Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Renningen gdzie to jest?
Autor Wiadomość
wirefree 
stary wyga

Twój sprzęt: EuraMobil
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lis 2016
Otrzymał 11 piw(a)
Skąd: internet
Wysłany: 2019-01-12, 16:34   Renningen gdzie to jest?

Zima nie zaskoczyła Stuttgartu i okolic, drogowcy byli przygotowani. Dobrze ze miałem łączony przewód zasilajacy do kampera bo tak pewnie pół boku albo wtyczke by mi wyrwała piaskarka.







Musze napisać że faktycznie kamper zimowy z podwojna podłoga to jest to. Ustawiam temperature na termostacie trumy na 21 stopni i tyle mam. Jedyny problem to co 4 dni wycieczka do OBI po nowa butle z gazem. Prad mam z budowy na ktorej pracuje.


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Socale 
Kombatant


Twój sprzęt: W szwagrowej stoi stodole.
Nazwa załogi: Sokale
Pomógł: 72 razy
Dołączył: 07 Sty 2012
Piwa: 524/637
Skąd: Gubin
Wysłany: 2019-01-12, 22:06   Re: Renningen gdzie to jest?

W odpowiedzi na tytuł:
Renningen – miasto w Niemczech, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia, w rejencji Stuttgart, w regionie Stuttgart, w powiecie Böblingen. :spoko

wirefree napisał/a:
...
Jedyny problem to co 4 dni wycieczka do OBI po nowa butle z gazem.
Prad mam z budowy na ktorej pracuje.
...

Mam butlę 11 kG zapasową, mogę ci pożyczyć jak wpadniesz przy okazji - będziesz do OBI jechał co 8 dni :bigok
Mając prąd z budowy, wspomagałbym ogrzewanie ogrzewaczem, ale nie spiralnym tylko maszynką taką inszą, jest w pełni bezpieczna ew. olejakiem-superbezpieczny. Wówczas do OBI latałbyś co 16 dni a to już komfort :bigok
Masz w kabinie wodę na szybach, zapewne dużo, wstaw tam cichy wiatraczek komputerowy na 12V , będzie sucho :bigok
.
.
PS. Mam duże zlecenie na 1-2 dni w okolicach Essen i rozważam czy nie pojechać tam... kamperem :)
_________________
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale.
Do zobaczenia Wojtek i Ewa / Sokale
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wirefree 
stary wyga

Twój sprzęt: EuraMobil
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lis 2016
Otrzymał 11 piw(a)
Skąd: internet
Wysłany: 2019-01-13, 04:32   

To na szybach to snieg, :)

Myslalem o farelce, ale jednak pozostane przy gazie ta buda ma rozprowadzenie ciepla pod podloge tak ze jest naprawde cieplo, a farelka to nie wiem czy mi rozprowadzi cieplo. Butle mam 2 ale 2 mam tylko na czas wymiany tzn konczy sie glowna to podpinam na kilka godzin zapasowa, jade wymienic glowna i podpinam znow pelna. W kazdym badz razie ten kamper jad dla mnie rewelacja cieplutko w srodku ,mam tyle co ustawie na termostacie no i zbiorniki sa w srodku tak ze nie martwie sie ze cos zamarznie. Jak wychodze do pracy to trume ustawiam na jedynke tak ze nawet nie zdazy sie wychlodzic do 10 stopni do wieczora.

:) :):)
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***