Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania 2019
Autor Wiadomość
Yans 
weteran
wielbiciel pieczonych pyrek, grilla i wędzenia


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Sty 2009
Piwa: 106/1683
Skąd: Pobiedziska
Wysłany: 2019-07-15, 22:26   

spanian napisał/a:
Tak mi pisali prywatnie, ale nie czułbym się z tym dobrze.

Na miejscu Ci minie... :mrgreen: Miałem czasem takie sytuacje,niby niezręczne,ale później okazywały się normalne ,pozwalające na lepsze relacje... :ok
Zyskujesz nowych znajomych na lata... :bigok
_________________
Praca jest najgorszą formą spędzania wolnego czasu....

A każdy dzień jest raz w życiu...


Tomek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2019-07-15, 22:58   

spanian napisał/a:
Tak mi pisali prywatnie, ale nie czułbym się z tym dobrze.


Masz talent w robieniu filmików reklamowych jest sprzęt są statyści są modelki :bukiet:

Zrobiłeś już wstępne filmiki reklamujące czuję tu niszę zarobkową wystarczy poszukać na następnej trasie reklamodawców którzy by chcieli zareklamować się jako cudowne rodzinne miejsce na odpoczynek :)

Forma zapłaty to przynajmniej All inclusive na czas kręcenia spotu reklamowego w zależności od trudności zadania ale nie krócej jak 3-4 zdjęciowe. (Tak czynią fachowcy) :-P

Nie ma nic fajniejszego jak dzień popracować , a potem oddać się blogiemu relaksowi rodzinka by była szczęśliwa, a Ty jak mniemam spełniony w poznawaniu nowych miejsc :bigok


Ps Po kempingach nie jeżdżę, ale jak wypali to będziemy w kontakcie :haha:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-16, 00:23   

Dobre słowo, życzliwość i świadomość, że przeżywacie to razem z nami jest dla mnie wystarczającą gratyfikacją. Bardzo proszę przedpremierowy odcinek. Llogara Pass (Przełęcz Llogara) Tam gdzie silniki odmawiają posłuszeństwa i Nashos camp. Szczególnie kiedy jedziemy z zachodu na wschód. Jeden z naszych kolegów wie o czym mowa bo zagotowało mu wodę w układzie (-; https://youtu.be/YcS5pJqpMGU
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
romanden 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Fiat Ducato zabudowa Mizar 150
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2017
Piwa: 38/21
Skąd: Ukraina
Wysłany: 2019-07-16, 08:34   

Naprawdę super. Czekam na kolejny odcinek. Ja mam mniejszego drona - dji spark. Robię nie takie długie (czasu na to dużo trzeba), lecz krótkie filmiki dla siebie.
I polecam pomyśleć i kupić "dji osmo pocket" albo "dji osmo mobile" albo coś innego, żeby video było i na ziemi stabilizowane.
Różnica niesamowita naprawdę.
Pozdrawiam i piwko
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marko222 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Peugeot
Nazwa załogi: rodzina 2+2
Dołączył: 29 Wrz 2014
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2019-07-16, 09:41   

Witam Was wszystkich.
Z uwagi na brak czasu, nie udzielam się niestety na forum, lecz z wielką uwagą śledzę Wasze podróże. Uwielbiam czytać Wasze relacje. W tym roku byłem w Grecji, Albanii. Wyjeżdżając, oczywiście też czytałem nasze forum i natrafiłem na wpis nt. ostrzeżeń w Serbii, aby zachować ostrożność pomiędzy Niś a granicą Macedońską.

Na powrocie z Albanii, przez Macedonię, już w Serbii, spotkała mnie bardzo niemiła niespodzianka. Chciałem Was o tym ostrzec.
Na dużej stacji OMV https://goo.gl/maps/VVp7VdCY35bHoow46 już za miejscowością Niś (jadąc od strony Macedonii), zatrzymaliśmy się na szybki nocleg. Zaparkowałem na tyłach stacji, przy samym budynku stacji benzynowej. Rozłożyliśmy siedzenia i wraz z dziećmi udało się szybko zasnąć.

Po drodze, miałem problem z wycieraczką pasażera. Jestem mechanikiem samochodowym, ale nie pracuje w zawodzie, znam się na pojazdach. Podniosłem maskę samochodu, i zacząłem "grzebać".
Po chwili przyszedł kierowca autolawety (zdjęcie zamieszczone niżej), który bardzo natrętnie pytał czy "car is ok?" Odpowiadam za każdym razem, że tak, że mam tylko problem z wycieraczką. Zaczął opowiadać połamanym angielskim "My friends, service, help you". Nie dał mi spokoju.
Pomyślałem, że chłop mnie nie rozumie, a więc mu pokażę, odpalając samochód.
Ku mojemu zdziwieniu, samochód nie odpalił :evil: :evil:

Zajęło mi to troszkę czasu, ale okazało się, że sk......n w nocy jak spaliśmy wyrwał mi wtyczkę przy kole pasowym od czujnika obrotów - objawy takie, że auto kręci, ale nie odpali.
Zawiadomiłem kierownictwo stacji, zadzwonili na naszą prośbę na Policję, ale powiedzieli, że nie przyjadą wcześniej jak za 2 godziny, dlatego odpuściliśmy, zaraz powiadomię ich o tym fakcie elektronicznie.
Dodałem opinię na stacji. Zauważyłem, że ktoś miał podobny przypadek 6 lipca, lecz niestety skorzystał z ich usług i skroili go za "naprawę" na kwotę 2000 Euro.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marko222 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Peugeot
Nazwa załogi: rodzina 2+2
Dołączył: 29 Wrz 2014
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2019-07-16, 09:49   

Autolaweta oszusta

IMG_20190712_074117.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 1,74 MB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-16, 09:53   

Romanden, mam dwie kamery ze stabilizacją i jedną sportową z 170 kątem widzenia bez stabilizacji. Czasem potrzebuję tych ujęć bo są niessmowite. Dlatego jej używam. Czasem nawet potrzebuję żeby tej stabilizacji nie było bo ma być inny nastrój i emocje. Dziękuję jednak za sugestie. Znam ten model kamery.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-16, 10:01   

Marko222, bardzo ci dziękujemy dobry człowieku za info i jakiekolwiek działanie w kierunku nagłośnienia problemu i likwidacji zjawiska. Prawdopodobnie jednak służby mają w tym swój udział. Nie doczytałeś jednak że problem głównie występuje na odcinku Niś -Belgrad, choć nie jest to wyrocznia. Gdybyś nie miał wiedzy technicznej byłbyś biedniejszy o te 2 tyś Eur. Brawo ty. Ja zatrzymałem się przed Belgradem raz na śniadanie. Też na dużej stacji. Ale kiedy rodzina jadła posiłek, ja warowałem jak pies przy budzie na zewnątrz auta (-; Auto postawiłem na hektar od jakiejkolwiek ludzkiej obecności.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
KrzySówka 
weteran

Twój sprzęt: Fiat Ducato Autostar
Nazwa załogi: Krzysztof i Iwonka
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2015
Piwa: 16/25
Skąd: Mysłowice/Zawiercie
Wysłany: 2019-07-16, 10:46   

Super relacja i filmiki Miło zobaczyć znajome miejsca z innej perspektywy. Stawiam piwko, może w realu też się uda. Pozdrawiamy. :spoko
_________________
Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-16, 11:54   

Dziękujemy "Krzychu" (-;
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
romanden 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Fiat Ducato zabudowa Mizar 150
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2017
Piwa: 38/21
Skąd: Ukraina
Wysłany: 2019-07-16, 20:40   

marko222 napisał/a:
Autolaweta oszusta


ta sama stacja gdzie został oszukany kolega z Ukrainy
https://www.camperteam.pl...=33156&start=15
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-16, 23:02   

Że też nie ma bata na nich. Pasowałoby po serbsku (jadąc tą trasą) napisać na kamperze dużymi literami. Może z jakimś transparentem zawieszonym podczas postoju, że się zna proceder i uprzejmie prosi o trzymanie rąk z daleka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-17, 07:41   

W poszukiwaniu nowego miejsca na postój trafiamy na przepiękną, rozległą plażę w Borsh i pubu Altina Doki gdzie nasze dzieci (jego i nasz mały Alex) z łatwością znalazły wspólny język. https://youtu.be/eThYeye0xqA
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-18, 19:09   

Mówią, że wieczorem po pracy dobrze jest obejrzeć coś relaksującego (-; Ostatnia przystań w Albanii i przepiękna zatoka Monastery Beach. Potem już tylko Grecja. https://youtu.be/cDrjj6j8dGI
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
spanian 
stary wyga
Carpe diem


Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Dołączył: 20 Mar 2017
Piwa: 112/7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-07-19, 14:55   

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2136775486448261&id=100003474917946
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***