Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PC, ostatni raz, niestety
Autor Wiadomość
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
  Wysłany: 2019-08-12, 13:05   PC, ostatni raz, niestety

Nabyłem po raz kolejny PC. NR 4/2019. Cena 13,90 zł. I to właśnie mój raz ostatni.
Poziom artykułów to jest poniżej krytyki. Jedyne w miarę ciekawe rzeczy to relacje z wypraw w których tzw. Redakcja nie maczała palców. Reszta to albo reklama albo bełkot. Najkomiczniejszy jest artykuł na początku pt. Caravan Salon 2019. Jestem pewien, że sam autor go nie czytał bo jest tam masa rzeczy totalnie bez ładu i składu.
To nie jest dziennik. Nie sądzę by redakcja pracowała pod wielką presją czasu. A parę zdań nadaje się do kabaretu.
Jak to ma być reklamówka firm caravaningowych to ok, przyjmuję to. Ale nie płacę 13.90 za dostarczane do skrzynki na listy reklamy Castoramy czy Ikei, dają to gratis. Także, bawcie się dalej tak. W dobie internetu z tym poziomem "dziennikarstwa" nie macie szans.

Ps. I piszę to z przykrością bo chciałbym mieć miesięcznik ciekawy dla kamperowca, cóż, wiadomo, że nas jest mało w Polsce i może dlatego taka mizeria...
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
MILUŚ 
Kombatant
CT"Silesia"NIEPOPRAWNY KAMPERZYSTA


Twój sprzęt: Fiat Ducato Burstner T607 2,8JTD
Nazwa załogi: Milusie
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 02 Gru 2007
Piwa: 179/131
Skąd: Gliwice w przelocie
Wysłany: 2019-08-12, 13:08   Re: PC, ostatni raz, niestety

Bajaga napisał/a:
........ wiadomo, że nas jest mało w Polsce i może dlatego taka mizeria...


Camperowiczów tak ; ale posiadaczy kamperów :gwm :gwm :gwm jest az nad to :-/
_________________
Norwegofil z wielbłąda tylnogarbnego

Remember to explore . I don't know the way ,but I'll be there soon !!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
anw73 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: P.L.A Asso
Dołączył: 07 Sie 2016
Piwa: 6/6
Skąd: Aros
Wysłany: 2019-08-12, 14:02   

Niestety zgadzam sie z przedmowca.Tez czekam kiedy dostane do skrzynki kolejny numer PC i z kolejnym doznaje szoku.

Dla porownania jak bedziecie kiedys w Norwegii to otworzcie sobie na stacji benzynowej podobna gazete o nazwie DIN FRITID , przekonacie sie jak wygladac powinno takowe czasopismo.

Pozdrawiam
_________________
uwielbiam reklamy Polsatu bo zawsze mozna skoczyc po zimne piwko na stacje paliw do sasiedniego wojewodztwa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
John Wayne 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato automat-van
Dołączył: 24 Lis 2017
Piwa: 20/73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-12, 15:20   

Popieram przedmówce,70 % to reklamy,wygląda na to że redaktorzy nie są camper-owcami a tylko kręcą lody na reklamach i sprzedają drogo pismo.
Dużo więcej można dowiedzieć się na forum CT i to gratis,proponuje Kolegę Bronka na Redaktora Naczelnego krytykowanego pisma !!!!!
_________________
John & Tess


---
Turyści nie wiedzą gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą gdzie będą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2019-08-12, 15:27   

Ja nie chcę zbytnio kogoś krytykować, bo po co robić komuś nieprzyjemności. Ale jest to marność niestety. Cóż nie mój biznes, niech robią co chcą.
Ale kierowanie pisma kamperowego do ludzi którzy w tej dziedzinie nie mają bladego pojęcia wydaje mi się dziwne....
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2019-08-12, 17:12   

John Wayne napisał/a:
Popieram przedmówce,70 % to reklamy


Jak ja nie lubie takiego pier...nia :(

Wziąłem do łapy ponownie ten numer i policzyłem skrupulatnie reklamy , ich powierzchnie na stronach , wszystko zliczyłem i razem z reklamami samej gazety czyli prenumeraty wyszło mi r 15 stron na 108 stron czasopisma łącznie z okładkami . AŻ 15 STRON !!!!!!
Jak by sie mocno ponaginać z obliczeniami to tych reklam nie ma więcej jak 14 % a nie 70 przedmówcy który najwyraźniej mało potrafi .

Jeszcze jedno , jak chcecie mieć lepsze pismo jako polscy kamperowcy to szanujcie to jedno jedyne jakie mamy w Polsce i dajcie coś od siebie , tam chętnie wydrukują własnie Wasze ciekawe relacje , zdjęcia i przeżycia ale trzeba chcieć coś od siebie dać a nie tylko marudzić i krytykować ... na Białorusi nie mają żadnego pisma kamperowego i pamiętam jak się rzucali na PC w trakcie zlotu w Mińsku .

Jeszcze raz , krytykować z fotela każdy potrafi , dać coś od siebie mało kto i tym czapka z głów . :roza:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2019-08-12, 17:37   

Piszesz to Mecenasie (czy Kogucie?)? jakby PC robił to pro publico bono. A to zwykły biznes. Ekscytuje cię sytuacja osobista twego wulkanizatora czy pana od kostki brukowej? No ja też mam to w d.pie. I niby czemu PC mam dawać im coś z siebie?
Parę osób daje materiały do PC zapewne za gratis i chyba kręci ich że pismo za 13.90zł opublikuje ich myśli. Ja płacę i wymagam. Wymagam jakości i poziomu. Skoro jej nie ma to papa. Niech spadają do kosza na śmieci.
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mrsulki 
weteran
w średnim wieku


Twój sprzęt: Bezdomni
Nazwa załogi: SULAKI
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 06 Gru 2007
Piwa: 44/22
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2019-08-12, 17:42   

MECENAS napisał/a:
szanujcie to jedno jedyne jakie mamy w Polsce i dajcie coś od siebie , tam chętnie wydrukują własnie Wasze ciekawe relacje , zdjęcia i przeżycia ale trzeba chcieć coś od siebie dać a nie tylko marudzić i krytykować

Czyli jak nie jestem zadowolony z usług np. mechanika to mam sobie wykonać usługę sam i jeszcze mu za nią zapłacić????
_________________
Radek
Ignavis semper feriae sunt...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2019-08-12, 18:27   

mrsulki napisał/a:
MECENAS napisał/a:
szanujcie to jedno jedyne jakie mamy w Polsce i dajcie coś od siebie , tam chętnie wydrukują własnie Wasze ciekawe relacje , zdjęcia i przeżycia ale trzeba chcieć coś od siebie dać a nie tylko marudzić i krytykować

Czyli jak nie jestem zadowolony z usług np. mechanika to mam sobie wykonać usługę sam i jeszcze mu za nią zapłacić????


sam sobie odpowiedz na takie pytanie , ja się nad nim nie pochylę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2019-08-12, 18:27   

Też trochę nie rozumiem dlaczego mam dawać coś od siebie. Jeżdżę motocyklem ale prasy motocyklowej nie czytam bo po co? Jeżdżę kamperem zamiast o tym czytać. Piszę na CT bo to niekomercyjna działalność. Jak PC zapłaci mi za artykuł to mogę coś napisać. Ot i cała filozofia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2019-08-12, 18:29   

gryz3k napisał/a:
Jak PC zapłaci mi za artykuł to mogę coś napisać. Ot i cała filozofia.


Ja nie biorę za pisanie ani grosza , to moja filozofia dla innych by mieli co czytać :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
amples 
Kombatant

Twój sprzęt: Master III
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 28 Lut 2013
Piwa: 129/18
Skąd: UE
Wysłany: 2019-08-12, 19:10   

MECENAS napisał/a:
Ja nie biorę za pisanie ani grosza , to moja filozofia dla innych by mieli co czytać

Dajesz coś od siebie :brawo:
Tylko dlaczego ktoś ma zarabiać na takich piszących darmo :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2019-08-12, 19:20   

amples napisał/a:
MECENAS napisał/a:
Ja nie biorę za pisanie ani grosza , to moja filozofia dla innych by mieli co czytać

Dajesz coś od siebie :brawo:
Tylko dlaczego ktoś ma zarabiać na takich piszących darmo :?:


Bo on daje cała resztę i nie jest kamperowcem tylko biznesmenem a o odczucia tych piszących za free nie trzeba się martwić , tak mają , dawanie ich rajcuje .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2019-08-12, 19:21   

MECENAS napisał/a:
gryz3k napisał/a:
Jak PC zapłaci mi za artykuł to mogę coś napisać. Ot i cała filozofia.


Ja nie biorę za pisanie ani grosza , to moja filozofia dla innych by mieli co czytać :spoko


Adam. Twój wybór. Ja za darmo piszę na CT i FB bo to nie są komercyjne przedsiięwzięcia. Kiedyś jeden z kolegów chciał żebym tłumaczył z angielskiego coś na jego komercyjną stronę o caravaningu. Grzecznie odmówiłem. Dlaczego? Bo gdyby to było dla niego prywatnie lub gdyby poprosił mnie Janusz bo potrzebuje czegoś na CT to proszę bard/o ale jeżeli ktoś ma zarabiać na mojej pracy to sorry wolè pomóc sierotkom.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2019-08-12, 19:36   

gryz3k napisał/a:
Ja za darmo piszę na ... FB bo to nie są komercyjne przedsiięwzięcia. .


doprawdy ? Skąd to wziąłeś ? Tą wiedzę .... Te mrówki z FB są częścią wielkiej komerchy , robią ruch w czyimś interesie i to ogromny .... FB na Tobie zarabia , daj to sobie powiedzieć .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***