Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Albania
Autor Wiadomość
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-04-20, 22:29   Moja Albania

Zgodnie z planem wyjechalismy w czwartek z domu , dojechalismy do znanej nam miejscowki w csoconavisonta kolacja w fajnej knajpce i spanko .nastepny etap to Megiugoria. droga od Bania Luka do Mostaru choc jade nia juz chyba czwarty raz ciagle zapiera dech w piersiach.Tutaj cisza i spoko, kemp 10 e z wszystkimi wygodami.dzisiaj zdobylismy szczyt gdzie miala sie ukazac Najswiatsza Panienka.to naprawdwe wyzwanie.Swieta spedzamy tutaj, nastepnie Szkodra juz w Albani.No niestety ale nie potrafie zamiescic zdiec , staram sie to jakos ogarnac ale chyba , a moze jeszcze jeszcze sie naucze.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-04-21, 21:11   

Jak Cię na nauczyły wnuki to na wyjeździe klapa.Ja umie wklejać z karty foto a z telefonu nie. A takie ładne mam na nowym telefonie.moze spotkasz kogoś kumatego co Ci wklei.na Krecie wklejalo mi kilka osób.barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-04-21, 21:28   

Basiu moje wnusie mieszkaja troche daleko ale na wakacje zabieram je do Grecji i mysle ze wreszcie mnie naucza.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janus 
weteran


Twój sprzęt: Pössl 4F 2,8 idTD "BILA DODAVKA"
Nazwa załogi: DorJanki
Dołączył: 25 Lis 2010
Piwa: 42/47
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2019-04-22, 07:49   

A widzisz Edziu, trzeba było się w Bogacsu upomnieć to zorganizowalibyśmy jakąś lekcję :diabelski_usmiech
Wspaniałej podróży życzymy :spoko
_________________
Pozdrawiamy:
Dorota i Janusz
www.pozadomem.y0.pl
Jeszcze sporo możemy, ale nic nie musimy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-04-22, 13:47   

nic nie piszesz koło Metjugorie,wodospady Krawica,Blagaj,Pocitieli,piekne miejsca.nie zapomnij o plazy Kupari za Dubrownikem.magiczne miejsce nie tylko Metjugore.Czarnogora,manastyr Ostrow i Moracza. :kawka: ja bardzo się przygotowuje do każdego wyjazdu,a i tak czasami cos przegapię.Balkany to śa magiczne miejsca,łacznie z Albania. :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-04-22, 21:30   

Bardzo Basiu dziekuje za podpowiedzi zapewniam Cie ze chyba jestem dobrze przygotowany do tej podrozy bo czytam z zapartym tchem wszystkie Wasze relacje i sporzadzilem wiele notatek,jednak chyba nie bedzie to mozliwe zebym za pierwszym wyjazdem po Albani wszystko obiechal. Dzisiaj swieta konczymy w Mediugorie i jutro jedziemy na wodospady Krawica, nastepnie Mostar. Pozniej ciurkiem do Szkodry.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2019-04-22, 22:10   

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
nie zapomnij o plazy Kupari za Dubrownikem


Basiu, przy okazji mam pytanie - czy wjeżdżaliście kamperkiem w okolice plaży czy gdzieś dalej staliście ? Tyle się naczytałem o policji w Chorwacji, że w sierpniu stanęliśmy na kempingu przy głównej ulicy naprzeciw tej plaży.

Edward - widzę, że robicie podobną trasę jak my w wakacje. Jeśli się Wam przyda info to spróbuję poszukać gdzie staliśmy w Blagaju na takim mini kempingu nad samą rzeką. Właściciel swoim samochodem bez żadnych dodatkowych kosztów zawiózł nas jednego wieczora do restauracji tam gdzie wypływa rzeka spod skał, a drugiego wieczoru tam i z powrotem do Mostaru. Bardzo sympatyczni i otwarci ludzie w Hercegowinie. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-04-22, 22:13   

Witam serdecznie. Walczę z myślami, czy w tym roku nie pojechać. Raz zbieram się w sobie i planuję innym razem pokonują mnie wątpliwości w postaci czteroosobowego potomstwa. Zwiedzanie zabytków etc. odpada, bo dzieciaki potrzebują innej formy wypoczynku. Trzeba byłoby pomyśleć o objazdowej formie rekreacyjnej. Chorwacja do której jeździliśmy od 2002 roku jest już nie do poznania. Dlatego zwracam swój wzrok na Albanie. Chociaż i tam już zaczynają się komercyjne zmiany. Do Albani analizowałem trzy najpopularniejsze trasy; przez BiH, Serbię i Chorwację (najdłuższa). Wy wybraliście przez Bośnię. Nie mam jeszcze przekonania którą potencjalnie wybrać, gdybym się zdecydował. Chorwacką znam aż za Dubrownik do granicy z Czarnogórą (całą magistralę wielokrotnie). Pozostałych nie znam. Życzę spokojnej i bezpiecznej podróży. Będę również śledził dalsze etapy. Przy wklejaniu zdjęć wystarczy je mieć na pulpicie komputera(laptopa) żeby było je łatwo zlokalizować. Kliknąć przeglądaj (poszukać na pulpicie i kliknąć właściwe zdjęcie) Potem dodaj załącznik i na końcu wyślij. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-04-23, 19:38   

Januszku, przyjacielu nasz, przecież wtedy już byliście w fazie strajku, który my popieramy w 150% więc jak miałem prosić o lekcje. Pewnych zasad należy przestrzegać.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janus 
weteran


Twój sprzęt: Pössl 4F 2,8 idTD "BILA DODAVKA"
Nazwa załogi: DorJanki
Dołączył: 25 Lis 2010
Piwa: 42/47
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2019-04-23, 20:30   

Masz rację Edziu, wyszedłbym na łamistrajka :oops:
Ale jakiś mały tajny komplet.... :chytry
_________________
Pozdrawiamy:
Dorota i Janusz
www.pozadomem.y0.pl
Jeszcze sporo możemy, ale nic nie musimy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-04-23, 21:36   

Kupari.ostatnio byliśmy w maju ale teraz wracamy z Grecji i pisze z tel.mysle że to było że 3 lata temu.mial być inwestor do oburzenia hoteli.nie wiem jak jest teraz ale zawsze staliśmy na kafelkach przy plaży.piechota do Milini w drugą stronę aż do wojskowych.Albania bardzo stala sie komercyjna tak jak piszesz.Obecnie Bałkany i Grecja przez Rumunię Bułgarię.Jest moja bieżąca relacja.wracamy jesteśmy już w Caransebes. Dziś jak nigdy 600km. Wspaniałe jest droga e Rumuni przez most na Dunaju na elektrowni Barbara
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 227/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2019-04-23, 21:54   

" Edziowie" .. miejcie się zdrowo i wesoło, bo reszta sama przyjdzie...

Albania, ładną przygodę wybraliscie :ok
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-04-24, 22:07   

dojechalismy do Albani do Szkodry na kemping Legienda, jest super ,wszysto co ma byc na kempingu, cena 17,50 er. jutro podziele sie wrazeniami z wodospadow kravica i przedewszystkim o Mostarze .pozdrawiam.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-04-24, 22:34   

dzieki temu forum poznalem cudownych nauczycieli jak Janusz Dorotka Renia i wielu innych,ktorzy kazdeo dnia sa gotowi udzielic konkretnych informacji ,o ktore poprosze ,a Basia i Zbych Muzykowie, wszysczy czapki z glow.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 227/153
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2019-04-25, 00:06   

Dzięki, dzięki za pochwałę, dla miłych robi się wszystko...
:diabelski_usmiech Edziu za Twoje szaszłyki!!! Nawet bym cię po francusku nauczyła... ;) :mrgreen: :haha:

... Ale tylko na migi...
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***