Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SUNTAGO Wodny Świat - ciekawe czy pomyśleli o kamperach
Autor Wiadomość
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 444/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2019-08-18, 10:13   SUNTAGO Wodny Świat - ciekawe czy pomyśleli o kamperach

Jak w temacie, na jesieni ma być otwarcie i zastanawiam się , czy będzie dało się tam pojechać kamperkiem. Nie chodzi mi o to czy będzie tam pole kempingowe, ale chociaż wydzielone miejsce dla kamperów z mediami , tak aby nie trzeba było stawać między osobówkami , bo to żadna atrakcja .
Ciekawi mnie , czy projektant i inwestor takiego nowoczesnego obiektu, przewidział taki rodzaj potencjalnych klientów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2019-08-18, 10:45   

Jak znam swoje dzieci to pewnie będę tam bardzo regularnie... To otwarcie jesienią ma być chyba otwarciem pierwszego etapu więc pewnie takich rzeczy jak pole kempingowe nie zrobią. Ale na jedną noc po co media...
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-08-18, 10:51   

Tak jak Twoja Lepsza Połowa, "trudnoprzekonywalna" była do kampera, tak moja nie da się namówić na publiczne baseny. A dziwne bo do publicznych toalet nic nie ma, jak ją przyciśnie to nawet ich pragnie :mrgreen:

Kurcze nie rozumiem kobiet.
AD rem : reklama tego obiektu jest jakaś kulawa, skoro od Ciebie dowiaduję się o niej.
No to sobie poczytałem https://gloswielkopolski.pl/suntago-wodny-swiat-to-pierwszy-etap-projektu-park-of-poland-we-wreczy-powstaje-najwiekszy-park-wodny-w-europie-kiedy-otwarcie/ar/c7-14345225

Nadrobiłem
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/482
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2019-08-18, 12:49   

Z tego co Kolega przekazał, są cztery miejsca dla kamperów z prądem. Jak narazie brak możliwości opróżniania kasety WC.
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JanKowal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-18, 17:31   

Chyba na Facebooku czytałem wypowiedz kilku kamperowców którzy pisali do zarządu tego przybytku i dostali odpowiedz że ...." nie jest to ich priorytetem".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***