Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Serbia incydent !!! mafia samochodowa !!!
Autor Wiadomość
Darek Szczecin 
Kombatant

Twój sprzęt: JUMPER BLACK 205PS, VW T5 4Motion Seikel
Nazwa załogi: Darek&Anita&Maja
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Wrz 2014
Piwa: 113/163
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2019-08-06, 09:38   

Fajnie by było osiadać taką naklejkę widoczną też dla dla innych z zewnątrz, zawierającą wszystkie numery alarmowe plus ten antykorupcyjny wytłuszczony. Taki przekaz że ty wiesz jak reagować, ostudził by pewnie zapędy naciągaczy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2019-08-06, 09:43   

Cytat:
O ile pamiętam to w byłej Jugosławii była sławetna OZNA . SECURITATE Czauczesku to Rumunia .


Milus to skrót myślowy :lol:

Nikogo nie namawiam na podróż przez Serbię ,ale jak już się ktoś wybiera to warto być troszkę świadomym na co się piszę :spoko
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-08-06, 09:58   

:spoko
Ostatnio zmieniony przez zbyszekwoj 2019-08-06, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mazur 
weteran
Robert Mazur


Twój sprzęt: CI Mizar Garage , Ducato 2.8JTD
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 13 Kwi 2012
Piwa: 84/106
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-08-06, 13:28   

Byłem tylko lub aż dwa razy w Grecji, więc przejazdy i noclegi w Serbii x cztery. Zawsze bez problemów,a jak wracaliśmy w czerwcu to trafiliśmy na zlot motocyklowy. Impreza super, ludzie super,atmosfera super, chociaż do rana było głośno, jak to przy koncertach. Śpimy zawsze nad jeziorem w Baćka Topola. Jest gdzie wyrzucić kota-studzienka kanalizacyjna lub kibelek w godzinach urzędowania (nie robią problemów) , można też nabrać wody-krany obok WC dostępne całą dobę.
45°50'05.3"N 19°38'04.5"E
45.834811, 19.634579
_________________
Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku.
'Lao Tzu'
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andrzej627 
Kombatant


Twój sprzęt: VW T6 204KM DSG7 4MOTION Stylevan Equinox II
Nazwa załogi: Stylevanek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lip 2015
Piwa: 337/144
Skąd: Francja
Wysłany: 2019-08-06, 14:36   

Mazur napisał/a:
Śpimy zawsze nad jeziorem w Baćka Topola

Sprawdziłem. Miejscówka jest na mapie Miejsca biwakowe w Grecji. Trzeba zjechać z autostrady. :spoko
_________________
Andrzej
Filmy z moich podróży
Mój profil na Facebooku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2019-08-06, 18:50   

Panowie.. polityczna twórczość z tego wątku wylądowała w Graciarni. Jak ktoś ma ochotę zobaczyć swoje wywody przez kilka dni będą tam wisiały póki się nie zutylizują.
Dalsze próby przepychanek politycznych będą skutkowały miesięcznym urlopem od pisania na forum.
Jak już ktoś nie może wytrzymać to sio do Strefy wolnego słowa. Tam można sobie popuścić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
kimtop 
Kombatant

Twój sprzęt: Dethleffs Esprit RT na auto s pici na kapotou
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 18 Wrz 2007
Piwa: 139/44
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2019-08-06, 18:56   

Piwo dla Admina :spoko
_________________
Pozdrawiam.
Polak gorszego sortu

Wódka z lodem szkodzi na nerki.Rum z lodem niszczy wątrobę.Whisky z lodem atakuje serce.Gin z lodem rozwala mózg.Cola z lodem demoluje zęby.
Oznacza to,że lód szkodzi w zasadzie na wszystko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
tom-cio 
weteran


Twój sprzęt: samoróbka kamper na blaszaczku
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Sty 2014
Piwa: 68/144
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-08-06, 19:05   

A ja będę Serbię polecał,piękny kraj,mili ludzie ,warto znaleźć jakieś etno selo ,taka ichnia agroturystyka i za kilka groszy zostajesz stać,atmosfera w ichnich knajpkach jak u nas 30 lat temu,kopca wszędzie i to akurat mi nie leży,ale jako ludzie są bardzo ok.a to.ze się jakiś naciągacz znalazł....ano znalazł się baran to trza strzyc,polecam ,zjedzcie z autostrady na bok,odbijcie z.20 km i bedzie przepięknie,kraj gorzysty,strumyki,jak nasze Bieszczady dawno temu.My w tym roku na powrocie mieliśmy awarie auta kolegi ,bmw X5.Wracalismy z uszkodzonym tylnym mostem od Albanii,przez 500km dolewalem oleju,ale kosz nie wytrzymał.Pomogla.pomoc autostradowa,pomogli zdobyć mosty (dwa bo nie było o tym samym przełożeniu i musiałem z pomocą serbskich mechaników i ichnich narzędzi i pomocy ich rąk)wymienić obydwa.usluga wyszła nietanio .ale w Polsce wyszła by podobnie,załatwili nam super hotel dla kumpla,i w sumie zostaliśmy kumplami,piszemy se googlem czasem do siebie,więc nie wolno generalizować a napewno nie wolno mówić że Serbię trzeba omijać,to po prostu inna kultura,biedniejsi ludzie od nas a że znalazło się kilku złodziejki,no cóż jakby trafił na mnie i odpiął by mi wtyk od pompy to po pierwsze bym to znalazł,bo się na swoich autach znam,a po drugie dostałby kilka kopów albo po ryju i tyle...
Natomiast jeżdżąc autem za kilka setek ,i nie kupić se najprostszego interfejsu do diagnozy....
_________________
moja budowa http://www.camperteam.pl/...hlight=bud%BFet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/483
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2019-08-06, 19:33   

tom-cio napisał/a:
nie wolno generalizować a napewno nie wolno mówić że Serbię trzeba omijać,to po prostu inna kultura,


I o to chodzi...inna kultura .

Po to właśnie podróżujemy i kamperami i nie tylko, aby poznać a może i zrozumieć. Świat jest piękny, tylko ludki czasmi "fiutki" ;)

Dobre jest to, że informujemy się o takich incydentach :spoko
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-08-06, 19:39   

tom-cio napisał/a:
Natomiast jeżdżąc autem za kilka setek ,i nie kupić se najprostszego interfejsu do diagnozy....

Chyba Cię?... Z mojego punktu widzenia, gdyby Cię brzuch rozbolał,, weź z sobą zestaw "małego chirurga". Gdyż mając tak bezcenne ciało ....


No cóż kanał w garażu i kartofle w piwnicy... atrybutem cywilizacji niezbędnym są :mrgreen: amen.

Izaura i Dzesika to pikuś na stanie rodzinnym, interfejs diagnostyczny to jest to! :bukiet: . Ja pierdziu... Mam :diabelski_usmiech i nawet BT.
I co? Każdy ma być mechanikiem, bo ma furę za dużą kasę?
A jak ma rzęcha to też a nawet koniecznie?
Przegiołeś. W czasach Malucha i Syrenki tak było.

Ale fakt był okres, że nawet kątówkę woziłem :lol:

Tylko to nie jest sposób. Jest po prostu tego za dużo tych prób oszustw. . I mam w nosie te rejony i ich miłe zachowanie na prowincji jak kroją centralnie.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/483
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2019-08-06, 20:01   

Miast interfejsu mam asistans i apteczkę pierwszej pomocy :mrgreen:

A czy to Serbia lub ogólnie Bałkany dla Feiglinga :shock: to raczej nieciekawy teren i trudno mu w czymkolwiek dogodzić.
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-08-06, 20:10   

Jak się okazało to mam Assistance Fiata, Warty, Pzmot i jeszcze ekstra holowanie...
A i też interfejs Yanosika, pozostał po diagnostyce kasowaniu kodów bledow, jak dałem w palnik turbinie poprzedniemu kamperkowi, wygrzebując się z błota pod domem.

No i duży debet na karcie!

Sumując, kocham Grecję, nienawidzę promów (śmierdzi m. In ropą), trzeba będzie kombinować.

Mam Konwoje! :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Endi 
Kombatant


Twój sprzęt: LaLunia II / Mobilvetta K-yacht MH 85
Nazwa załogi: PaPi Team
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 05 Paź 2008
Piwa: 315/483
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2019-08-06, 20:23   

Bronek napisał/a:
Jak się okazało to mam Assistance Fiata, Warty, Pzmot i jeszcze ekstra holowanie...
A i też interfejs Yanosika, pozostał po diagnostyce kasowaniu kodów bledow, jak dałem w palnik turbinie poprzedniemu kamperkowi, wygrzebując się z błota pod domem.

No i duży debet na karcie! ....

Mam Konwoje ! :bigok


Masz !!

Nic innego nie pozostaje... łap Rapido wiatr, Bałkany stoją otworem.... ahoj przygodo :spoko
_________________
Najpiękniejsze hobby świata !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Yans 
weteran
wielbiciel pieczonych pyrek, grilla i wędzenia


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Sty 2009
Piwa: 106/1683
Skąd: Pobiedziska
Wysłany: 2019-08-06, 20:29   

Endi napisał/a:
Nic innego nie pozostaje... łap Rapido wiatr, Bałkany stoją otworem.... ahoj przygodo :spoko

Pojechałeś po bandzie... :zimno
_________________
Praca jest najgorszą formą spędzania wolnego czasu....

A każdy dzień jest raz w życiu...


Tomek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2019-08-06, 20:33   

Aktualnie kamperuję w "trójkącie" Koszali/Jamno - Kołobrzeg, - Gdańsk.
Jestem Nadzorcą Generalnym budowy domu syna, gdzie jego brat piastuje funkcję Inspektora Nadzoru.
Czyli "trzy samce na klamce" :spoko I do tego ma być tanio i dobrze. Normalnie to się wyklucza :mrgreen:

Ale we wrześniu? Jednak trasa przez UE, nie będę dla kilkunastu godzin psuł sobie humoru, tym smutnym krajem.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***