieci wszystkie nazywają się tak samo i są różnie generowane . Routery , reepetery i telefony jako Hot spoty . A to wszystko tak samo się nazywa . To sprawnie działa ale jest trudno identyfikowalne z którego co leci . Nie chcę mi się szukać po IP . Bo po co .

Dzwonie czasami z kampera (alarmu) by udawał telefon . Do alarmu mogą zadzwonić tylko numery dopuszczone.

Byłem przed chwilą w kamperku jest ok zera . A pomimo pochłaniaczy, różnego rodzaju i ruchu powietrza w w kącie na szybie przedniej ,pojawiły się piękne mroźne wzorki .
Przestawiłem to i owo , by zlikwidować ta martwą przestrzeń
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
HENRYCZEK 
weteran

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Lis 2011
Piwa: 81/131
Skąd: Południe
Wysłany: 2019-01-24, 16:34   

Dzięki.
Ja mam centralkę w domu a czujki w kamperku,2 szt,tak na próbę,odległość ok 6 m.
Zrobiłem test,działa.W autku mam +3 st.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-01-24, 16:44   

Ja już zrobiłem na stałe. czekam na czujki z większymi bateriami do garażu.

Aplikacja powiadamia o każdej czynności .

Generalnie nikt mi teraz kampera nie podprowadzi, to dla "spokoju sumienia , gdyż nie mam żadnego alarmu .
Czeka mnie test że zwierzetami. Ale najwyżej uzbroję tylko okna i drzwi gdy zostawimy je w środku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kimtop 
Kombatant

Twój sprzęt: Dethleffs Esprit RT na auto s pici na kapotou
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 18 Wrz 2007
Piwa: 139/44
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2019-01-24, 18:41   

Bronek napisał/a:

Generalnie nikt mi teraz kampera nie podprowadzi

:haha: :haha: :haha: :haha:
_________________
Pozdrawiam.
Polak gorszego sortu

Wódka z lodem szkodzi na nerki.Rum z lodem niszczy wątrobę.Whisky z lodem atakuje serce.Gin z lodem rozwala mózg.Cola z lodem demoluje zęby.
Oznacza to,że lód szkodzi w zasadzie na wszystko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-01-24, 19:13   

kimtop napisał/a:
Bronek napisał/a:

Generalnie nikt mi teraz kampera nie podprowadzi

:haha: :haha: :haha: :haha:


Nie ma się co śmiać : mam sąsiada , miły z 20 lat młodszy , widujemy się w przerwach między Jego odsiadkami . :mrgreen:
GdyJeszcze miałem MacLuoisa , że spytał czy ubezpieczony . A ja : że tak
, to gdy się zdecyduje , : "To go wezmę"- oznajmił . A ubezpieczenie moje i do tego z 20% udziału że sprzedaży . :)

Teraz siedzi , i ma zarezerwowane . Nikt nie ruszy, bo Gość ma szacun :mrgreen:
"Polisa" i rezerwacja przeszła na ten nowy . W To full opcja kosztowała mnie trochę wątroby :oops:

PS . To jest niestety czy stety prawda , ma się sąsiadów i kumpli , to śpimy spokojnie ... No o alarmie nie wspomnę , bo to dla pucu

PS PSA : Zwróć uwagę na terminologię jak w polityce : "WEZMĘ" a nie ukradnę Wezmę :mrgreen:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rav 
weteran

Twój sprzęt: Mobilvetta Kea
Nazwa załogi: Chmielki4
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Maj 2014
Piwa: 145/22
Skąd: z prawilnego kraju
Wysłany: 2019-01-25, 01:24   

Sprzęt dotarł. Zaczynam zabawę.

Pierwszy zonk: w filmie i generalnie w necie widzę apkę smart security system. Niestety w Google Play niczego takiego nie mogę trafić (gogle wprawdzie odsyła, ale ... kod 404, czyli apka usunięta z Play), a kod QR producenta kieruje mnie na Easy Security, które jakoś średnio mi leży (rejestracja itp.)

Jakiej apki używacie?
_________________
Byle do przodu
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-01-25, 06:05   

Tak to ta i nie patrz na ,"że nie może ....itp". ..Bo piszę z tabletu bez SIM. Ale to ta apka

Jak masz myśli spiskowe , to ... możesz dać sobie spokój i korzystać bez bajerów

. Nie wiem o co Ci chodzi z tą rejestracją??? Z 80% apek wymaga konta.
Tu też się zarejestrowałem . I ...nazywam się Bronek , czy Bronka i jestem murzynem. :spoko

Wkładając kartę SIM jakiegoś operatora też musisz się u niego zarejestrować.

Zresztą napisz "bez rejestracji" jakieś słowa Nienawiści i nawołuj do Aktu Terroru ...."bez rejestracji" ... :mrgreen: a zobaczysz być może jak wygląda anonimowość ( bez rejestracji) o 6.00 rano..

Aplikacja moim zdaniem jest całkiem niezła , najważniejsze ,że działa powiadamia i ma wszystkie funkcje niezbędne i do programowania i do obsługi WARTO

tempFileForShare_20190125-060405-768x903.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 99,35 KB

PhotoPictureResizer_190125_072747365-600x1067.jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 68,83 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zefirwypasu 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Ducato 2003 2.3JTD
Dołączył: 08 Lip 2018
Piwa: 4/29
Skąd: Żary
Wysłany: 2019-01-25, 09:50   

Cześć, również będę nabywał to cudo techniki. Pytanko czy uważacie czy jest sens dozbrajać się w tą kamerkę od zestawu? Aktualnie mam alfreda obraz w zupełności wystarczający. (Jakaś stara Xperia + soczewka fisheye. Wpięte to w powerbanka podłączone pod wifikamperowe - nawet po odłączeniu akku samowystarczalne na dłuższy okres). I tak sobie głośno myślę jaki byłby sens takiej drugiej kamerki - niby jest obrotowa- ale kąt widzenia pewnie słabiutki, +że ma IR w nocy. Może do takiej dokleić fisheya i wtedy na bogato by było ;)

alfred.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 120,15 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
HENRYCZEK 
weteran

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Lis 2011
Piwa: 81/131
Skąd: Południe
Wysłany: 2019-01-25, 09:59   

zefirwypasu napisał/a:
). I tak sobie głośno myślę jaki byłby sens takiej drugiej kamerki - ;)

Ta druka to raczej kierunek " warsztat",w chwilach wolnych analiaza i ewentualna korekta :szeroki_usmiech
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-01-25, 12:23   

ja też mam Alfreda i to proste . natomiast ta kamerka do tego zestawu chyba tylko po WiFi nie tak jak Alfred ???
Aczkolwiek jest w aplikacji specjalna zakładka do video . Zrobię zrzut, nie doczytałem czy mają serwer ???? :?:


Alfred mi wystarcza , tym bardziej ,że mam abonament , bez reklam , jest HD zoom i rybie oko załatwia wiele . Wszystko zależy od sieci domowej jeśli sartfon jako kamera, jest bez sima chodzi po WiFi domowym i od samego szrota/smartfonu . Ja mam chyba z cztery ??/ aż zapomniałem ?

Tu z Alfreda z jakiegoś chyba rozwalonego LG za 40 zł

20190125_122016.jpg
Plik ściągnięto 7 raz(y) 454,95 KB

Screenshot_20190125-122824_Photos.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 328,76 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zefirwypasu 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Ducato 2003 2.3JTD
Dołączył: 08 Lip 2018
Piwa: 4/29
Skąd: Żary
Wysłany: 2019-01-25, 12:45   

Alfred jest oki - nie miałem nigdy problemu z połączeniem (czasami świruje i nie zawsze informuje o "zdarzeniu" - (też wersja full). Wracając do tematu - Zakładając dywersyfikację systemów alarmowych Alfred u mnie zostaje będzie dobrym uzupełnieniem tych czujek - jak ktoś się wbije będę widział jakiego koloru miał kaptur ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-01-25, 13:17   

Z Alfredem to problem obiektywów smartfonów . Z bliskiej odległości w dobrym świetle jest super
Rybie oka też bywają rózne.. .

Ja mam go po to, by wiedzieć , czy mogę już wrócić do domu , czy jest posprzatane i czy obiad ugotowany :mrgreen:
Tłumacząc np. zawistnym o dobrobyt, że nie jest tak wcale różowo , dodam sprawdzam czy ogrodnik wyszedł .
Nie lubię stresować bliskich ..... :oops: :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-02-13, 16:04   

W sprawie alarmu Polski dystrybutor zaoferował na YT pomoc w sprawie IOS też
Cytat:
Bardzo proszę o kontakt z naszym wsparciem technicznym tel. 733-101-606, rozwiążemy Pana problem :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***