Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja Albania
Autor Wiadomość
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-05-08, 22:17   

Mam pytanie czy byliście w Asprowaldzie zaraz koło
Stawros. NAM PODOBALO SIE TEZ W KOMOTINI Z TAMTAD PLYNIE PROM NA TASOS
Ostatnio zmieniony przez Barbara i Zbigniew Muzyk 2019-05-09, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-05-08, 22:19   

Wlodku i Janusz , wiem ze to nie takie proste zeby ot tak na zawolanie sie spotkac. my bedziemy tu jeszcze pare dni tym bardziej ze przywitali nas tutaj Heniu i Remek.Do konca roku daleko, wszystko przed nami.Pozdrawiam i zycze Wam cudownych wrazen z Waszych podrozy.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-05-08, 22:35   

Tak Basiu bylismy w Asprowalda, bardzo fajne miasteczko tez nam sie podobalo. natomiast do Komotini nie dojechalismy poniewaz nasza podroz po wschodniej Grecji zakonczylismy na Kavali. Obiecuje Ci ze w nastepnym roku jak zdrowie dopisze pojade Twoimi wskazowkami na Poloponez. Basiu wielki dzieki,jestem pewien ze z Twoich relacji korzysta kazdy kto wybiera sie do Grecji.
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-05-09, 10:03   

TEdward dziekuje za komplement, :kawka: ja uważam/inaczej jak moi znajomi pierdzacy w stolki,no i chodzący po kawiarniach /,ze kamperowanie to lekarstwo na stare lata.Nam kempingi niepotrzebne,poza nimi tez spotykamy w trasie fajnych ludzi.Polecamy Wam na trasie Rupite w Bulgarii.Troche prymitywne,ale wody fantastyczne,nie wiedziałam że tylu Bulgarów kamperuje. :kwiatek2
Czy dobrze pamiętam ale chyba nie pisałeś jak z Albani przejechaliscie na Halkidiki.Jaką trasa, bo my jechaliśmy z Bitoli na Joanine i Igumeniste /plaża Dreepano fantastyczna dla kamperów co nawet potwierdza Bronek/,a powrót jechaliśmy wschodnim wybrzeżem do granicy z Bulgaria. :kwiatki:Jeszcze jedno :!: kilka lat temu na granicy Albanii i Czarnogory,mielismy podobna sytuacje jak wy.Wjechalismy na specjalny kanał i paru celnikow z aparatami szukali prawdopodobnie narkotyków.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-05-09, 10:40   

:mrgreen:
Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
ja uważam/inaczej jak moi znajomi pierdzacy w stolki,no i chodzący po kawiarniach /,ze kamperowanie to lekarstwo na stare lata


Nie mogę się doczekać , mam cholerne 7 lat do celu :? Żona -już czy jeszcze- może ale nie musi . Specjalnie tak wybrałem, jej emerytura to zawsze jakieś dla mnie utrzymanie ( Idolem mym Ferdek). :bukiet:
Ja nie moge i nawet na to niebieska tabletka nie pomoże. :mrgreen: . Kurde jak tu doczekać ???

https://youtu.be/Zw7WyHCJZRE?list=RDZw7WyHCJZRE#t=20s
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 142/106
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2019-05-09, 11:39   

Bronek napisał/a:

Nie mogę się doczekać , mam cholerne 7 lat do celu
Witam w klubie czekających , z innej strony to tylko 7.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward 
zaawansowany


Twój sprzęt: C-line SUPERIOR z gwiazdką
Nazwa załogi: EDIR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Gru 2009
Piwa: 23/6
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2019-05-09, 13:34   

Broniu tylko cierpliwość, tabletek nie bierz, zostaw se na potem..
_________________
Najważniejsza jest dla mnie przyszłość, bo to tam zamierzam spędzić resztę mojego życia... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-05-09, 13:51   

Bronek napisał/a:
mam cholerne 7 lat do celu


Lepsze 7 niz 9 , i to dzieki milosciwie nam panujacemu. :diabelski_usmiech
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-05-09, 15:38   

Do tom-cioco z ta plaża Gjipe nie napisałeś.byliście czy nie :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-05-09, 15:41   

Bronek napisał/a:
Nie mogę się doczekać
,to chyba nieprawda,bo cale forum czytało o twoim nowym kamperze no i co :?: :?: gdzie są te weekendy jakoś nic nie piszesz gdzie chociaż na krotko szlejecie :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-05-09, 17:01   

Nie piszę, bo mi się nie chce i raczej tego full w necie, więc po kiego? N razy rock and roll..

Też nie za bardzo czytam takie opisy wojaży, bo i tak zawsze po swojemu. Raczej "przelatuję" przez takie wątki, wyłuskuję "rodzynki" :mrgreen: .

Po 60ciu latach życia, już czas, na się swoje zdanie i preferencje.
To raz.
A dwa, na północy mam morze., to prom i rower i Bornholm jedynie bliskim zasięgu można zaliczyć (ile razy można?)
Albo weekendowy wypad dalej, to "dalej " oznacza albo Niemcy, np Berlin, albo Polska m/w 300-400km, by o skoczyć na kilka dni. Co tu opisywać?

Ktoś w tym kraju musi też pracować lub udawać że pracuje, dawać też pracę innym ...
Dlatego czekam, by zasłużyć na "wieczny odpoczynek"! I nie kamperem człowiek żyje, to tylko rzecz i niech sobie stoi a ja się znudzi to pies go trącał, może zdążę jeszcze czymś innym się zainteresować?

A :mrgreen: Właśnie montują na naszym "babskim kamperku " elektryczny bagażnik na rowery i byliśmy to zobaczyć... :mrgreen: ale co o tym pisać, że w Poznaniu jest fajnie? :spoko , jak pogoda pod psem i czasu brak.

"Moja Albaniac" widoczna na zdjęciu, i taką póki co mam i muszę z tym żyć . :spoko Ale się zbroję w pojazdy bojowe..na czas który nadchodzi.

Ktoś pisze o wieżach krzywych, ja o pierdołach i mamy komplet. Oczywiście "Komplecik" pisze o wszystkim :bigok ma do tego prawo.

Resized_20190509_160434001002003004.jpeg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 54,14 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tom-cio 
weteran


Twój sprzęt: samoróbka kamper na blaszaczku
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Sty 2014
Piwa: 68/144
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-05-09, 21:36   

Do Basi- na Gjipe nie bylem, wjezdzalem do Albanii przez Ochryd, nocowalem w Sarande i jej okolicach, zaliczylem Ty tylko te kilka co opisałem wcześniej, nie chcialo mi sie przez liogare, wolalem kierunek na Grecje, Sivota, Igumenitsa i plaze Ormos Valtou, i tak jak pisze Albania stracila dla mnie to"cos", juz sie tam nie wybieram raczej.... Zakochany w Grecji jestem i w lecie wale powtornie na Evie, z moim blaszakiem dojazd na dwa noclegi ogarne, jeden Skopie, drugi Saloniki i promem z Agiokampos, juz marzeniami tam jestem, a dopiero co przedwczoraj wrocilem :mrgreen:
I bede se na plazy w Kalamos stał i tyle. Bay bay Albanio i uduscie sie tymi betonowymi klockami pobudowanymi w nieladzie i gorami smieci i mentalnoscia muzulmanska, ze wy biedni to trzeba kazdy grosz wydoic z przyjezdnego, i mam nadzieje ze sporo osob przeczyta te nasze wpisy i tam nie pojada. Bo dla widokow niby warto, ale piekniejsze sa w chorwacji i grecjii i nie ma tam ton smieci, dla serdecznosci juz nie warto bo tam gdzie turystow poczuli to juz jej nie ma, dla taniosci to wogole nie warto bo drozyzna, czarnogora chyba tansza a grecja napewno, kempingow nie ma (bo te co sa to im cos sie w glowach porobilo, bo tak jak Edward pisze, w Sarande to kawal pola z betonami i kamieniami kilometr od moza oddzielony gora) A i opisze Wam jeszcze jedno-Syri i Kalter, slynne blu eye, w zeszlym roku stala fajna mala knajpka i mozna kawe bylo wypic, tez na majowke bylem, w tym knajpke zburzyli i gdzie wladowali gruz i pape z dachu? Ano do tej krystalicznie czystej wody, do rzeki co z tego zrodla wyplywa, tak ordynarnie :zastrzelic Uderzylo im bogactwo do glowy, ale z pieniadzem nie nadeszlo obeznanie swiata i krztyna kultury, mysla ze sa pempkiem swiata, bo wszyscy do nich jada. A ja mowie oficjalnie-Nie warto
_________________
moja budowa http://www.camperteam.pl/...hlight=bud%BFet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2019-05-09, 23:00   

Dzieki to nam pozostaną dobre wspomnienia.jutro policze ile razy byliśmy :?: :?: Czyli moja Grecja się sprawdza,jeszcze musze sprawdzić te twoje plaże bo nie wszystkie kumam które podajesz,a przecież trochę znam tę grecyje.Gjipe zapamiętam, ale wywozili autami 4x4 wory śmieci.Dlaczego ludzie tak śmiecą,tego nie mogę zrozumieć :?: W Grecji też sa smieci ale sa i tez wszedzie kontenery na nie . Dlatego wole jechać któryś raz tam niż np.do Maroka :!: Pozdrawiam Barbara Muzyk
Teraz byliśmy 6 tygodni.Pewnie czytałeś :oops:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tom-cio 
weteran


Twój sprzęt: samoróbka kamper na blaszaczku
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Sty 2014
Piwa: 68/144
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-05-10, 18:34   

Czytalem :mrgreen:
Sivota(zdjecie pobrane z neta, sam takiego ladnego nie mam), plaze ormos valou sa nad Igumenitsa, jest to taka lacha piaszczysta cignaca sie kilka kilometrow, jak nasz hel ale z jednej morze z drugiej jezioro i mokradla, ale piaseczek i dzicz

pobrane.jpeg
Plik ściągnięto 7287 raz(y) 13,17 KB

_________________
moja budowa http://www.camperteam.pl/...hlight=bud%BFet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janus 
weteran


Twój sprzęt: Pössl 4F 2,8 idTD "BILA DODAVKA"
Nazwa załogi: DorJanki
Dołączył: 25 Lis 2010
Piwa: 42/47
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2019-05-11, 17:49   

Edward napisał/a:
Wlodku i Janusz , wiem ze to nie takie proste zeby ot tak na zawolanie sie spotkac. my bedziemy tu jeszcze pare dni tym bardziej ze przywitali nas tutaj Heniu i Remek.Do konca roku daleko, wszystko przed nami.Pozdrawiam i zycze Wam cudownych wrazen z Waszych podrozy.


Dzięki za życzenia i oczywiście wzajemnie, a także... Do zobaczenia :spoko

My dzisiaj zakotwiczyliśmy na dwa, trzy dni w Stomio. Później objazd po północnej i wschodniej Grecji :wyszczerzony: . Pogoda nareszcie wspaniała choć podróż przez całą Słowację i Węgry mieliśmy w deszczu :evil:
_________________
Pozdrawiamy:
Dorota i Janusz
www.pozadomem.y0.pl
Jeszcze sporo możemy, ale nic nie musimy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***