Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2019-03-17, 17:16
Cafe Jazz Festiwal Radom 2019 DYSKUSJA
Autor Wiadomość
kalinin 
weteran
mirek@kalinin.pl

Twój sprzęt: Laika Kreos 4012
Nazwa załogi: Kalinka
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 398/477
Skąd: Jedlińsk k/Radomia
Wysłany: 2019-03-12, 22:48   Cafe Jazz Festiwal Radom 2019 DYSKUSJA

Zapraszam do dyskusji o festiwalu i Zlocie CT
_________________
Rozum przychodzi z wiekiem, najczęściej jest to wieko trumny.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2019-03-12, 23:16   

Chciałbym tam w końcu kiedyś dojechać bo ciągle coś się dzieje w terminie Radomia :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2019-03-13, 10:56   

MECENAS napisał/a:
bo ciągle coś się dzieje w terminie Radomia

To przy okazji dziania się, w zeszłym roku przy powrocie z Radomia wstąpiliśmy na Ogólnopolskie Święto Papryki. Nie wiem jak w tym roku ale w zeszłym była wystawa producentów papryki, kiermasz i występy artystyczne. Nawet było gdzie na parkingu zatrzymać się kamperem.
https://goo.gl/maps/u2Cras2cgi82
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kotek 
Kombatant
Mam na imię Danusia!


Twój sprzęt: Fiat Ducato Toskana 1,9 TD
Nazwa załogi: MisioKot
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 07 Paź 2010
Piwa: 403/444
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-13, 11:08   

Może jakieś zdjęcia warto wstawić, chętnie zobaczę. :kwiatki:
_________________
Pozdrawiamy - Danusia-Kotek i Henio-Misio

Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2019-03-13, 14:38   

Kotek napisał/a:
Może jakieś zdjęcia warto wstawić, chętnie zobaczę. :kwiatki:

Ale zdjęcie czego? Święta Papryki?
Nie mam. Złapało nas z zaskoczenia kiedy jechaliśmy do domu w niedzielę. Zobaczyliśmy plakat i skręciliśmy z ciekawości. Zakupiliśmy trochę papryki i pojechaliśmy dalej. Występować miał chyba Marcin Daniec i całkiem wieczorem BAJM, ale nie chciało nam się czekać, jazz nas zmęczył. :haha:
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2019-03-13, 20:17   

Święto papryki bez święta jest corocznie we wrześniu w Berekfurdo a właściwie to w całych Węgrzech. Corocznie wozimy stamtąd zaopatrzenie dla naszych znajomych.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2019-03-13, 20:42   

lepciak napisał/a:
Święto papryki bez święta jest corocznie we wrześniu w Berekfurdo a właściwie to w całych Węgrzech. Corocznie wozimy stamtąd zaopatrzenie dla naszych znajomych.

Węgierska papryka pod radomskiej do pięt nie sięga :spoko
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2196
Skąd: Otwock
Wysłany: 2019-03-13, 20:47   

Ej, chłopcy! Aleście spapryczyli ten jazzowy wątek. :bajer
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Świstak 
Kombatant


Twój sprzęt: Milka, Milka2
Nazwa załogi: Świstaki
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Cze 2009
Piwa: 426/100
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2019-03-13, 22:46   

Heeeej!!!

W tym roku jadę! muszę wreszcie potańczyć z Halinką!!!

Mirek pokazał mi kilka filmików na stronie http://cafejazz.eu/ i jestem ugotowany...

O czym tu dyskutować? trzeba pojechać, zobaczyć, potańczyć a później dziękować a nie dyskutować...
_________________
"Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"


Milka - może ją spotkacie?
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KrzySówka 
weteran

Twój sprzęt: Fiat Ducato Autostar
Nazwa załogi: Krzysztof i Iwonka
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2015
Piwa: 16/25
Skąd: Mysłowice/Zawiercie
Wysłany: 2019-03-14, 08:15   

Lista już jest ale komu i gdzie nalezy wpłacić :bigok
_________________
Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kicio 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hymer Eriba
Nazwa załogi: Kociaki
Dołączył: 08 Lis 2012
Piwa: 56/1
Skąd: Radom
Wysłany: 2019-03-16, 01:36   

Zapraszam do wysyłania zgłoszeń na Zlot Cafe Jazz Festival na adres zkocinski@interia.pl lub kamper@cafejazz.eu
Po otrzymaniu informacji zwrotnej, załoga zostanie wpisana na listę zlotową. Następnie w terminie 21 dni od zgłoszenia proszę o uiszczenie opłaty za zlot według cennika na podane konto Stowarzyszenia Cafe Jazz Festival z dopiskiem Zlot.
Przypominam o podaniu przy przelewie : imię nazwisko i obowiązkowo nick z forum Camperteam.
Pozdrawiam Zenek.
_________________
Kicio
Lepiej żałować , że się coś zrobiło , niż żałować , że się nic nie zrobiło.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kalinin 
weteran
mirek@kalinin.pl

Twój sprzęt: Laika Kreos 4012
Nazwa załogi: Kalinka
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 398/477
Skąd: Jedlińsk k/Radomia
Wysłany: 2019-04-19, 12:30   

Zapraszam na stronę Cafe Jazz Festival Radom 2019, gdzie są linki do wykonawców, którzy wystąpią już na pewno w 2019 roku.
_________________
Rozum przychodzi z wiekiem, najczęściej jest to wieko trumny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
KrzySówka 
weteran

Twój sprzęt: Fiat Ducato Autostar
Nazwa załogi: Krzysztof i Iwonka
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2015
Piwa: 16/25
Skąd: Mysłowice/Zawiercie
Wysłany: 2019-04-29, 07:23   

Super :wyszczerzony: już nie możemy się doczekać tej wspaniałej imprezy :spoko
_________________
Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kalinin 
weteran
mirek@kalinin.pl

Twój sprzęt: Laika Kreos 4012
Nazwa załogi: Kalinka
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 398/477
Skąd: Jedlińsk k/Radomia
Wysłany: 2019-06-12, 09:15   Jak zrobić festiwal?

Jest tylko jeden sposób na zrobienie festiwalu:
wstajesz rano z łóżka, ubierasz się, zakładasz buty, wychodzisz z domu i robisz festiwal. Innych sposobów nie ma. Niestety ma czegoś takiego, jak książki o organizacji festiwali, nie ma szkół i kursów ich organizowania. Wszyscy organizatorzy, z którymi rozmawiałem, pewnego dnia obudzili się i stwierdzili, że zrobią festiwal. Musieli się po drodze wszystkiego sami nauczyć. Przez to właśnie czasem bywa ciężko. Ale warto przez tę drogę przejść by zobaczyć efekt końcowy. Co do samej organizacji to najważniejszy jest pomysł, a później realizacja, wybór terenu, na którym dziać się będą imprezy plenerowe. Całość musi być zaprojektowana tak, żeby ludzie mogli swobodnie się poruszać po terenie. Organizator festiwalu, musi dbać o to, aby jego publiczność miała komfort dotarcia do każdego miejsca. Poza tym ważne jest by mieć firmę ochroniarską, której część z nich całkowicie nie widocznych dla uczestników. Ochrona na festiwalu musi działać tak, aby ludzie nie czuli przez cały czas, że ona jest. Taka jest główna zasada ochrony. Są oczywiście przepisy regulujące sprawy ochrony i tak np. ochroniarze w odpowiedniej ilości muszą być oznakowani, tak by uczestnicy w momencie gdy potrzebują ich pomocy mogli ich znaleźć. Kwestia logistyki, to druga po bezpieczeństwie najważniejsza sprawa. Festiwale są świetnym sposobem na promocję miasta. Nawet jeśli współpraca między organizatorem a władzami regionu się nie układa (np. ze Starostwem w Radomiu). Jeśli reklamuje się przykładowo Międzynarodowy Cafe Jazz Festiwal w Radomiu to jest to już samo w sobie jest promocją miasta. Idealnie, wręcz symbiotycznie jest, jeśli festiwal z miastem dogaduje się. Po pierwsze wiadomo, że potrzebne jest zaangażowanie finansowe miasta i ono także może się przejawiać na różne sposoby. To może być bezpośrednia dotacja na konto stowarzyszenia, czy instytucji współorganizującej festiwal ( współpraca z MOSiR). Z punktu widzenia miasta najważniejsze, żeby była promocja festiwalu, a co za tym idzie samego miasta. Naturalnie poziom tego festiwalu też musi być odpowiedni, aby ci, którzy tu przyjadą poczuli, że brali udział w dobrze przygotowanej imprezie. Dodatkowy sposób na pomoc jest taki, że miasto udostępnia swój teren i ogradza go. Ważne, żeby w Urzędzie Miejskim byli urzędnicy, którzy zgadzają się, że idea, którą budujemy jest słuszna i przynosi miastu korzyść. Tu składam ukłon w kierunku Mateusza Tyczyńskiego Dyrektora Kancelarii Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego, który objął CJF honorowym patronatem.

Jak dotrzeć do potencjalnego odbiorcy?
Standardowe środki promocji, jak plakaty, ulotki, zaproszenia, identyfikatory dla uczestników i wykonawców opracowuje i wydrukuje „dumny sponsor Festiwalu” -Studio KK z Radomia. (szczególne podziękowania dla Tomasza Kochanowskiego) . W tym roku nowością Cafe Jazz Festiwal będzie loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Studio KK wydrukowało 1000 numerowanych zaproszeń, z regulaminem loterii oraz programem festiwalowym, które w dniu 17-go sierpnia od godziny 21 na scenie głównej wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych związanych z kawą - z nagrodą główną automatycznym ekspresem do kawy o kilkutysięcznej wartości.
Oczywiście licząc cały czas na poszerzenie publiczności, organizujemy Paradę Nowoorleańska w Centrum Miasta w strojach z lat dwudziestych i trzydziestych oraz prezentacjami pojazdów zabytkowych. Chcemy aby te działania dotarły do jak największej liczby osób. Zaproszenia na CJF i losowanie wręczane będą przez atrakcyjne dziewczyny z zespołów występujących na CJF , co ułatwi bezpośrednie dotarcie do potencjalnego uczestnika festiwalu i zbudowanie z nim pozytywnych relacji.
W moim pojęciu nie ma czegoś takiego jak festiwal moich marzeń. Ze mną jest tak, że gdy już widzę, że festiwal się udaje, to i tak jestem niezadowolony. Wiem, że powinienem był go zrobić lepiej. To dramat, bo ja niestety nigdy nie osiągam samozadowolenia z pracy. To powoduje, że pracuję, pracuję i jeszcze więcej pracuję. Wszystko poprawiam i staram się optymalizować. Gratuluję wszystkim organizatorom, którzy osiągnęli samozadowolenie. Ja niestety do nich się nie zaliczam – jestem bardzo krytycznie nastawiony do swojej roboty. Radom zdał sobie już sprawę, że żaden urzędnik nie wymyśli kampanii promocyjnej Radomia. Dlatego urzędy miejskie skazane są na takich potworów jak ja, którzy do nich chodzą, nalegają, „terroryzują” i przekonują do podpisywania różnych umów. Z czasem na szczęście robi się z tego symbioza i wszyscy się do siebie przyzwyczajają. Potem każdy już wie, co kto robi, na co kogo stać i jakich rezultatów możemy się spodziewać.
Uważam, że w Radomiu jest dużo ciekawych propozycji kulturalnych ale Cafe Jazz Festiwal połączony z Międzynarodowym Zlotem Kamperów jest w tej części Europy jedynym tego typu wydarzeniem na taką skalę. Jesteśmy międzynarodowi nie tylko z nazwy. Ludzie z zagranicy przyjeżdżają tutaj na własny koszt. Ja nie wysyłam im zaproszeń, nie płacę im za przelot i hotel, nie zapewniam nic z wyjątkiem wolnego wstępu na wszystkie wydarzenia Cafe Jazz Festiwal.
_________________
Rozum przychodzi z wiekiem, najczęściej jest to wieko trumny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
daro35 
weteran

Twój sprzęt: Przyczepa Hobby de lux 560
Nazwa załogi: Deszczyki
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lis 2017
Piwa: 76/245
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2019-08-16, 19:51   

A czy jakbym gdzieś jutro przelatywał obok to mogę zalecieć na noc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***