Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lepsi, czy gorsi
Autor Wiadomość
KOCZOR 
weteran

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2008
Piwa: 17/5
Wysłany: 2008-11-28, 10:26   Lepsi, czy gorsi

Drodzy koledzy
Nie bardzo mogłem przejść do porządku dziennego po wypowiedziach Janu35 z forum karawaningklub i wczoraj odwiedziłem ich, aby dowiedzieć się o nastrojach panujących tam w związku z wiadomym artykułem w CE.
Posty, które na tamtejszym forum przeczytałem, skłoniły mnie do napisania odpowiedzi, którą - dla wiedzy CT - tutaj przytaczam. Niestety przekopiwanie tekstu do naszego forum powodowało utratę formatowania i czyniło wypowiedź nieczytelną (nie umiem tego zrobić poprawnie). Dla zainteresowanych wstawiam link do stronki (nie do wypowiedzi, bo też nie umiem) :gwm

http://www.caravaningklub...si,1192-15.html

Pozdrawiam :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
MirekM 
weteran
Piękny inaczej


Twój sprzęt: Bürstner Quadro IT674G
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2007
Piwa: 17/9
Skąd: Stettin
Wysłany: 2008-11-28, 10:56   

KOCZOR,
Podpisuję się Rafałku pod Twoim postem wszystkimi możliwymi końcówkami.
_________________
Mirek ze Szczecina
I znowu jeden post więcej
Nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
www.shippol.pl www.uszczelki-cnc.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
TOMMAR 
stary wyga

Twój sprzęt: KARMANN DEXTER 625
Dołączył: 24 Wrz 2007
Piwa: 19/28
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 2008-11-28, 11:07   

Rafał jestem pod wrażeniem Twojego postu. Dokładnie wypunktowane, rzeczowe podejscie do tematu.
Pozostaje tylko apelować o zaprzestanie dzielenia, o wspólna prace na rzecz rozwoju tej formy turystyki.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Małzonkę.
_________________
Nic nie będzie takie jak dawniej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
48a-ELANKO 
weteran
dawniej: 48a-ELANKO


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2007
Piwa: 125/78
Wysłany: 2008-11-28, 11:14   

Rafale, jestem tuż po lekturze Twojej wypowiedzi na forum caravaning klubu (vide: link w Twoim poście wyżej). Chciałbym bardzo Tobie podziękować za trud włożony w tę wypowiedź, z którą w pełni utożsamiam się !!! Sądzę, że jestem wyrazicielem przekonań wszystkich klubowiczów CT. Oby tak jak my to widzimy, zobaczyli również Koledzy korzystający z uroków turystki z domkiem na haku! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tegorocznego zlotu w Borkach, gdzie przyjechaliśmy nie wiedząc o zlocie, zostaliśmy "zagarnięci" do zgranej paczki kilkunastu przyczepowców i kilku kamperowców ,gdzie biwakowaliśmy, integrowaliśmy się, w gronie ponad dwóch setek wspaniałych ludzi z przyczepami! Powstały nowe znajomości a i przyjaźnie; pozdrawiamy w tym miejscu Klub "Łabędź" z Radomia !
_________________
Ela i Andrzej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
medard 
weteran
Saint Medard


Dołączył: 08 Kwi 2008
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2008-11-28, 11:32   

brawo rafale
nieukrywam ze gdybym tego nie przeczytal szczegolnie coniektorych ich czlonkow to bym nieuwierzyl ze sa tacy
ciutke jezdze po swiecie i nieraz mowilem ze sa piekne gesty karawaningowcow i kamperowcow ale to zagranicami kraju ,gdzie spotykajac sei gdzies na postoju/chyba wiele osob niewie ze jest spro krajow gdzie ich po prostu niema a ludzie spotykaja sie np na pustyni czy gdzies na szerszej drodze,polu /i pogadaja sobie pomagajac rekoma :) wymieniajac sie informacjami co moga spotkac dalej jak pojada do przodu,co warto zobaczyc ,gdzie zboczyc,jaka droga i czy sie da .ciekawe ze tam jakos nikt nie zwraca uwagi na to ze ten czy ow jest kamperem czy przyczepka
ze ten ma nowy nabytek a u tego jest rzech ,sa jedna wpierajaca sie rodzinka turystow ktora chce cos zobaczyc czy tez pobyc kilka dni w jakims ciekawszym miejscu czy przy pieknej plazy/choc spotkalem sie kilka razy z takim czyms ze panie polki preferowaly lezenie i opalanie sie i wiele radosci im sprawiala sama mysl ze jak wroci do domu to dopiero zosie skreci jak ja zobaczy i powie ze lezala w hiszpani na plazy -polki pisze bo doskonale rozumiem ten jezyk :) /
mysle ze powolanie stowarzyszenie to byl super pomysl i pamietam jak podaczas dyskucji nad nazwa jak rowniez komu ma sluzyc chyba jednoglosnie uznano ze ma slyzyc wszystkim bez wzgledu na to czy to kamper czy tez przeczepka /przeciez wsrod nas jest sporo cycepkowicow/
po tym co przeczytalem na tamtym forum to ciarki az przechodza ze tyle jadu zacietrtzewienia i wyzszosci nad innymi i zastanawiam sie czy ci ludzie sa zdolni do wspolpracy ktora ma sluzyc wszystkim , ma pokazywac nasze wspolne problemy, podsuwac pomysly ktore maja sluzyc wszystkim ku zadowoleniu i polepszeniu odpoczynku bez wzgledu na to czy sie jest w danym miejscu kilka chwil czy caly wolny czas sie tam spedza
pozdrawiam
_________________
http://picasaweb.google.com/1medard1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stefan 
weteran


Twój sprzęt: Peugeot Tabbert 510
Nazwa załogi: Majka i Stefan
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Wrz 2007
Piwa: 2/4
Skąd: okolice Duesseldorfu
Wysłany: 2008-11-28, 12:06   

Witam! Z ciekawosci wszedlem"TAM" i przeczytalem.Niestety odpowiedzi nie udalo mi sie zamiescic. Mysle ze jednak koledzy i tu przeczytaja w zwiazku z czym wkleje to czego tam nie moglem."Witam! Zaciekawil mnie link wklejony przez kolege.Przeczytalem ten temat.Wniosek: sami wpedzacie sie w kompleksy i jak Zwiazek Radziecki zeby jakos funkcjonowac szukacie zewnetrznego wroga ideowego.Proponuje sie otrzasnac z tej traumy i zajac czyms przyjemnym.Pozdrawiam.Stefan." to sa moje wnioski z tej lektury. :ok Pozdrawiam.Stefan.
_________________
Psy szczekaja karawana idzie dalej. majkaistefan@googlemail.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bonusik 
weteran


Twój sprzęt: Hobby 600...w marzeniach..:))
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Piwa: 10/15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-28, 12:29   

Rafał...duzy szacun za trafną wypowiedż na forum caravaningowców. :ok
Trafiłeś w sedno...nic dodać nic ująć.
Podpisuję się "obiema ręcyma" :ok
_________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
f68 
weteran


Twój sprzęt: Dethleffs Globethrotter A520
Nazwa załogi: f68
Dołączył: 08 Paź 2007
Piwa: 5/6
Skąd: 3city
Wysłany: 2008-11-28, 13:01   

to wszystko to typowy polski debilizm szkoda słów ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
czarna_mamba 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Frankia Frankjunia Frankuśka
Dołączyła: 17 Paź 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-11-28, 14:10   

w najnowszym CE jest mój artykuł właśnie o tym, że powinniśmy się łączyć i być razem, a smutkiem napawa, że tak nie jest :-/
_________________
Essssa Essssaa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stefan 
weteran


Twój sprzęt: Peugeot Tabbert 510
Nazwa załogi: Majka i Stefan
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Wrz 2007
Piwa: 2/4
Skąd: okolice Duesseldorfu
Wysłany: 2008-11-28, 14:26   

Witam!
czarna_mamba napisał/a:
w najnowszym CE jest mój artykuł właśnie o tym, że powinniśmy się łączyć i być razem,
-moim zdaniem niczego sie nie da zrobic na sile!Sa wsrod nas koledzy ktorzy ani aut(i ja do niedawna nie mialem) ani "cycepek" nie maja tylko w przyszlosci plany zakupu. Nikt TU im zlego slowa nie powiedzial! A to kolezanko dlatego ze TU ludzi lacza wspolne pasje podrozowania poznawania i zwiedzania a nie chora zawisc nienawisc i odreagowywanie kompleksow. :ok Pozdrawiam.Stefan.
_________________
Psy szczekaja karawana idzie dalej. majkaistefan@googlemail.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Skorpion 
Kombatant
Normalny inaczej wariatek stary wyga


Twój sprzęt: Starocie urzadzenie kampero-podobne
Nazwa załogi: Skorpion
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 17 Lip 2008
Piwa: 228/1175
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-28, 14:41   

stefan napisał/a:
TU ludzi lacza wspolne pasje podrozowania poznawania i zwiedzania a nie chora zawisc nienawisc i odreagowywanie kompleksow.


Zgadzam sie z Twoja opinia nas pociaga poznawanie swiata a nie zawisc w obec innych :ok
_________________


Tadeusz
Byle do przodu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czarna_mamba 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Frankia Frankjunia Frankuśka
Dołączyła: 17 Paź 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-11-28, 14:45   

drogi Stefanie, masz rację i gdy przeczytasz mój artykuł na pewno się ze mną zgodzisz, on nie jest o łączeniu na siłę, jest o podzielaniu wspólnej pasji, reprezentowaniu wspólnego środowiska i zapatrywań, problemach, które może mieć całe środowisko, gdy np. wejdą w życie przepisy ograniczające parkowanie, o machaniu do siebie na drodze, pomaganiu sobie; tylko i aż tyle;

pozdrawiam
_________________
Essssa Essssaa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ReginaZW 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato Niesmann+Bischoff ARTO
Dołączyła: 31 Sty 2007
Piwa: 3/7
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2008-11-28, 15:28   

Nie mogłam powstrzymać się, by nie zabrać głosu na forum caravaningklub-u, ponieważ nie mogę już znieść dyskusji na tamat "wyższości"kampera nad kempingiem i odwrotnie. To może zaczniemy przechwalać się czym kto jeździ na codzień, albo jaki ma dom, psa, gdzie się ubiera i gdzie chodzi do fryzjera.
Chyba ktoś chciał zaistnieć, wszystko jedno jak, i celowo, prowokacyjnie rozpętał taką burzę. Chore, chore, chore!!!! :bicsie
_________________
Gdy wieje wiatr przemian, jedni budują schrony , inni - elektrownie wiatrowe...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JaWa 
Kombatant
Pierwsza "Mała Karawana"


Twój sprzęt: Fiat Ducato Roller Team Granduca
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 367/232
Skąd: Kutno
Wysłany: 2008-11-28, 15:36   

ReginaZW napisał/a:
To może zaczniemy przechwalać się czym kto jeździ na codzień

Jak to zaczniemy ? Oj Regina nie znasz chyba jeszcze dobrze forum. Tu możesz poczytać - www.camperteam.pl/forum/v...der=asc&start=0
_________________
Wanda i Jacek Kutno
-------------------------------------------
www.youtube.com/@JacekKropidlowskikutno/videos
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jule 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Columbus - Westfalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 19 Sie 2007
Skąd: Nbg
Wysłany: 2008-11-28, 18:15   

KOCZOR :brawo

ale tak z przekory :diabelski_usmiech jak zwykle zreszta :bajer mowiac o integracji srodowiskowej, trzeba zaczac od siebie .... pare osob tutaj juz napisalo mi ze "pomylilam fora" czy ze znajduje sie w nieodpowiednim miejscu ;) ale ze mnie to tak ogolnie nie bardzo rusza, to jest mi rybka... tylko duzo ludzi takie wypowiedzi czyta i wyciaga wnioski.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***